| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Katar
Autor Wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 11 Lut, 2006 10:35   Katar Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wczoraj dostałam kataru i bardzo mi on przeszkadza ( patrz mój opis na gg). nie czuję sie źle, nie mam gorączki tlyko rano troche bolało mnie gardło i nie moge głośno mówić co jest normalne bo te gluty spływają do gardła. co to może być? czyżby alergia?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 11 Lut, 2006 11:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przeziębiłaś sie. Jak boli Cie gardło to wez hm np. cholinex ; ] to jest wg mnie zwykłe przeziębienie.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DarkAngel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 87
PostWysłany: Sob 11 Lut, 2006 13:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przeziębiłaś się poprostu. Jest zima i każdemu się może zdarzyć. Weź np. Cirrus albo coś innego i powinno Ci przejść.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 11 Lut, 2006 15:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to raczej nie jest przeziębienie-
-katar
-światłowstręt
i to wszystko
a ja nigdy nie byłam przeziębiona ;]
gardło mnie już nie boli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 11 Lut, 2006 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak nigdy nie byłaś no to w koncu jesteś przeziębiona

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DarkAngel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 87
PostWysłany: Sob 11 Lut, 2006 18:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie wkleić informacje z kilku stron:

Objawy przeziębienia:

katar,
kaszel,
uczucie zatkanego nosa,
drapanie lub ból gardła.


Co to jest przeziębienie ?

Przeziębienie to wirusowe zakażenie górnych dróg oddechowych (ostry nieżyt gardła i nosa). Jest jednym z najczęściej występujących zachorowań na świecie. U ludzi cierpiących na inne schorzenia ulega szybko samowyleczeniu i w zasadzie nie wymaga leczenia, a objawy można łagodzić bez udziału lekarza.

Jakie są objawy przeziębienia i co je wywołuje ?

Przeziębienie jest wywoływane przez wiele różnych wirusów i bakterii, które błyskawicznie się rozprzestrzeniają w dogodnym dla siebie środowisku. Idealnym miejscem do zarażenia się są zatłoczone autobusy, przychodnie, przedszkola. Ogromną rolę odgrywa również pora roku. Polska "złota jesień" choć potrafi nas uraczyć piękną, ciepłą pogodą jest też poligonem dla wszelkiego rodzaju wirusów i bakterii zdolnych przykuć nas do łóżka na długie dni.

Każdy z nas potrafi doskonale rozpoznać typowe objawy przeziębienia. Złe samopoczucie, zmęczenie, ból głowy, brak apetytu, podwyższona ciepłota ciała, zaczerwienione oczy, chrypka, ból gardła oraz uciążliwy katar i kaszel - to sygnał, że w naszym organizmie zaczyna się dziać "coś" niedobrego.

Przeziębienie rozpoczyna się powoli. Najpierw drapie nas w gardle, od czasu do czasu kichamy. Jeśli na tym etapie sięgniemy po środki zaradcze np. Echinasal ® firmy Herbapol Wrocław, najprawdopodobniej inne objawy nie pojawią się.
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Duchu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 22
PostWysłany: Pią 16 Paź, 2009 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To proste idź do lekarza ;p A tak ogólnie to chyba grypa, ale ja mam alergie i prawie zawsze w lecie katar xD

_________________
Gdy się rodziłeś - płakałeś,
Nad tobą inni się śmiali.
Żyj tak byś umierając się śmiał,
Gdy wszyscy będą płakali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Pią 16 Paź, 2009 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tym momencie simon przyczepiając się o odświeżanie tematów miałby rację. Duchu, temat jest "mam problem", który został rozwiązany zapewne dawno temu, bo zostało to napisane w 2006 roku, patrz na daty Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
Luke_Skywalker Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 128
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 18 Paź, 2009 22:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za pewne ogładasz dr. House. To ci powiem "zbiorowa histeria" to jest idz do weż Rutinoskorbin

_________________
http://img.menelgame.pl/cache/pl_PL/signaturen/526790.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9774817
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 18 Paź, 2009 23:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Luke_Skywalker napisał/a:
Za pewne ogładasz dr. House. To ci powiem "zbiorowa histeria" to jest idz do weż Rutinoskorbin
A moszesz po lucku napsiac?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |