| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jestem...
Autor Wiadomość
Dziewczynka
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lip, 2003 20:26   Jestem...

Jestem niesmiala i to bardzio. Sad Sad Sad Sad
I nie wiem cio mam zrobic .
ak jestem z kolegom ktory mi sie podoba sam na sam to sie nie oddzywam bo nie wiem cio mam powic Sad Sad
Pomozcie i blagam tylko nie piszcie ze mam mowic cio mi slina na jezyk przyniesie z gory thx za odpowiedz. pozdro pa Laughing
Przejdź na dół
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Nie 06 Lip, 2003 21:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napewno powinnaś być sobą jeśli chcesz mu coś powiedzieć to mu to powiedz przecież cię nie pogryzie a jeśli nie wiesz o czym gadać to może macie jakieś wspólne zainteresowania coś co oboje lubicie pogadajcie o tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Pon 07 Lip, 2003 09:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja niejestem nieśmiała gdy jestem z chłopakiem sam na sam. A wiesz czemu?? Bo jestem sobą i zchowuje się tak jak bym rozmawiała z kim kolwiek. Poprostu bądź sobą! I to jest jedna z najlepszych rad. A skoro jest aż tak nieśmiała to pomyśl sobie:,, JEŚLI Z NIM NIEZAGDAM TO GO STRACE" i jeśli bardzo ci się podoba to zrobisz to.
POZDROWIONKA

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pon 07 Lip, 2003 09:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też jestem nieśmiała, ale pracuję nad tym. Poprostu trzeba dobrze się rozumieć z osobami twojej płci (czyli dziewczynami) i nie wstydzić się z nimi gadać na każdy temat-jak to opanujesz, to z chłopakami nie powinno być wielkiego problemu. Smile
Z reguły nieśmiałe osoby są takie, z powodu, że w danej chwili nie mają zielonego pojęcia, co powiedzieć, ale potem się rozruszają i będzie ok. Wink

Dlatego wiesz już chyba, co robić: Opanować dziewczyny-to dobrze będzie z chłopakami (przynajmniej ja tak sądzę Razz )

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
SONIa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Maj 2003
Posty: 30
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez mysle ze musi sie rozkrecic... tak bylo z mojim ppoprzednim chlopakiem! jak jeszcze nie chodzilismy ze soba i on poszedl odprowadzic mnie do domu to nie wiedzielismy o czym gadac... gadalismy chwile, cisz... - no mow cos... jak zaczelismy chodzic to na poczatku tez nie mielismy tematow... jednak po temm zaczynalo sie rozkrecac i bardzo fajnie mi sie z nim gadalo! ale nie tylko z nim mialam taki problem... A JAK KTOS NIE MA ALBO JESZCZE SIE NA TYLE NIE ZNA ZE SWOIM PARTNERM ZEBY MOWIC O ZAINTERESOWANIACH... TO O CZYM MA GADAC???

_________________
SONIa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |