| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Jakos dziwnie
Autor Wiadomość
choredusze Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 150
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 10:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

miau

_________________
Możesz być gdziekolwiek, kiedy twoje życie nagle się zaczyna... kiedy otwiera się przed tobą przyszłość. Na początku możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy... ale to się już stało.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1744817
Lacrima Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 31
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 10:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla mnie będziesz małą, głupią cizią, chociażby ci stuknęło właśnie 85 lat. ;]
no ale przecierz karzdy morze pisadź to co hce i kiedy hce i nic nikomu do tego no nie.
i niewarzne jak niewarzne kiedy i gdzie i oczym.
;p tss
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 10:44   

teraz udaje, ze wie, do czego sluzy przecinek : D
Powrót do góry
Mała Mi
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 10:54   

Nie,udaje już wam powiedziałam świetny z was przykład i tyle!a To co o mnie mówicie mnie to rybka
Powrót do góry
Lacrima Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 31
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to, co ty o nas, też nam zwisa i powiewa. więc po co w ogole ten temat, ciziu? ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mała Mi jesteś mało spostrzegawcza. Na forum jest przeważająca ilość Użytkowników dużo młodszych od Ciebie. Piszesz, że masz 18 lat, więc albo kłamiesz albo jesteś za mało inteligentna żeby to zauważyć. Jeśli osoba mająca tyle lat, co Ty szuka zaczepki wśród dużo młodszych osób to pogratulować. Owszem nie publikujesz postów w stylu "chce uprawiac seks i podaje nr gg”. Piszesz natomiast posty nie używając interpunkcji i polskich znaków dialektycznych. „…niewidze podstaw zeby na podstawie tego postu oceniac moja inteligencje” A ja widzę. Przychodzisz na forum i uczysz młodszych pisania z błędami. Zastanów się czy nie powinnaś wrócić do podstawówki zamiast robić z siebie pajaca.

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Mała Mi
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 11:51   

O witam szanowną szefową
No,tak co do interpukcji sprawdzałam reakcje reszty na nowych,interpukcja i błedy miernik spostrzegawczosci reszty zdali doskonale!
Coż zarzucasz mi,że ucze młodszych pisania z błedami ty za to popierasz i postawe co do linczowania innych:no np.ani słowa komentarza do tego,że nie nazywa się nikogo głupią cizią,wiec nie pouczaj mnie bo sama lepsza nie jestes
Ja przynajmniej niczyjej matki nie nazywam dosłownie pania lekkich obyczajow,może wiesz o co chodzi?czy pamieć masz słabą?Pewnie zbanujesz mnie teraz jak kilka innych osob z innego forum o,którym tu sie nie mówi.Może boisz się konkurencji??

[ Dodano: Nie 19 Lut, 2006 12:03 ]
A ciągnełam tego posta,żebys ty się nareszcie wypowiedziała wprost na to czekałam Laughing
Powrót do góry
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 12:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zostałaś nazwana tak jak się zachowałaś. Użytkownicy nie dorównują Ci inteligencją, forum Ci nie odpowiada? Zmień forum i po kłopocie. Jeśli nadal zostaniesz to zostałaś już poinformowana, że istniej funkcja ignorowania tematów i użytkowników. Miłego pisania!

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 13:51   

Mała Mi napisał/a:
Nie,udaje już wam powiedziałam świetny z was przykład i tyle!a To co o mnie mówicie mnie to rybka

fakt, jednak nie wykorzystujesz go prawidlowo : (
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 15:15   

choredusze napisał/a:
miau

fajnie sie nabija posty,co ;]?
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Lut, 2006 16:31   

Gabra napisał/a:
choredusze napisał/a:
miau

fajnie sie nabija posty,co ;]?

fajnie sie nabija posty,co ;]?
Powrót do góry
choredusze Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 150
PostWysłany: Pon 20 Lut, 2006 08:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cholerna no.
tak sobie wlaczylam nieprzeczytane posty i patrze po kolei. w jednym temacie mnie obrazono - dobra, trudno. czytam drugi - tu tez. przezyje. ALE ZEBY DALEJ W KAZDYM TEMACIE ?!
siedzcie sobie na tym okropnym forum na ktorym czlowiek jest obrazany za sam fakt istnienia. ze mna juz skonczyliscie i mozecie sobie DAROWAĆ pisania kolejnych postow obrazajacych mnie, chyba ze wam to sprawia przyjemnosc, BO JA ICH JUZ NIE PRZECZYTAM!
Cheers

edit: dodam jeszcze tylko, ze kiedy anton pisal posty jednowyrazowe nie majace najmniejszego zwiazku z tematem to nikt sie do niego nie rzucal.
nie wiem jak mozna byc tak bezdusznymi ludzmi, zeby sprawiac przykrosc ludziom tyle razy dziennie.

_________________
Możesz być gdziekolwiek, kiedy twoje życie nagle się zaczyna... kiedy otwiera się przed tobą przyszłość. Na początku możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy... ale to się już stało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1744817
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 20 Lut, 2006 08:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

choredusze napisał/a:

nie wiem jak mozna byc tak bezdusznymi ludzmi,

Oni są bezduszni, a ty masz chorą duszę. Razz Wybierz mniejsze zlo... eee, ja w sumie wolałabym być bezduszna.

BOOŻE, dziewczyno, nie przejmuj sie tak. TO jest neeet, znajomych masz w rl'u, tutaj wchodzisz tylko po to, zeby sie odstresować. Robisz z igly widly, no.
Gdybym ja sie miala przejmowac, co oni mowia, to bym juz sie ciąc zaczeła >3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 20 Lut, 2006 09:37   

aj, pewnie sie Ciebie czepiaja, bo nie jestes taka fajna jak ja : (
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 20 Lut, 2006 17:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiec co, chcesz zeby cie traktowano jak wszystkich?czasami w jednym slowie mozna zawrzec cos ciekawego, niektorym, tobie np to nie wychodzi, czasami mod cos przeoczy, a ty obrazajac ich, bo ciebie zjechali a jego nie znizasz sie do poziomy tych ktorzy sa zli i niedobrzy i ciebie obrazaja. nie uwazasz ze to tez zalosne? pozatym, nikt cie tu nie trzyma, zachowujesz sie jakzachowujesz, i inni maja prawo wyrazic na twoj temat opinie, a ze boisz sie krytyki, i zyjesz w przekonaniu ze kazdy ma cie kochac i uwielbiac to juz twoj problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |