| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Rodzice...
Autor Wiadomość
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 21 Lut, 2006 20:08   Rodzice... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam problem z rodzicami (lat 45 i 46).
Otóż - nie mgoę mieć przy nich własnego zdania.
Słuchałam hip-hopu, ale mi zabronoli.
Czemu?
Stwierdzili, ze to muzyka tych najgorszych co ledwo umieja czytac a wielce będą muzyke robic.
Zaczelam sluchac metalu.
Ale tez - to muzyka tych najgorszych, co nie mają planów na przyszłość.
Wedłuh nich dobra muzyka to taka którą da się zagrać na paninie..
Mam dość!
Nie mogę sie ubierać tak jak chcę (ciemne ciuszki, metalowe i srebrne dodatki).
Musze nosic to co oni mi karzą (rózowe i błekitne bluzeczki, jasne dżinsy i rózowe buziki - zygać mi sie chce od tego).
Czuje sie jak przebieraniec.
Udaje kogos kim nie jestem.
Po kłótni z rodzicami ostatnie strzępki zdania mojego taty brzmiały "słuchałaś shant to...".
A mi się najzwyczajniej shanty nie podobają!
Stado grubasów bedących na jachcie przez miesiąc (nie wymytych i zarosnietych) na scenie z mikrofonem.
Nie wiem juz jak przemówić do rodziców.
Nie chce do 18 albo dłuzej czuć się jak na balu przebierancow.
Dobra.
Juz nawet z powodu wieku zrozumie ze nie mma sie ubierac tylko na czarno...
Ale ludzie!
Im sie nic nie poodba o mi sie podoba (i na odwrot) i musze robic wszytsko jak oni chcą.
Teraz mam sluchawki na uszach i zamknięty pokoj...
przynajmniej umiem zapomnieć o tej rzeczywistosci bardziej szarej niz metal i rock gotycki razem wzięte...
Pomóżcie!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2006 20:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MUSISZ ZE WSZYSTKIM TU PRZYLATYWAĆ?!
Naucz sobie ku*** radzić! - -'



prosze nie przeklinac ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2006 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra.
Strajk głodowy.
Nie zjem nic dopóki nie pozwolą mi ubierac się tak jak chce i słuchac tego co chę.
najwyżej umre z głodu - w obronie własnego zdania i honoru.
Dziekuje bardzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2006 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No coz, po to to forum w koncu jest nie?:> a wracajac do Ciebie asiula, to niewiele jest rzeczy ktore mozesz zrobic zeby zmienic zachowanie rodzicow.Fakt,mozesz sie stawiac, ale nie w kazdym domu to sie przyjmie :/ zreszta,mozecie isc na swego rodzaju kompromisy, np w kwestiach ciuchow.Ty nie bedziesz nosic STRASZNIE metalowych ciuchow lub po prostu bedziesz ubierac sie normalnie, wzamian za co orzestana zmuszac Cie do noszenia kolorow ktorymi, jak widac, rzygasz... cos za cos.. Sad

dodane po przeczytaniu drugiego posta asiuli :

Najglupsze co mozesz zrobic.Jesli tak bedziesz swoje sprawy zalatwiac, to dalej beda Cie traktowac jak gówniare, ale wtedy to bedzie na Twoje wlasne zyczenie, wiec sie zastanow.

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2006 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Głupia odpowiedź na głupi komentarz.
CXhciałam sie zapytac od czego jest forum, ale jakoś nie wie m czemu nie napisałam tego...
A tak nawiasem mówiąc to mogę zacząć puszczac piosenki Magdy Aniol i rozne inne piosenki koscielne - rodzice bedą mnie blagac zebym przelączyla na cos innego.
"To albo metal".
Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2006 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem problemu - Jakikolwiek dom by nie był, to trzeba umieć sobie radzić w życiu, a nie być "Malutką Asulką..."

Po prostu, zamknij drzwi, włącz muzykę jaką chcesz (Of course tak abyś ty ją słyszała a nie twoi rodzice i pół osiedla) - JAk się czepią to co... Wsadzą Ci nóż pod żebro?

Jak chcą żebyś się inaczje ubrała to co, rozbiorą Cię i siłą władują inne ubranie? Luuuudzie... Toż przeta ja bym chodził w bluzeczce z różowym misiem gdybym się nie stawiał rodzicom - Przychodzi taki czas że trzeba powiedzieć nie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Wto 21 Lut, 2006 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czyli nie negocjować tylko działać i stawiać się.
Jutro ide z kumpelą, żeby pomogła mi wybrać jakieś ładne bluzeczki...Ciemne...
Dzieci rosną i się zmieniają a dorośli nie mogą się z tym pogodzić, że ich córeczka nie chce już chodzić w blzueczce z Diddlem...
Ach...Wzruszyłam się...
Dzieki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 07:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oki, problem rodzicow prawie rozwiazany, teraz kwestia muzyki. sluchalas cos, ok modne, fajne, cool, rodzice ci zabronili znalazlas sobie co innego co modne i fajne, te przykladowe szanty nie modne nie fajnie, nie cool to juz ci sie nie podobaja. cos mi sie wydaje ze nie masz swojego zdania na ten temat, tylko kierujesz sie opinia innych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 08:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
oki, problem rodzicow prawie rozwiazany, teraz kwestia muzyki. sluchalas cos, ok modne, fajne, cool, rodzice ci zabronili znalazlas sobie co innego co modne i fajne, te przykladowe szanty nie modne nie fajnie, nie cool to juz ci sie nie podobaja. cos mi sie wydaje ze nie masz swojego zdania na ten temat, tylko kierujesz sie opinia innych.

Przyznaję 100% racji!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

popieram. jak mozna ot tak przejsć z hip hopu do metalu? to sie w pale nie mieści biggrin to jest antagonizm! Chyba, że metal to ich troje, blog27, nirvana, linkin park. wtedy zrozumiem..

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 11:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm.. moze ona po prostu chce byc koniecznie na przekor starszym?:> Przeciez nie mozna az tak diametralnie zmienic zdania tak szybko... bo to zapewne nie stalo sie w przeciagu roku nie?

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdolna i umiało mi się coś szybko spodobac.
Very Happy
Po za tyym troche sie slyszalo od znajomych dobrych opini, pierwsze wrazenie dobre a potem juz z gorki...
Ale moze nie doczepiajcie sie do tego ok?

Edit.
A metal to bynajmniej nie Blog27.
Monstrum, Socerrer(nie wiem czy dobrze napisalam).
Potem choc niektórzy mówią, że to nie metal (i co z tego, mi sie podoba) Angeles czy Lilith.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 16:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Asia, prosisz nas o rade tak?Wiec jesli juz sie na to zdecydujesz, to przyjmij to co do Ciebie mowimy, a bynajmniej nie po to tu jestesmy zeby Ci tylko słodzic, prawda??

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorcerera słuchasz.. no to respekt Smile ale jak można z hh na metal przejsć Rolling Eyes i to taki hardkorowy

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No dokladnie.. Shocked

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |