| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rodzice...
Autor Wiadomość
The_Great_Vlad Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mozna tego nawet od biedy sluchac jednoczesnie. Jestescie zbyt ograniczeni, zeby wyobrazic sobie taka sytuacje?

_________________
"You really get a bang out of this big-time gangster act, don't you?"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
giraffka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 15 Sty 2006
Posty: 163
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie nie jestemy ograniczeni.Po prostu z jednej skrajnosci w druga trudno popasc w takim temacie, i juz.

_________________
GoOd GiRlS gO tO hEaVeN
bAd GiRlS...wHeRe ThEy WanT biggrin

...............

*** Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3213419
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wg mnie nie ma czegos takiego ze nie ma sie swojego zdania, swoje zdanie masz zawsze, wyrabiasz je sobie...ale niekoniecznie mozesz je wszedzie głosić. Ale swoje zdanie masz.

_________________
mood for ska


Ostatnio zmieniony przez opętana dnia Sro 22 Lut, 2006 20:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sro 22 Lut, 2006 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nazywam Cie chłopczykiem. proponujesz żebym z chłopczykiem czyli z Tobą poszedłna frytki. potem nagle mi odmawiasz. dziwny jesteś biggrin

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 23 Lut, 2006 11:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

owszem, mozna lubic jednoczesnie rap, metal, rock i punk i bog wie co jescze, ale to, ze ktos slucha hip hopu, mama mu zabroni, i wtedy nagle zaczyna metalu, bo tamtego nie moze, swiadczy o tym ze wcale tak bardzo hip hop jej sie nie podaobal.. pewnie i tak to jakies meza, 18 l itd byly, wiec w sumie sie nie dziwie, i ze ten metal to tez sluchany jest tylko po to by czegos sluchac, bo przeciez innego nie mogla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
The_Great_Vlad Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Czw 23 Lut, 2006 12:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ah, chyba ze to dziala na zasadzie "na zlosc babci odmroze sobie uszy", czyli kompletny idiotyzm.

_________________
"You really get a bang out of this big-time gangster act, don't you?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
znajoma Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 2
PostWysłany: Pon 06 Mar, 2006 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ojej ciezko czyta sie cos takiego. uwierz minie to.
ja mam 25 lat i wspaniala rodzine(wlasna)

zajrzyj na

www.znajoma.smyki.pl

ja mialam moze troszke podobnie. ale z ojcem . mama byla raczej po mojej stronie choc nie moglam przejsc duzo rzeczy no bo ojciec mnie pilnowal

powroty do domu, okreslona godzina, powrot z sylwestra 6 rano-bleee, ja z ojcem sie kucilam ale na swoj sposob. najpierw wyrazalam swoje zdanie a jak mu sie nie podobalo to wybuchala awantura. on krzyczal a ja probowalam spokojnie wytlumaczyc mu ze to ja mam racje. i ten spokoj jeszcze bardziej go dobijal.a ja o tym wiedzialam:D

ja jeszcze o tym jak zachowuje sie ojciec mowilam jego rodzenstwu - ktore go ochrzanialo(wsparcie w rodzinie-hihi)

zycze ci cierpliwosci.

_________________
http://lilypie.com/pic/060201/RuTy.jpg[/img][img]http://b3.lilypie.com/A5G20/.png

ZAPRASZAM www.znajoma.smyki.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 08 Mar, 2006 16:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bunt mlodzienczy
asia jest mloda i ma czas na zrozumienie takich rzeczy
tez sie buntowalam, tez sluchalam metalu i tez chcialam ubierac sie na czarno, jednym to mija innym nie. mi sie nawet nie zaczelo, napewno nie ciuchy. pewna dziewczyna (wtedy moj autorytet bo byla jak starsza siostra) wyjasnila mi pare spraw. pokazala ze to tylko pozerstwo, a nie milosc do muzyki, chcesz to sluchaj co chcesz,ale nie musisz zaraz miec piec par pieszczoch, glany, i skorzana kurtke.
to styl ktory ktos zapoczatkowal, to nie jest wlasny styl, ja prpoponuje szukac wlasnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lord Abbadon666 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 12
PostWysłany: Sro 08 Mar, 2006 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może z innej strony...
Miałem taką sytuacje w domu... ...rozwiązałem problem dosyć dziwną metodą...
Rodzice kupowali jakieś dziwne (głupie)ciuchy sie znaczy kolorowe a ja uwielbiam czarny. No ale rodzice nie chcieli mi pozwolić nosić tylko czarnych ciuchów no i dalej mi kupowali kolorowe... ...no to wkońcu gdy moja ulubiona bluza już by,ła na mnie za mała to starsi znowu kupili mi kolorowe ciuchy. Wziołem założyłem starą bluze i tak w niej wszędzie chodziłem aż im sie tak głupio zrobiło bo ludzie ciągle sie zamną patrzyli(rękawy to ja miałem w połowie przedramienia) no i zmiękli. Potem zapragnołem zapuścić włosy też ten sam problem... ...No ale jak mi nie pozwalali zapuścić włosów to szedłem po szkole do fryzjera i na całkiem łyso palice goliłem...

No teraz mam czarne ciuchy na sobie, dłługie do pasa włosy i gram w kapeli metalowej.

_________________
777 is good but the 666 it's the best :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 08 Mar, 2006 20:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak moze i mozna wywalczyc sporo, jednak nie uwazam ze to dobry sposob. sama nieraz cos wymuszalam, z czasem jednak stwierdzilam ze wystarczy porozmawiac, powiedziec i nie trzeba klamac, robic na zlosc itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lord Abbadon666 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 12
PostWysłany: Sro 08 Mar, 2006 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl masz racje ale do niektórych rodziców słowa nie docierają...

_________________
777 is good but the 666 it's the best :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 08 Mar, 2006 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czasami jest ciezko, ale mozna to zalatwic w inny sposob niz takie zachowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lord Abbadon666 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 12
PostWysłany: Sro 08 Mar, 2006 21:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem że można to zrobić innymi sposobami ale czasami poprostu ktoś choć raz chce być uparty... biggrin

_________________
777 is good but the 666 it's the best :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 08 Mar, 2006 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eeee... <wzdycha> No tak, a po co cała ta szopka? Za ucho by Cię zaciągnęli do fryzjera, czy naciągnęli Ci na głowę ciuchy? Oczywiście, wszystko zależy od tego jaki mamy kontakt z rodzicami, ale mimo wszystkich problemów, jakoś się można dogadać. Każdy ma z rodzicami podobny problem - włosy, ubiór - JA go rozwiązałem banalnie, po prostu robiłem to co uważałem za słuszne - każde czepialstwo kwitowałem milczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szczypiorex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 27
PostWysłany: Sro 08 Mar, 2006 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moi rodzicieli przyczepili się do mnie o to że za głośno i za późno słucham muzyki Kupiłem sobie słuchawki z wytłumieniem teraz w środku nocy słuchami "Mocnych Nocnych" tak, że gdybym słuchał tego na głośnikach to obudziła by sie cała kamienica Razz Tak mam spokój, siedzę przy Bisce do 4 nad ranem Razz (Najlepsze mocne nocne są z piątku na sobotę biggrin )
Myślę, ze dobrym rozwiązaniem dotyczących wszystkich aspektów, które tu wymieniłaś to powiedzieć rodzicom, że nie jesteś juz taka mała i źle się czujesz, gdy oni uważają i traktują cię jak dzieciaka a tymbardziej podejmują za ciebie decyzje.
Gra w otwarte karty może się opłacić, choć to zależy od rodziców moja mama niestety jest nieubłagalna w sprawie porządków w pokoju
Nie dociera do niej to, że to jest moja sprawa czy utonę w swoim bajzlu czy nie...
Powodzenia

_________________
"Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej." - Forest Gump
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6799683
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |