| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rodzice...
Autor Wiadomość
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Pią 10 Mar, 2006 13:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stopniowo na czarny...Jesczez nic nie zauważyli.
Nie mniej opisow na gg typu "[...]Grzmij piorunie ukaż swą potęgę[...]" ("Ogień Zniszczenia" Sorcerer) sie czepiają...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pią 10 Mar, 2006 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kurcze, mroczny opis hehe

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
melmusiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 11
PostWysłany: Czw 20 Gru, 2007 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesteś świetna... ^^
Z hh przeskoczyć na metal.
Wiem ,że wszyscy to już pisali.
Ale po prostu to chore ;|

Słuchaj sobie w słuchawkach i git. ;]

_________________
' bO ja mam swÓj Świat... I swOje kreDki ! '

Merry Christmas Everyone !

Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 20 Gru, 2007 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

słuchaj melmu, temat stary ale nevermind. Nie rozumiem co za problem. Nie mówiąc już o tym że
różne rzeczy się w życiu lubi, to... hh i metal mają na prawdę wiele wspólnego - nieskąplikowany rytm, prosta melodia, albo w ogóle brak, tylko tu słowa się rapuje, a tu się je wykrzykuje...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 20 Gru, 2007 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
hh i metal mają na prawdę wiele wspólnego - nieskąplikowany rytm, prosta melodia, albo w ogóle brak, tylko tu słowa się rapuje, a tu się je wykrzykuje...

E, ale jak to? biggrin

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
melmusiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 11
PostWysłany: Czw 20 Gru, 2007 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Akacja12 napisał/a:
hh i metal mają na prawdę wiele wspólnego - nieskąplikowany rytm, prosta melodia, albo w ogóle brak, tylko tu słowa się rapuje, a tu się je wykrzykuje...

E, ale jak to? biggrin


Właśnie jak to? xD
Przecież to zupełnie dwa odmienne rodzaje muzyki xD

dObra dosyć był na wierzchu ;P

nowa jestem , nie czepiać się ;-P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 21 Gru, 2007 07:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wybaczamy odnowienie tematu <idzie spojrzeć czy wcześniej jakiej głupoty tu nie napisał>
Ach, nic aż tak złego nie pisałem... : )

melmu - Dwa zupełnie inne gatunki muzyki, tak jak dwoma zupełnie innymi gatunkami jest Trash Metal i Black Metal - A niby to metal i to metal.

Są zespoły z nieskomplikowanym rytmem, brak riffów, gramy na chwytach, ale przeważnie zespoły takie nie wychodzą poza kanony Punk Rock'a - Może to miała wcześniej koleżanka na myśli?

Jednak jeśli chodzi o metal, to gro zespołów Death/Black/Grindcor'owych wykazuje się tak niskimi umiejętnościami, że naprawdę wszystkie w/w cechy można im przypisać - Kwestia tylko w tym, że aktualnie nie są to zespoły zbyt popularne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Pią 21 Gru, 2007 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Muzyka - Ja lubię każda (może dlatego ze jestem DJ w radiu). Styl mam własny. Nie biorę przykładu z innych, jestem taki i taki będę. A z rodzicami kłócę się tylko o ważne rzeczy. Na coś nie pozwalają - tłumacze. Jak mówią: " bo nie" To się pytam "A dlaczego bo nie?!" i tak dalej. Jak jest coś ważnego dla mnie a rodzice mi nie pozwalają no to robie tak ostra kłutnie wszystkie błedy wytykam taki bunt robie że ZAWSZE wygrywam. Ale zawsze myślę co czyje mama, co czuje tata i wiem ze to wszytsko dlatego bo się o mnie martwią. Patrze na bezpieczeństwo i moze dlatego mi ufają. Bo ja uważam ze twoi rodzice ci nie ufają. Ja czasami mówię nawet argumenty za i PRZECIW. U mnie to pomaga...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacza Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Paź 2007
Posty: 37
PostWysłany: Pon 24 Gru, 2007 09:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak zaczęłam słuchać Behemotha to się czepiali,a cóż nawet Marcia ich nie lubi.xDDDDD

Ja z moim ojcem np. rzadko gadam.A o czym?Nie mniej jednak gust muzyczny mam po nim^^tylko on Behemotha nie trawi...=D

Ogólnie mało się z nimi kłócę.Ja mam swój świat do którego nikt nie ma dostępu no i...=D
Ogólnie rodzice pozwalają mi na b.dużo rzeczy, i mam z nimi dobry kontakt, ale jak pomyślę,że musiałabym im opowiedzieć co ja czasami robię to mi skóra cierpnie =D

_________________
Miło słyszeć, że nie tylko mój świat się rozpada na tysiące malutkich kawałeczków,
ale
przecież
<b>wszystko trwa dopóki sam tego chcesz...</b>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 24 Gru, 2007 23:26   

Akacja12 napisał/a:
nieskąplikowany rytm, prosta melodia, albo w ogóle brak

O [cenzura].

Akacja12 napisał/a:
nieskąplikowany rytm, prosta melodia, albo w ogóle brak

Prosze... Odróżnij metal od hh... Nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz nawet pojęcia.
Powrót do góry
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Wto 25 Gru, 2007 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kacza, tylko nie Marcia ^^ a Behemota nie trawie bo wogole slow nie mozna wylowic ^^

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
DSdonia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 24
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 12:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere, Ja myślę, że forum właśnie do tego jest. Żeby poprosić o radę. Niekiedy samemu trudniej jest cokolwiek postanowić.

Ja myślę, że musisz poważnie porozmawiać ze swoimi Rodzicami. Że czujesz się jak w masce, że masz prawo do własnego stylu. Że nie mogą zabraniać Ci być sobą.
Postaw na swoim!! Ubierz się tak jak Ci się podoba (na samym początku np pożyczając fajne ciuchy od koleżanek) i mów Rodzicom, że nie zdejmiesz tych ciuchów (Tylko nie pyskuj! Bo to wprowadza nerwową atmosferę!). Puść na głośnikach swoją muzykę! I kiedy będą kazali Ci ją wyłączyć, a za powód podadzą to, że im się ona nie podoba. Powiedz, że podoba się Tobie i będziesz jej sluchać. Smile
Pzdr!:*

_________________
A grunt to się nie poddawać...
Po każdej burzy przychodzi Słońce...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12304064
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 16 Sty, 2008 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

DSdonia - Musisz patrzeć na daty - temat jest stary i zszedł dawno na inny temat.

Poza tym gadasz głupoty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ilore Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 36
PostWysłany: Sro 30 Lip, 2008 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
popieram. jak mozna ot tak przejsć z hip hopu do metalu? to sie w pale nie mieści biggrin to jest antagonizm! Chyba, że metal to ich troje, blog27, nirvana, linkin park. wtedy zrozumiem..


Ja słuchałem techno od dawna i nie nawidziłem rocka i metalu. A teraz mam w dupie techno i slucham tylko rocka i metalu! Móg gust muzyczny zmienił sie z dna na dzien! Wiec zamknij twarz jak sie nie znasz!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Sro 30 Lip, 2008 18:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak samo moj kumpel
kiedys wlosy na zel itd. a teraz dlugie, za ramiona, glany i ogolnie metal xd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |