| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Odchudzanie
Autor Wiadomość
mala
Gość
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 00:30   Odchudzanie

Mam 154 cm wzrostu i waże prawie 70 kg. Rozmawiałam o mojej wadze z mamą i wspólnie postanowiłyśmy sie odchudzać (mama też ma nadwage). Problem w tym, ze nie możemy znaleźć diety dla dziewczyny w moim wieku(mam 12,5 lat). Możecie mi polecić jakąś dietę?
Przejdź na dół
Anya
Gość
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 00:31   

Możesz narazie ograniczyć tłuste potrawy, albo wybrac się razem z mamą do dietetyka, on sie zna na odżywaniu najlepiej Razz[/i]
Powrót do góry
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 00:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najpierw TUTAJ OBLICZ SWOJE BMI.
Napewno przydadzą ci się TABELE KALORYCZNE
A TUTAJ dieta dla całej rodziny.

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mala
Gość
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 00:41   

Dzięki za pomoc, ale poproszę o więcej diet.
Powrót do góry
Anya
Gość
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 00:45   

http://www.grubasy.pl zerknij tez tutuaj
Powrót do góry
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 00:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z anya i podaję ci e-mail redakcji gazety o odchudzaniu, oni napewno pomogą : superlinia@se.com.pl

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anya
Gość
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 00:55   

hmmm jedyne co nam pozostaje to życzyć tego żeby ci wyszło odchudzenie się biggrin Więc: Powodzenia!
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1) BMI odnosi się do dorosłych ludzi, a nie dojrzewających nastolatków.

2) Istotnie, powinnaś schudnąć. Jeśli i Ty i Twoja mama macie problemy z wagą, to oznacza, że prawdopodobnie macie złe nawyki żywieniowe. Spróbujcie zainteresować się dietą optymalną dr Kwaśniewskiego. Nie jest to zwykła dieta, tylko radykalna zmiana systemu odżywiania (od teraz aż do końca świata Wink ), ale jej efekty są niesamowite! Znam kilka osób stosujących tą dietę i są to ludzie zupełnie inni - posiadający otwarty umysł, 0 problemów z nadwagą/niedowagą, zapominają wogóle o lekarzach. To naprawdę niezwykła, choć kontrowersyjna dieta.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya
Gość
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 22:31   

ja o tej diecie nizbyt odbre opinie słyszałam ... jednak radze udac się do dietetyka i z nim porozmawiac na ten temat!
Powrót do góry
Marika
Gość
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 00:14   :]

Jesli moge cos doradzic to radze ci nie jesc kolacji.Tylko i wylacznie to.Ja majac 12 lat nie jadlam i schudlam 10 kg(przy okazji uroslam 12 cm:)Tylko nie przesadzaj z tym odchudzaniem, ja troche przesadzilam i prawie ze wpadlam w anoreksje (albo wpadlam...) i narazie powoli wychodze z tego...
Powrót do góry
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dieta kwaśniewskiego to nie jest to czego potrzebują nastolatki!
Muszą jeść wszystkie posiłki w regularnych odcinkach czasu. Nie muszą być ogromne porcje. Zapomnij o głodówce, niejedzeniu kolacji (chociaż ta przed 19.00)dietach odtruwających itp.!!! Jeszcze rośniesz i potrzebujesz diety o ogromnej ilości witamin i składników odżywczych. Zapomnij o tłustych potrawach, a jeśli wszyscy w twojej rodzinie mają nadwagę, to WSZYSCY powinni zabrać się do racjonalizacji swojego menu. Żadnych ciastek i słodyczy, najlepiej żeby nie było ich w domu. Zamiast tego jabłka i trochę kalorycznych, ale zdrowych orzechów. Nie bierz się za diety 1000 cal. Potrzebujesz delikatnej diety(wolno odchudzającej) i dużo ruchu, a efekt gwarantowany.

Ps. Nie eksperymentuj z dietami-cud, odżywiaj się normalnie, ale mniej tłusto i tucząco.

Powodzenia!!!

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeszcze fragment opisu diety polecanej przez dega
Konsekwencją tego odkrycia było poszukiwanie takiego sposobu jedzenia, który nie powodowałby w organizmie ludzkim niekorzystnych zmian, a sprawiał, by funkcjonował on prawidłowo i był zdrowy. W efekcie dr Kwaśniewski opracował sposób żywienia, który nazwał "żywieniem optymalnym" tzn. najlepszym dla człowieka. Generalną jego zasadą jest zachowanie właściwych proporcji między trzema podstawowymi składnikami występującymi w produktach żywnościowych - białkiem, tłuszczem i węglowodanami - jak 1 : 2,5-3,5 : 0,5. Oznacza to, że na 1 gram spożytego białka powinno przypadać w diecie 2,5 do 3,5 grama tłuszczu i 0,5 grama węglowodanów. Mówiąc krótko - jest to dieta wysokotłuszczowa.

Może to i jest dobra dieta, ale przed jej zastosowaniem koniecznie trzeba zgłosić się do lekarza.

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zdecydowana większość lekarzy jest przeciwnych diecie optymalnej. Polecam książki dr Kwaśniewskiego, w których autor świetnie opisuje dlaczego dieta jest krytykowana przez lekarzy.

Dieta ta jest przeznaczona dla wszystkich - od małych dzieci po osoby starsze.

Moi rodzicie od wielu lat stosują tą dietę i muszę przyznać, że wbrew "krakaniom" lekarzy, żyją i mają się świetnie.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ale jestem happy :)
Gość
PostWysłany: Pią 05 Wrz, 2003 19:37   

obliczyłam sobie to BMI i wychodzi na to że ja bym mogła wazyć nawet do 67 KG!!! (a ja przy 166cm waże 54<przytyłam ostatnio>) to chyba ze mną nie jest jeszcze tak źle. Teraz gdy wiem ze mogłabym ważyć o 10 więcej i nie mieć nadwgi juz nie będę się ograniczać w jedzeniu(tak jak to robiłam przez ostatni miesiąć i jeszcze przytyłam Wink )
Powrót do góry
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pią 05 Wrz, 2003 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale jestem happy Smile napisał/a:
obliczyłam sobie to BMI i wychodzi na to że ja bym mogła wazyć nawet do 67 KG!!! (a ja przy 166cm waże 54<przytyłam ostatnio>) to chyba ze mną nie jest jeszcze tak źle. Teraz gdy wiem ze mogłabym ważyć o 10 więcej i nie mieć nadwgi juz nie będę się ograniczać w jedzeniu(tak jak to robiłam przez ostatni miesiąć i jeszcze przytyłam Wink )


to ja pisałam ale się zapomniałam zalogować Wink Już naprawde nie myślę ze jestem za gruba i właśnie jesm sobie pyszną jajecznicę z taką pyszną(choć trochę tłustą)kiełbaską Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |