| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jak jego zrozumieć nie wiem ;/
Autor Wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Nie 19 Mar, 2006 20:04   Jak jego zrozumieć nie wiem ;/ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle ojciec działa mi na nerwy.. niedawno wyszukałam mu w necie coś o ZUS-ie to teraz jest malo co istotne w tym rzecz że potem zadałam jedno pytanie.. a on z mordą.. nie widzisz że czytam? nie przeszkadzaj mi.. ( tak wrzeszczal ze pewnie pół miasta słyszało a co napewno cała klatka) to ja sie wkurzylam no i powiedzialam ze już mu nigdy nic nie wyszukam i mu nie pomoge wiecej.. i nastepnym razem to sobie bedzie sam szukal.. to on na to że więcej tutaj nie usiąde( na kompa) a ja że usiąde no to on powiedział że mnie wygoni z domu.. i tak naprawde żebym miala u kogo przenocować to bym naprawde wyszla z domu.. ehh.. zawsze musi z mordą wyjść.. albo tak samo dzisiaj do mojego brata że on nie robi wszystkiego co on mu każe oo prosze w swoich dzieciach znalazł służących.. przynieś podaj pozamiataj i w kółko to samo.. zrob mi herbatke.. przynies mi pilot.. podaj to itp. jeszcze dzisiaj sie rzucal do drugiego brata coś z samochodem jego że on kupil samochod za swoją kase oczywiście no i że dla ojca oczywiście ten samochod sie nie podoba.. ze to niedlugo sie zepsuje i to.. to moj brat tez sie wkurzyl i jak wyszedl rano to i nie wrocil czy u Was jest tak samo?

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 19 Mar, 2006 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ewidentnie musisz wyjechać z kraju, nie widzę innego wyjścia po prostu.

Ja na miejscu ojca to bym za pas chwycił i tak Cię sprał, że byś w lustrze bała się przejżeć - pozpieszczony, zasrany bachor...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Nie 19 Mar, 2006 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uu Shaunri no niestety znowu Ci sie nie udało mi dowalic.. tak mi przykroo.. wiem że sie starałeś ale niestety trzeba mieć do tego talent a nie pusty łeb!

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Szczypiorex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 27
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie amsz gdzie spać? Paśnik w lesie czeka... Razz

_________________
"Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej." - Forest Gump
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6799683
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 15:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

noo to tez jakies rozwiazanie ale ja sie boje dzikich zwierząt, ciemności i zimna ;p hehe

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno więcej wyrozumiałości Rolling Eyes Twój ojciec miał prawo się zdenerwować, gdy przerwałaś mu w czytaniu. Wiadomo... człowiek skupiony, czyta ważne papiery, być może nad czymś się zastanawia i jeśli mu się przerwie to uwaga poświęcona czytaniu się rozprasza i można zgubić wątek. Wiele osób w takiej chwili się denerwuje, a Ty zamiast zostawić go w spokoju to robisz mu jakieś scenki. Widać, że też jesteś nerwowa osobą, więc staraj się opanowywać.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nieprawda... widać po prostu że masz nieowłosioną klatę... Coś jak King-Kong.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia7711 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 71
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem powinnas poprostu troszeczkę zrozumiec ojca ja wiem ze to moze nie jest takie proste bo sama czesto sie z moim kluce ale trzeba isc na kompromis jak sie na ciebie zacznie drzec to ty spokojnie mu powiedz za co sie drze a w ten sposob bedzie chcial cie usłyszec i sie uciszy ale musisz mowic naprawde cicho Smile

_________________
"Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej, baw się i grzesz - miłością się ciesz ... "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9705996
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

watpie.. on mnie nigdy nie slucha... nawet ogladajac obojetnie co w tv.. jakis film.. mama cos do niego mowi ja cos mowie a on poprostu nas nie slyszy bo jest wpatrzony w ten ekran ehh ;/ jak ja zdam cala relacje o czyms.. to sie pytam czy sluchal to tez nie odpowie.. i wogle moj ojciec to jest najbardziej nerwowy z calej rodzinki.. wszyscy nastepnego dnia z klatki .. kolezancy i koledzy sie pytaja co u mnie bylo? Czy znowu sie prol i wogle? Mamy to wszyscy troche po nim zwlaszcza ja i jeden z 3 braci i wtedy wychodzi niezla klotnia..

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bije was?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia7711 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 71
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ja juz naprawdę niewiem jak ci moge pomóc. Przykro mi jest bardzo, ze w ten sposób wyglądaja twoje relacje z ojcem bo ja choc czasem sie z nim klucę to czasami naprawdę zozmawiam z nim jak z prawidziwym przyjacielem.Wiem ze mogę mu zaufac. Sorki ze nie pomoglam ci tak jak moze bys tego oczekiwala.

_________________
"Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej, baw się i grzesz - miłością się ciesz ... "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9705996
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja czasami to tak z nim ostro sie kloce ale ja jestem jego tak naprawde oczkiem w glowie.. wszystkim w okolo to powtarza i nie chce mnie nigdzie puscic bo sie boi... nawet na dyske ;/ ehh.. ale mniejsza z tym.. tyle ze czasami poprostu jest nie do zniesienia... a nie bije Nas.. no niby wiele razy do mnie podchodzi z pasem i mowi ze zaraz mnie zleje.. a ja to sobie bij i wtedy wymiękaa i nie bije hehe.. a moich braci to tez nie bije bo sa juz starzy wiek 21,23,24

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<uśmiecha się szyderczo> Więc nie widzę problemu.Jak to jest, że takie pierdoły mówią że przeżywają tragedię, jest strasznie i mają ochotę się zabić, a ludzie którzy naprawdę przeżywają tragedię mówią że "nic się nie stało, jest jak jest..."? Chore, a jednak...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sro 22 Mar, 2006 15:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jejku, u mnie tez tak jest, ze jak tata siedzi przy kompie to i tak nie ma co sie odzywac bo jest skupiony na tym co robi. Sam jeszcze to powiedział, ze jak siedzi to On nie słyszy...
Nie szukaj winy w swoim ojcu, jak siedzi przed kompem to daj mu spókoj. Przeciez nie siedzi 24 godziny na dobe przy kompie.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Czw 23 Mar, 2006 15:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri totaj mamy pomagac ludziom a nie jechac po nich wiec moze okazal bys troche szacunku osobie ktora pisze post? moze to jest dla niej problemem?

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |