| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Denerwująca mama ;//
Autor Wiadomość
mlodaa12 Płeć:Kobieta

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 22
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 21:11   Denerwująca mama ;// Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od 1 klasy podstawówki dobrze się uczyłam. teraz jestem w 5 podstawówki.. czuję, że mama za dużo ode mnie wymaga .. jak przyszłam i oświadczyłam jej że mam najwyższą średnią w klasie to powiedziała, że może być większa .. rozmawiałam z nią żeby cieszyła się z moich osiągnięć a ona powiedziała .. ŻE BĘDZIE SIĘ CIESZYĆ JAK BĘDĘ JECHAŁA NA SAMYCH 6 .. rozpłakałam się .. nie wytrzymałam .. Crying or Very sad nie wiem co mam zrobić .. rozmawiałam z nią nie raz a ona : jesteś zdolną dziewczynką i powinnaś się uczyć (co prawda ja sie wogóle nie ucze .. Twisted Evil ) no ale bez przesady, że ja wracam i mówie : MAAAMOOO !! dostałam 5 a mama : MOGŁAŚ DOSTAĆ 6 .. i zaczyna mi prawić kazania .. ja już nie wytrzymuje .. macie jakieś pomysły ?? powtarzam ROZMOWA NIE POMOŻE !!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"macie jakieś pomysły ?? powtarzam ROZMOWA NIE POMOŻE !!" Nie rozumiem. A co my możemy? Jak podasz numer telefonu to mogę zadzwonić. Nie wiem, może gadu-gadu twoja mama używa i podasz?

Jakiej rady oczekujesz? Że mama jest zła? Dobrze, jest zła...

Nie istnieje na to rada, pogódź się, albo ucz się więcej - tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 21 Mar, 2006 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też tak miałam. Tyle że moja matka zawsze była słaba psychicznie.
Wymagała ode mnie w gimnazjum samych 5 i 6, a miałam średnią podchodzącą pod 5.00. Ciągle mówiła, że jestem 'takim ch*jowym uczniem, jakiego świat nie widział'. Co zrobiłam? Przez 3 miesiące nie robiłam NICZEGO, jechałam na samych 2 i pokazałam jej, kim jest najgorszy uczeń.
Odczepiła się ode mnie i pasowały jej zaledwie 4.

Na moją to działało - nie wiem jak bedzie u ciebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodaa12 Płeć:Kobieta

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 22
PostWysłany: Sro 22 Mar, 2006 15:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes Jedyna która mnie rozumie .. Sad Tylko że jak pojade na 2 to zaraz każdy sie ode mnie odwróci .. a ona zrobi mi taką jazde Crying or Very sad nie wiem co robić ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 22 Mar, 2006 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wiem - ucz się więcej. Poważnie, to podobno pomaga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Czw 23 Mar, 2006 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to ze bedziesz jechala na 2 a nie na 5 to oznacza ze maja sie od Ciebie odwrocic ludzie? przyjaciele? nie rozumiem...

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 23 Mar, 2006 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja jednak mysle, ze robienie na zlosc jest dosc gowniarskie. wytlumacz jej, porozmawiaj a nie od razu sie czepiasz, narzekasz i marudzisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodaa12 Płeć:Kobieta

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 22
PostWysłany: Pią 24 Mar, 2006 18:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się nie czepiam .. sorry jeżeli tak to zrozumieliście Embarassed a ty nasty_girl masz jeden punkt za pomoc Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia7711 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 71
PostWysłany: Sob 25 Mar, 2006 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musisz ją również zrozumiec. Jej obowiązkiem jest przypilnowac cię zebyś się uczyla. I choć może czasami przesadza to jednak zawsze robi to dla twojego dobra. Musisz jej poprostu powiedziec żeby zaakceptowala cię taką jaka jesteś, ze jesli nawet czasami dostaniesz jakąś gorszą ocene to świat się od tego chyba jednak nie zawali. I choć możliwe że ona tego nie zrozumie i ze nadal bedzie ci kazala dostawac leprze stopnie to jest jedno rozwiazanie nie mo jej o twoich ocenach. Wtedy zaoszczędzisz sobie przykrości. A jak pójdzie kiedyś na wywiadówke to sama się dowie jakie masz stopnie. A jak zobaczy same 5 a od czasu do czasu 4 to moze zda sobię sprawdę z tego, ze jednak nie warto tak dużo od ciebie wymagac. Nie wiem czy to pomoże ale warto spróbowac Smile Kazdy sposob jest dobry Smile ja tak robie.

_________________
"Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej, baw się i grzesz - miłością się ciesz ... "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9705996
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sob 25 Mar, 2006 13:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie musi chcieć dla niej jak najlepiej. Moim zdaniem Twoja mama pragnie zaspokojenia swoich chorych ambicji, tudzież w dzieciństwie sama słabo się uczyła a miała aspiracje na wyzsze oceny. Twoja mama po prostu odbija sobie niepowodzenia z dzieciństwa, chce widzieć w Tobie młodą siebie.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 25 Mar, 2006 17:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek - Szkoda że nie jesteś dziewczyną w wieku dojrzewania...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sob 25 Mar, 2006 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej, nawet jakbym był, to TY nie jesteś w moim typie.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 25 Mar, 2006 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
ej, nawet jakbym był, to TY nie jesteś w moim typie.

buahahah ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 25 Mar, 2006 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj jeszcze 4 razy to co napisałem, a dopiero potem odbieraj jako najazd na twoją osobę, ok?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sob 25 Mar, 2006 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niech Ci mama 7 razy przeczyta to co napisałem i wyjaśni Ci co to jest żart

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |