| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Denerwująca mama ;//
Autor Wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 25 Mar, 2006 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mama mi przeczytała, a ty przeczytałeś?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sob 25 Mar, 2006 21:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mój komputer jest dyslektykiem, sorry..

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 25 Mar, 2006 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niech to, cała ideologia mojego życia upadla...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodaa12 Płeć:Kobieta

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 22
PostWysłany: Nie 26 Mar, 2006 07:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorry ale co wy tutaj wyrabiacie ??!! ;//
To nie jest temat do wyzywania sie tylko do pomagania jakbyście nie zauważyli ;//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 26 Mar, 2006 09:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czy my się pozwyzywaliśmy? Tu kulturalna dyskusja jest, a nie prostackie bluzgi na lewo i prawo - my dojrzali są, znaczy mamy owłosione klaty...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Nie 26 Mar, 2006 09:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja nawet plery i karo Mr. Green

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Nie 26 Mar, 2006 14:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kulturalna dyskusja nie na temat

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avril4 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Posty: 13
PostWysłany: Pią 19 Maj, 2006 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zacznij się uczyć, bo sama piszesz że nie siedzisz raczej nad książkami... kiedy mama zobaczy cię z podręcznikiem, zobaczy że zależy ci na stopniach. Jesteś pewnie zdolna i twoja mama chciałaby, abyś to wykorzystała Wink

_________________
And all the roads we have to walk are winding
And all the lights that lead us there are blinding
There are many things that I would
Like to say to you
But I don't know how

(...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8386354
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 19 Maj, 2006 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każecie się jej uczc... wiem, że 5,6 klasa to nie najgorsze rzeczy jakie mogą spotkać no ale sory... ja uważam, że jej mama ma chore ambicje, jak jej zalezy to niech se idzie dzies sie doksztalcac i je realizuje swoim kosztem.... bo kazdy ma swoje zycie.... ok, mowią ze to dla naszego dobra...ale co mi w zyciu da ocena z 5 podstawowki? Oceny ponoc sie nie licza... a z tego co widze, to [cenzura] prawda. Nie można cały czas wkówac na czyjeś życzenie, w tym wieku powinno się też bawić, zyć.

Wciąż odkładamy życie na potem...- jak sie wykształce, jak nazbieram kase jak osiągne sukces... i co nam to daje? Pewnego dnia leżymy na łożu śmierci i spostrzegamy, że nasze życie nie było życiem, a głupim wyścigiem... widzimy jak wiele straciliśmy... Tego chcemy?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 19 Maj, 2006 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka - Srutututu, napisałaś się, palce Cię rozbolą, reumatyzmu dostaniesz i pracy nie znajdziesz a to co napisałaś i tak nic nie zmieni - Dla niej jedyną radą jest uczyć sie, dla Ciebie rady nie ma, dylemat jak każdy inny - filozoficzny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 21 Maj, 2006 17:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oh a Ty jak zwykle swoje. W sumie mnie to troche bawi- powazny pan Shaunri co wszystko wie najlepiej. Lol.


Ja uważam, że rady w stylu "to sie ucz" nie dają jej nic... no sory. Przyszła z problemem, co zrobić, żeby nie kazali jej się uczyć dlugo a nie, żeby sluchać o tym, z epowinna się uczyć. Daję głowę, że tego już się nasłuchała... "ucz się, to dla Twojego dobra...miej same 6". To jest srutututu... dziewczna się dobrze uczy, to czego jeszcze chciec... tak to jest w zciu, dasz palec, wezma ręke... ja bm reki nie dala. Tyle powiem.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 21 Maj, 2006 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tylko że Ty nie rozumiesz co możesz spowodować takimi radami.

btw to czemu Ty się mnie czepiasz że ja jestem wszechwiedzący, a ja Ciebie nie? Bo wypowiedziałem się w wątku? A pies cię pchał od tyłu panienko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Pon 22 Maj, 2006 10:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy tak jest. Może ona chce cię zmobilizować !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pon 22 Maj, 2006 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale nie będe Cię obrażac... to nie mój poziom sory. A pozatym i tak szkoda słów. Dziewczynie bardzo pomogłeś "ucz się"... sama powinna chcieć sie uczyć, bo uczy się dla siebie.

Wiem, co moge spowodowac. Może się zbuntowac... ale czy to takie złe? A może mamusia wybierze jej jeszcze faceta na całe życie... ona ma swoje życie.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Pon 22 Maj, 2006 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka napisał/a:
ona ma swoje życie.
I wiele osób tego nie może zrozumieć !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |