| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Denerwująca mama ;//
Autor Wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Pon 22 Maj, 2006 19:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wow , nieźle, ja też mam podobny problem , ale nie tak bardzo nasilony i z ojcem , a nie matką. Mama wręcz przeciwnie, cieszy się bardzo z moich sukcesów i ocen. Sama nie była jakoś uzdolniona i nie oczekuje ode mnie niczego nadzwyczajengo. A mój kochany tatuś, no cóż, nieraz już beczałam z tego powodu. Był nieukiem i teraz chce, żebym ja była najlepszą z najlepszych, dostałam 39/40 z testu , a on na mnie nawrzeszczał , że spieprzyłam sprawę i czy ma mi kupić jakieś leki na koncentrację, bo cos ze mną nie tak. Ocxzekuje , ze pójdę na najlepszą uczelnię i zostanę prof. dr hab. Postanowiłam , że pójdę na germanistykę , a potem założe jakąś szkołę języków obcych, ale czasami mam ochotę rzucić całe to bagno, wyścig szczurów i pojechać do Afryki, pomagać w jakiejś wiosce Smile Na złość całemu światu, rodzinie i nauczycielom. Ale to tylko taka ochota, której oczywiście nie spełnię, bo boje się , że mogłabym później tego żałować Wink

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 23 Maj, 2006 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gadulcie, ja mam podobnie z mamą. "Ja nie miałam okazji się uczyć, a ty masz więc to wykorzystaj".

Po prostu wysiadam czasami, dlatego strasznie wkurzają mnie odpowiedzi "to się ucz"
Każdy ma sowje życie i powinien sam wiedzieć, czego po nim oczekuje i co musi zrobić by to osiągnąć. Uczmy się dla siebie, nie dla rodziców. Uczymy się dla naszych ambicji, nie dla ich ambicji.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Selka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Maj 2006
Posty: 3
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 11:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostro^^. Mamy, Mamy, aach te Maaamyy. Do mnie sie jakos w podstawówce nie czepiali^^. Ach! Czepiali sie ^^. Jak sie przestałam z majcy uczyc Razz. To mnie na dwa dni oddali studentce matematyki...Matko..Ale to była zabawa xD. No ale teraz umiem liczyc xD ---> podstawowo ^^. A teraz..Gimnazjuum Razz Gdzie najpierw było pieknie i wspaniale, ale...No własnie..Ale...Z Fizyka jakos sie nie lubie...I za dobrze z nia nie mam.. I tu zaczeła sie rodzinka czepiac...Ze ja jestem zdolna..Powinnam siasc i sie naucze. No, ale to nie pomaga^^. Ja mam taki uraz, ze nie, nie, i jeszcze raz nie...Nie pociaga mnie to...A Psorka jeszcze nie zacheca..A jak juz to czystym chamstwem ;/. ,,Trzeba było sie uczyc, a nie chodzic z Pawełkiem za raczke"; ,,Pani Profesor..Musze sprostowac Pani informacje...Ja nie chodze z nikim za raczke. A tak sie składa, ze sie uczyłam...Chemii..Wiem ze dla Pani jest Fizyka najwazniejsza i niezbedna do zycia. Ale mi sie ten przedmiot nie podoba..Bo nauczyciel nie zacheca i nie umie wytłumaczyc zagadnien...Nawet jesli ma jakas wiedze to i tak nie umie przekazac uczniowi''. Psorka poczerwieniała i mnie odesłała do ławki...Całosc była w 10min po tym jak zgłosiłam ze nie rozumiem tematu...Jednak psorka potem przesadziła...Bo jak miała lekcje z Pawłem to powiedziała ,,Ty bys nauczył Kamile fizyki". Jak ja sie dowiedzialam o jej ,,radach" to mnie szlag jasny trafil...I poszłam do wychowawczyni^^. Pogadała z nia...To teraz mnie fizyczka ignoruje ;/ Po całej linii..I oblewa ze wszystkiego...Babcia, z ktora mieszkam zrozumiała, ze psorka przegina..Ale mama, nie...Tylko jedzie po mnie ze psorka miala racje...Ze ja powinnam sie uczyc...Tydzien temu poprosilam fizyczke by powiedziała mi, w ktory dzien przychodzi wczesniej i na ktora godzine...Powiedziała,ze we wtorek na 7 rano przychodzi..I ze bedzie na pewno..Ze sobie pozaliczam co mam do zaliczenia...Nie przyszła..I jeszcze powiedziała, ze mnie nie było...Jak ja od 6:45 siedziałam w zamknietych drzwiach szkoły Neutral Ale Mama przyznala jej racje..I jak mialam ,naukowego doła' tak malo semestru nie zawaliłam..I teraz musze histe,fize,majce poprawic..To ona ze wymaga na swiadectwie samych 4-minimalnie...I nie dociera do niej ze w tym momencie to jest niemozliwe...Neutral I prawi mi kazania przy kazdej sposobnosci ;/

_________________
I want to shimmy,shimmy,shimmy..Through the break of dawn, yeah!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8207207
Julien Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Maj 2006
Posty: 15
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

też tak miałam w podstawówce
poszłam do gimnazjum
zjechałam na 3, 4 i 5
na początku sapała na mnie
przez pół roku chyba miałam karę
potem starałam się nie mieć nic poniżej 4
i jest ZADOWOLONA że się poprawiłam ;]

_________________
†"jak wiele krzyku może kryć milczenie" milczę...†
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LaLa18 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 33
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 29 Paź, 2006 14:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ooojeej straaszne ,moze powinnas zacząc sie uczyc? aaa nie siedzisz przy komputerze i trujjesz dupee wszytskim ,ehhh.. ta dzisiejsza mlodzież.... Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 29 Paź, 2006 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno, patrz na daty.
Temat zamykam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |