| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
wstyd przed pokazywaniem...
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 08 Kwi, 2006 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Nena - Żałosne - Zaufania do lekarzy widzę rodzice nauczyli.

Chore społeczeństwo...

Ty jesteś chłopcem, wiesz? Inaczej to trochę odbierasz.
Dla ciebie wszystko jest chore.

ps. też bym nie zdjęła.
ps2. keeveek wez zmien tego obrzydliwego avatara. Crying or Very sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 08 Kwi, 2006 19:39   

Keeveek napisał/a:
Nena widocznie masz się czego wstydzić. To przecież jest LEKARZ idio[wycięto]

Weź się odwal Mad Nie, nie mam. Po prostu ja też muszę się zgodzić na takie coś. Idąc np. do ginekologa, wiem co mnie czeka, ale w takim przypadku z nikim się nie umawiałam, co mam pokazywać. Mam prawo powiedzieć nie.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 00:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Młodzieńczy bunt - Nie, bo nie, bo nie, bo ja jestem mądra i wiem co dla mnie najlepsze.

Tremere - Miło mi wiedzieć, że jestem płci męskiej. Dzięki za uświadomienie. I nie klnij tyle, drażni mnie to, nie pasuje do was.

PS: "weź się odwal" A Ja powiem mamie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 09:27   

Shaunri napisał/a:

PS: "weź się odwal" A Ja powiem mamie!

A proszę bardzo! Laughing
Powrót do góry
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri nie przejmuj się Wink dzięki temu że one są jakie są może zdechną na raka szyjki macicy albo piersi bo nie będą chciały pokazać Wink bądźmy dobrej wiary Wink bo tacy ludzie jak one nigdy nie dorastają Wink

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 10:21   

Troszeczkę przegiąłeś. Nawet bardzo. Po czym wnioskujesz, że nie dorośniemy? Po tym, że nie chcemy zdjąć gaci na badaniach? To trochę jednak dziwne, nie uważasz? Confused
Powrót do góry
konan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 27
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 11:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

EE no nie macie sie czego wstydzić pokazywać - pomyślcie że każda dziewczyna/chłopak ma to samo w tych samych miejscach:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 12:12   

No niby tak. Gdyby mnie wcześniej uprzedzono, co będzie na tych badaniach - no cóż, przygotowałabym się psychicznie Laughing ale taki spontan...
Powrót do góry
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 12:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eeeej bez przesady, zeby ściągac majtki na takim szkolnym badaniu. Ja bym tego nie zrobiła, nie jest ginekologiem zeby mnie tam sprawdzac. Jak bede chciała to pojde gdzie trzeba.
Takie głupie gadanie z Twojej strony Shaunri. W teorii to najprościej, ale w praktyce juz niestety nie.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 12:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ojaaa... tyle, że shaunri akurat w tym momencie ma rację. Każdy doktor internista czy pediatra ma prawo dokonać podstawowych badań także w tamtych miejscach. ja nie wiem, chyba was nauczono za bardzo "moje, nie ruszaj" w tych szkołach :/ myślałem, że coś takiego z wiekiem przechodzi. Ale to jest podobnie jak przy wuefistach, którzy omyłkowo złapią za tyłek próbując was powstrzymać przed upadkiem, albo nauczyciel śpiewu łapiący za brzuch by sprawdzić pracę przepony i nazywane przez was molestowaniem.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 12:54   

Ee, ja tam jestem przy swoim. Uważam jednak, że przegiąłeś, żacząc nam "zdechnięcia" na takie straszne choroby, tylko dlatego, ża mamy inne zdanie niż ty Confused
Powrót do góry
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może pocieszy Cie fakt, że było to skierowane bardziej do Tavion [tremere] niż do Ciebie

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 12:57   

No, troche Wink O, to Tremere (sorry, jeśli przekręciłam) to Tavion? Co to się porobiło, jak mnie nie było Wink
Powrót do góry
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 12:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a któżby inny Wink tylko, że ona ma schizofrenię i manię prześladowczą, ale bodaj się leczyła z tego u psychiatry, czy kogoś tam innego Wink Tobie niczego złego nie życzę, bo Ciebie nie znam Wink

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I wszyscy żyli długo i szczęśliwie - Starczy tego offtopu

Lekarz jest lekarzem - to jego fach, do niego trzeba miec zaufanie. Jeśli nie będziesz miała zaufania do lekarza, to co, skorzystasz z "rąk które leczą"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |