| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
wstyd przed pokazywaniem...
Autor Wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 17:50   

No oczywiście, że tak.
Hmm... Jak już mówiłam, musiałabym wiedzieć, co będzie na takich badanich. U ginekologa jeszcze nie byłam, majtek przed nikim nieznajomym nie ściągałam Wink więc jednak byłby to dla mnie stres i duże zaskoczenie. Naprawdę, musiałbym się przygotować psychicznie (poćwiczyć przed lustrem Laughing ...)
Przejdź na dół
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja raczej stane po stronie neny, a co Smile
ja rozumiem, ze na badaniach trzeba sie rozebrac do samej bielzny, ale pielegniarka to nie jest wykfalifikowany ginekolog i jakby mi powiedziala, ze mam sicagnac majtki bo chce obejrzec to bym stwierdzila, ze jak mam byc badana w tym miejscu to tylko przez kogos odpowiedniego, w "normalnych" warunkach (na jakims przystosowanym fotelu). Ja nie znosze pielegniarek, a ta nasza szkolna to jakas super tez nie jest. Ja od dziecka mam skrzywienie kregoslupa, kazdy ortopeda mi to mowil i chodzilam na przerozne cwieczenia gimnastyczne. A pielegniarka sobie stwierdzila, ze mam bardzo dobra postawe! I ze zadnego skrzywienia itp... Ostatnio nawet na przeswietleniu mi wyszlo, ze mam skrzywienie, no ale dobra.... Wiec jesli ona, chcialaby mi sie zabrac do zbadania moich narządow, to serdecznie jej podziekuje. Wole isc do specjalisty na kontrole, niz do jakiejs pielegniark. A jak juz sie uprze, to niech mnie najzwyczajniej w zyciu skieruje do ginekologa, a ja jej pozniej doniose wyniki badan, zeby miala je w swojej teczce. I tyle.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bilans powinien robić wykwalifikowany doktor z najbliżej znajdującej się placówki, raczej nie robi tego pielęgniarka. zwykłe badania okresowe owszem, bilans robi doktor.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 18:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
bilans powinien robić wykwalifikowany doktor z najbliżej znajdującej się placówki, raczej nie robi tego pielęgniarka. zwykłe badania okresowe owszem, bilans robi doktor.

U mnie najpierw były pielęgniarki w szkole i robiły jakies podstawowe badania, a potem z kartkami od nich trzeba było iść do lekarza rodzinnego. Więc to nie do końca tak. I od razu mówię, ani pielęgniarce ani lekarzowi nic pokazywać nie musiałem.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
a któżby inny Wink tylko, że ona ma schizofrenię i manię prześladowczą, ale bodaj się leczyła z tego u psychiatry, czy kogoś tam innego Wink

Psychiatry? Hm... nie przypominam sobie.
Aczkolwiek tobie radzę leczyć się u chirurga plastycznego. Albo z takim czymś w roli avatara nie pokazywać się na forach Shocked
PS - twoje włosy wyglądają jak słoma. wiesz co to szampon+odżywka+grzebień/szczotka? Confused

Keeveek napisał/a:
Nena widocznie masz się czego wstydzić. To przecież jest LEKARZ idio[wycięto]

Keeveek napisał/a:
Tobie niczego złego nie życzę, bo Ciebie nie znam Wink

... Rolling Eyes

Nena - co to się porobiło. ;<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 09 Kwi, 2006 23:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
twoje włosy wyglądają jak słoma. wiesz co to szampon+odżywka+grzebień/szczotka? Confused

Od dziś fryzura na Ryszarda, a nie jakieś udziwienia! Czy tutaj każdy temat musi kończyć się wycieczkami osobistymi? Też mam czasem niezłą szopę na głowie (zapuszczam) i jak chcesz, to do moich włosów też mozesz się przyczepić Neutral Pobawię się w Wujka Dobrą Radę i Wam powiem, że do najeżdzania na siebie jest taki super wynalazek, co się nazywa "prywatna wiadomość". Radzę skorzystać. EOT

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 10 Kwi, 2006 08:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Tremere napisał/a:
twoje włosy wyglądają jak słoma. wiesz co to szampon+odżywka+grzebień/szczotka? Confused

Od dziś fryzura na Ryszarda, a nie jakieś udziwienia! Czy tutaj każdy temat musi kończyć się wycieczkami osobistymi? Też mam czasem niezłą szopę na głowie (zapuszczam) i jak chcesz, to do moich włosów też mozesz się przyczepić Neutral Pobawię się w Wujka Dobrą Radę i Wam powiem, że do najeżdzania na siebie jest taki super wynalazek, co się nazywa "prywatna wiadomość". Radzę skorzystać. EOT

Przepraszam, Rysiu. Już nie będę ;>
PS - nie mam zamiaru najezdzac na nikogo innego. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 10 Kwi, 2006 09:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tremere, widocznie Ty masz taką mordę że się jej pokazywać wstydzisz Wink od dzisiaj masz ignora Wink

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 10 Kwi, 2006 09:57   

to ktory chce lizaka?
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 10 Kwi, 2006 19:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
tremere, widocznie Ty masz taką mordę że się jej pokazywać wstydzisz Wink od dzisiaj masz ignora Wink

znam cię prawie 2 lata. [cenzura] a nie ignor ;P ty nie dajesz ignorów ;>
Ja się swojej *mordy* nie wstydzę, a to znaczy że mam ją pchać na ava? ;P Pff.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 10 Kwi, 2006 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wojna na słowa? no nie, wszyscy jestescie piekni i przestancie ;P yhhh

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
konan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 27
PostWysłany: Wto 11 Kwi, 2006 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co jak co ale najlepszą morde ma słupek Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |