| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
WAŻNE - OSKAREK
Autor Wiadomość
M A R T A Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3
PostWysłany: Wto 11 Kwi, 2006 10:16   WAŻNE - OSKAREK Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od ponad roku nie ma miesiąca, by gazety czy telewizja nie informowały nas o kolejnej tragedii – polegającej na biciu, katowaniu, głodzeniu czy wreszcie zabijaniu dzieci, w tym niemowląt. Pierwszym takim przypadkiem w ostatnim czasie, głośno komentowanym w mediach był przypadek 3 – miesięcznego Kubusia, którego ojciec skatował, skazując go z całą pewnością na zaawansowane kalectwo na całe życie. Podobny los spotkał Patryka, który w świetle dzisiejszej wiedzy medycznej nie ma szans na odzyskanie wzroku. Kolejne, tym razem śmiertelne ofiary przemocy to 4 - miesięczny Aleks, maltretowany przez rodziców oraz zgwałcony przez własnego ojca, 14 –miesięczna Klaudia z Poznania, 11-miesięczny Dawidek, 16-miesięczna Agatka z Sosnowca, 15-miesięczny Kubuś zagłodzony i zamordowany przez własną matkę, i pewnie wiele innych dzieci, których imion jeszcze nie znamy. ...

www.oskarek.org

daj poparcie

Dziękujemy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 19 Maj, 2006 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest bestialskie!
Ludzie, którzy tak traktują kogokolwiek- a tym bardziej wółasne dzieci, nie zasługują na miano człowiek... . Nawet zwierzęta tak nie robią! To odrażające. Jedni 5 lat starają się o dziecko, a inni swoje tak po prostu zagłodzą... ja nie rozumiem... nie jestem w stanie zrozumieć, jak tak można...

[*][*][*] - wszystkim niewinnym maluszkom...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 19 Maj, 2006 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I co da to cale wasze pitolenie i gadanie? JAk chcecie coś zrobić to weźcie kałacha i postrzelajcie sobie do tych [cenzura]ów, a jak nie to się wreszcie uciszcie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 20 Maj, 2006 01:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
I co da to cale wasze pitolenie i gadanie? JAk chcecie coś zrobić to weźcie kałacha i postrzelajcie sobie do tych [cenzura]ów, a jak nie to się wreszcie uciszcie...

<sciana> - -'
Życze ci, zeby ci [cenzura] naprawde niezle ryj obili. Ah nie pytaj czemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 20 Maj, 2006 11:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie pytam, bo nasze poglądy się ostro rozmijają...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 20 Maj, 2006 11:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przejrzałem sobie stronkę i widze, że prawnikami ci panstwo na pewno nie są. Domagają się m.in. kary śmierci, której wprowadzenie u nas wiązało by się z wykluczeniem z UE i paru organizacji międzynarodowych. Poza tym w zasadzie zgadzam się z większością z postulatów, typu zwiększenie odpowiedzialnosci pracowników socjalnych. Jak na razie, są to zwykłe darmozjady, których nie interesuje czym się zajmują. Odbieranie praw rodzicielskich? Oczywiście, i niech to automatycznie pociąga za sobą ograniczenie różnego rodzaju dopłat. Wszelkie propozycje pogadanek, lekcji wychowawczych, pikiet? Nie, bo to tylko pochłania pieniądze a nic z sobą nie niesie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 21 Maj, 2006 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem Shaunri, ze sądzisz, ze gadanie nic nie da...ale tu się mylisz... . Może ktos mieszka obok podobnych ludzi, a nie chce reagowac, moze go to ruszy, skloni do dzialania! Czemu mamy sie uciszac? Nie chcemy! My nie przechodzimky obok takiej krzywd obojętnie...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 21 Maj, 2006 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka - Ty przechodzisz, czemu nic nie zrobisz? Czemu chcesz żeby inni robili, a nie Ty? Ignorantka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Pon 22 Maj, 2006 08:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem to tragedia!! Jak można zajbijać dzieci np. wyrzucając je za okno!! Dorośli!! Namyślajcie się czy dziecko to dobry wybór!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pon 22 Maj, 2006 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie zauwazyłam, by cos takiego działo się wśród ludzi których znam. Ludzie to ukrywają. A chodzi mi o osoby które widza i moga pomóc... a nie chcę, boją się.
Tak trudno zrozumieć?
Nic nie robię... a nie. Przynajmniej próbuję zachęcić ludzi do tego, by robili co mogą, to jedyne co narazie moge zrobić... . Za to Ty każesz mi się uciszać.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Pon 22 Maj, 2006 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

albo kiedyś rodzice zoztawili 3 miesięczne dziecko w domu i wypadło z okna !! Zginęło na miejscu Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 23 Maj, 2006 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adizur napisał/a:
albo kiedyś rodzice zoztawili 3 miesięczne dziecko w domu i wypadło z okna !! Zginęło na miejscu Sad

A to było znęcanie się, czy "tylko" nieszcześliwy wypadek? Bo jesli to drugie, to nie o tym rozmawiamy. Poza tym masz chyba jakas obsesję na punkcie okien Wink

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Wto 23 Maj, 2006 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To też jest głupota dorosłych !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Pią 09 Cze, 2006 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najchętniej takim ludziom znęcającymi sie nad wlasnymi dziecmi zrobilabym taką samą krzewde jaką oni zrobili wlasnym dzieciom!.. ale to nic nie da !!!! Czemu ludzkosc posuwa sie w tak odrazającym kierunku.. TYCH zlych ludzi wyslijmy na bezludną wyspe niech sie tam pozabijają nie byloby mi smutno. BO to jest wielka tragedia jak chcą zabijać dzieci to lepiej zeby wogole ich nie mieli !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 10 Cze, 2006 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...i ?

Keeveek - Post krótki, ale chyba mówi wystarczająco dużo - Jak chcesz to odwołaj się do mojego pierwszego postu w tym wątku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |