| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Chłpocy
Autor Wiadomość
weroskaaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 56
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Czw 13 Kwi, 2006 22:35   Chłpocy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Noo więc zacznijmy od początku...
Chodzę do szkoły... i bardzo podniecają mnie chłopaki z mojej klasy... podoba mi się to że dojrzewają i wogóle. Na przerwach lubię koło nich siedzieć. Razem chodzimy na lody, wygłupiamy się... wole ich niż moje kumpele. Lubię mieć z nimi w-f wogóle wszystko... po lekcjach spotykamy się i gramy w piłke... oczywiście jestem sama z dziewczyn...

proszę o pomoc czy ja jestem jakaś nienormalna Neutral :/

z góry dziękuję i pozdrawiam Wink Very Happy

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 14 Kwi, 2006 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zależy, jeśli prezentujesz typowo-męskie zachowania (Wide przesadnie agresywna ta gra "w piłkę", chęci do bitki itd.) to nie powiem że to nienormalne, po prostu bym Cię nie polubił : )

Jednak jeśli to po prostu czysty fakt, że lubisz z nimi przebywać (Fakt że Cię podniecają jakoś nie razi w oczy... : ) ) to nie widzę przeszkód. Na pewno żadna choroba psychiczna za tym nie siedzi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pią 14 Kwi, 2006 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez tak mam, zawsze mialam i miec bede, laski to dla mnie w 99% skretyniale istoty zalegajace niepotrzebnie ten piekny swiat, chichoczace gdzies po katach, myslace o tipsach i rozowych sweterkach ;] faceci, to towarzystwo w ktorym uwielbiam przebywac i niekoniecznie dlatego, ze mnie ono podnieca czy kreci.

PS. Nie nazwalabym sie normalna wiec mozesz zaczac sie bac ;]

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Kwi, 2006 21:48   

Ojj, dobrze to znam... Trzymałam się z chłopakami, ubierałam jak facet i w ogóle, ale przez to... no cóż, wiadomo, jakie okrutne mogą być rówieśniczki... Więc zaczęłam udawać, że jestem taka jak one... Po ponad pół roku otrząsnęłam się. Nie. To nie ja. Nie nie myślę tyłkiem, jak one. I połączyłam to i to. Nie ubieram się już jak facet, nie zachowuję jak facet, ale trzymam się z nimi Smile I jest git Smile
Powrót do góry
weroskaaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 56
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Juz mi to przeszłoRazz Smile dzieki za okazaną pomoc Smile

pozdrawiam Smile Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LaLa18 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 28 Paź 2006
Posty: 33
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 08 Sty, 2007 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie bylam jedna z tych hlopczyc ale tez lubilam towarzystwo hlopcow ,tylko ze starszyh i mialam u nich wieksze powodzenie nirz u tych z mojej klasy Smile

_________________
† † † † † † † † † † † † † † † † † † † †
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Pon 08 Sty, 2007 19:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LaLa18 napisał/a:
ja nie bylam jedna z tych hlopczyc ale tez lubilam towarzystwo hlopcow ,tylko ze starszyh i mialam u nich wieksze powodzenie nirz u tych z mojej klasy Smile


buahaha ^.^

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pon 08 Sty, 2007 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasia0001 napisał/a:
buahaha ^.^

Dwie możliwości:
1.Pisała, że ma dyslekcję i może naprawdę ją ma. Co robić? Nie wyśmiewać.
2.Robi to specjalnie, żeby mieć z nas polew, że się nabieramy. Co robić? Ignorować.

LaLa18, nie odnawiaj już tylu tematów, a do całej reszty: nie piszcie bezsensownych postów typu "heh", "xD", "^^" itp.

Zamykam.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |