| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Dlaczego tyko firmówki ???
Autor Wiadomość
weroskaaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 56
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 11:31   Dlaczego tyko firmówki ??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam trudną sprawę dotyczącą ubrań...

Kiedyś kupowałam ubrania tylko na targu lub bazarkach...
Teraz to się zmieniło... Przekraczając wiek 13 lat wbiłam sobie do głowy, że markowe ciuchy są lepsze... nie wiem skąd to się wzięło. Np. w naszej klasie patrzą jakie masz metki i za to cię chwalą... Tylko jest jedna taka dziewczyna, która nie znosi takich ciuchów, według całej klasy dlatego, że ją nie stać ! Confused Każdemu mówi, że np. Nike, Puma, Reebok to "dziadowstwo" i że lepsze ciuchy można kupić na bazarku...

Mam dużo firmówek, ale nie szpanuje nimi...Nie chwalę się, że mam buty z "pumy" Poprostu te mi się podobały i te kupiłam Razz

Czasami nawet w firmowych sklepach lepiej kupować bo są duże wyprzedarze.
(30,50,70 % )... taka jest moja opinia... proszę was o pomoc Smile

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gosiag Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Lut 2006
Posty: 12
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 12:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czesc wiesz u mnie nawet tak się to nie liczy, może jest jednak taka dziewczyna co tylko patrzy jaką metke ma każdy ,pozostałych to nie obchodzi bo każdy ubiera się dla siebie żeby się lepiej czuć itd. tak jak napisałaś w sklepach firmowych są często przeceny i wtedy coś wychodzi tylko troszkę drożej a jest lepszej jakośći więc to się opłaca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 16:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem Was =/ Shocked Dlaczego osoba ma niby być lepsza bo ma firmowe ciuchy... ja też mam no i co z tego ? Jednak też mam te zwykłe i sie ciesze z tego .Nie patrzy się na czlowieka po tym jakie nosi ciuchy... nawet te niefirmowe są często fajniejsze, ładniejsze, lepsze.. Gasshh Rolling Eyes

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widzicie!
Sami teraz gadacie "ja tez mam markowe ".
I to nie nic wspolnego z lepsza jakoscia, wiekszosc markowych ciuchow ma ta sama jakosc jak na ciuchy na bazarkach tylko ze ma jakis dziwny obrazeczek (czyli marke) co robi ten ciuch 3 razy drozej.
Ja nie mam zadnych markowych zeczy, i co?
I tak puma,adiddas itd. jest w stylu sportowym, 99% mlodziezy chodzi w tym stylu wieco to raczej nie jest zbyt originalne

(sorry za bledy, ehh zapominam tego polskiego Wink )

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
weroskaaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 56
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nooo nie zupelnie... ostatnio w telewizji, bodajze na Tvp 1. byl poruszony temat...
"czy markowe ciuchy sa lepsze" noo i sie okazalo, ze jednak sa z lepszych materialow, ale jednak sa takie drogie, poniewaz jest metka powiedzmy, ze z Reeboka"

Ale jak kto uwaza ja tam lubie moje buty z Reeboka i chyba nigdy sie z nimi nie rozstane, chyba ze sie popsuja Razz Razz Smile

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Weroskaa Smile Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dh_Kinia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 2
PostWysłany: Pon 01 Maj, 2006 23:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiem wam tyle.Na bazarku są zejefajne ciuchy i po tańszej cenie.Szukałam bluzki króciutkiej na dyske. I mama mi przyniosła jakąś.Pytam sie:
Mama skad ty wyczasłać taką [cenzura] bluzke?
A byłam zobaczyc w tym nowym sklepie odzieży używanej.Ja sie nie wstydze tego zę kupuje w takich sklepach dla mnei one są jak nowe!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4064284
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 02 Maj, 2006 00:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

weroskaaa napisał/a:
lubie moje buty z Reeboka i chyba nigdy sie z nimi nie rozstane

Zdejmuj chociaż by zmienić skarpety.
Dh_Kinia napisał/a:
A byłam zobaczyc w tym nowym sklepie odzieży używanej.Ja sie nie wstydze tego zę kupuje w takich sklepach dla mnei one są jak nowe!!

Ja tam mam jakąś blokadę przed ubieraniem czegoś, co już ktoś nosił. NIe wiem czemu w sumie. No, ale nie jesteś odosobniona w opinii, że naprawdę fajne rzeczy można dorawć w takich sklepach jeśli się ma cierpliwość.

Jak kupuję w sklepach, a nie np. na bazarach, ale nie zwracam uwagi na metki czy marki. Powiedziałbym nawet, ze staram się unikać tychże. Swoją drogą, ciekawe ilu ludzi zdaje sobie sprawę, że dużo popularnych w Polsce marek to nasze rodzime firmy, np. Cropp, Mass, itd.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 02 Maj, 2006 21:58   

ja nosze tylko markowe, bo po ptrostu sa lepsze.
Powrót do góry
TomcioMag Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 204
PostWysłany: Wto 02 Maj, 2006 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to bez róznicy czy markowe czy nie , ważne żeby mi sie podobały ; p

_________________
Księżyc coś kracze, wrona blaskiem lśni
Zawsze znajdę milionera, co przerzuci węgiel mi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5155919
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 07 Maj, 2006 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ciuchy ze zwyklych sklepow, targow, itd sa na kazdym stoisku prawie takie same, jak cos modnego to jest wszedzie, w gimnazjum w 30 osobowej klasie zdarzalo sie ze 3-4 osoby mialo identyczna rzecz, nie liczac ile w calej szkole... jak dla mnie nie normalne. do tego sa brzydsze, zrobione na wzor tego co modne, ale zazwyczaj w kiczowaty sposob, w zlej jakosci.. w moim miescie sa 2 sklepy fajne, jak w nich kupuje to wiadomo ze troszke osob bedzie je miec, ale i tak zawsze jest to mniej, i na tyle mi sie podobaja, ze warto je kupic.. reszte kupuje w innym miescie. jak bym miala wchodzac do szkoly zobaczyc od razu z 15 dziewczyn w tym samym to szlag by mnie chyba trafil..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodaa12 Płeć:Kobieta

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 22
PostWysłany: Nie 07 Maj, 2006 21:25   Re: Dlaczego tyko firmówki ??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie to nie są koleżanki. Wiem że mówie jak stara baba ale to prawda. U nas nikt nie zwraca uwagi na to czy ktoś ma rzecz używaną, markową czy z bazarku. U nas liczy się tylko charakter Wink Cudowna klasa -> wiem .. nie ściemniam.. tak jest naprawdę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pon 08 Maj, 2006 07:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu kupuje to, co mi sie podoba ;] firma, metka- to nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia (poza cena ktora w wiekszosci przypadku w takich sklepach jest nie do zaakceptowania';])

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Kubek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 10
PostWysłany: Pon 08 Maj, 2006 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja noszę ciuchy markowe , bo są po prostu o wiele lepsze ( lepsza jakość i wykonanie ) niż te ciuchy , które można dostać na jakimś bazarze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paluch Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 30
PostWysłany: Pon 10 Lip, 2006 00:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie czytajac odpowiedzi innych czlonkow forum z wlasnego doswiadczenia powiem ze toi kwestia wieku, majac tyle lat co Ty mazylem o rzecach firmowych choc nei bylo mnie na nie stac, teraz z nich juz wyroslem, aczkolwiek nie gardze koszulka czy spodniami dobrej firmy ale firma jak Nike czy Adidas to nie jest dla mnie firma, to zswykly pic na wode, bity jak kazde inne i tak samo ciuchy, na rynku juz nie raz sie spotkalem ze zeczy mniej Komercyjnych firm sa o wiele tansze i o wiele ladniejsze, jeszcze rok temu mialam podobny styl myslenia do twojego, zmienilem swoj styl ubierania sie i dziewczyny odrazu to dostrzegly, zaczely mi mowic ze umiem sie ubierac ze mam swoj styl itp,... powiem Ci ze w dzisiejszych czasach najbardziej ceniona jest Oryginalnosc, a to jest nic innego jak zwykla normalnosc. Ubieraj sie w to w czym sie dobrze czujesz, acha i troszeczke do mody sie przystosowywuj :] i przedewszyzstkim do swojego wygladu :]. Moge powiedziec ze to co ja nosze, z czasem staje sie na "Topie" za to cenie swoj styl :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5037168
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 15 Wrz, 2006 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
ciuchy ze zwyklych sklepow, targow, itd sa na kazdym stoisku prawie takie same,

O, tak Razz
nasty_girl napisał/a:
do tego sa brzydsze, zrobione na wzor tego co modne, ale zazwyczaj w kiczowaty sposob

Uhm.
Słupek napisał/a:
Ja tam mam jakąś blokadę przed ubieraniem czegoś, co już ktoś nosił.

Ja tak samo. Od razu mam jakieś wizje, że ktoś to obrzygał itp. Mr. Green
A ubieranie się w markowych sklepach... Owszem, byle nie przesadzać. Ja jak kupuję np. bluzkę to od razu taka jedna koleżanka "Gdzie kupiłaś?" i nurkuje ręką za bluzkę, żeby sprawdzić metkę. Dla mnie to trochę chore. Jasne, ja też się pytam, gdzie coś kupiła, ale to nie jest dla mnie priorytet mieć markowe ciuchy. A ona, jak coś nie jest z dobrego sklepu, to mówi takim tonem okropnie pogardliwym z miną wymagającą wybitnego talentu aktorskiego (mimikę obrzydzania ma opanowaną do perfekcji): "Widziałaś? Kupiła na burku (Tarnowski bazarek)!"
Chociaż większość firmówek jest fajnych ^^ Ale mam jeszcze opory przed kupieniem spodni za cztery stówy...

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |