| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
PARADA HOMOSEKDUSLITÓW DEPTA GRÓB NIEZNANEGO ŻOŁNIERZA
Autor Wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 15:45   PARADA HOMOSEKDUSLITÓW DEPTA GRÓB NIEZNANEGO ŻOŁNIERZA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://www.e-upr.org/?action=show&object=article&id=13290

Podczas homoseksualnej parady w Krakowie doszło do znieważenia szczególnego miejsca pamięci narodowej jakim jest Grób Nieznanego Żołnierza na Placu Matejki, gdzie spoczywają prochy bohaterów i męczenników, którzy oddali swe życie za Polskę.

Nikt nie zaprotestował, nie zareagowała policja, ani służby miejskie, gdy w miejscu szczególnej czci, na grobie dla poległych za Ojczyznę bohaterów i męczenników, homoseksualni aktywiści urządzili swoją zbiórkę przed wymarszem na kolejny marsz równości w Krakowie. Podczas tych gorszących wydarzeń doszło do prymitywnych i barbarzyńskich zachowań uwłaczających pamięci Polaków, którzy ginęli za nasz kraj na wielu frontach. Homoseksualni aktywiści, wspierani przez lewackie organizacje, w pogoni za tzw. równością nie zawahali się deptać po płycie nagrobnej, pod którą umieszczono prochy polskich bohaterów. Grób Nieznanego Żołnierza w Krakowie jest drugim po Warszawie miejscem, gdzie szczególną cześć odbierają bohaterowie walk o niepodległość Polski. W tym miejscu odbywają się główne uroczystości patriotyczne dla Krakowa w czasie świąt patriotycznych i rocznic związanych z naszą historią.

Niestety, na barbarzyńskie zachowania rozemocjonowanych aktywistów homoseksualnych z Polski i z zagranicy nie reagowała polska policja (na miejscu obecnych było około 400 policjantów, którzy mieli osłaniać demonstrację) i powołane do tego służby miejskie.

_________________
www.normsart.glt.pl


Ostatnio zmieniony przez Papierowa Tęcza dnia Pią 12 Maj, 2006 05:55, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i ty jesteś moderatorem, zasrany homofobie.
ale gdyby podeptała to parada wszechmlodziezy, to nikt by nic nie wspomnial.

LECZ SIĘ. tyle ci powiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
i ty jesteś moderatorem, zasrany homofobie.
ale gdyby podeptała to parada wszechmlodziezy, to nikt by nic nie wspomnial.

LECZ SIĘ. tyle ci powiem.
leczyc to nalezy chorych - czyli homoseksualistów - tytul jest ostry, gdyż posunięcie jest haniebne - Wszechpolacy jak święci nie są, tak takiego czegoś by nigdy nie zrobili - dobra, ale broń swoich przyjaciół - tolerancyjny kraj... za to co robią takie organizacje wlasnie [chociazby tutaj widac ich szacunek do pamieci narodowej] powinno sie je zdelegalizowac - nie zastraszysz mnei homofobią - twoje lewackie stanowisko mnie zwyczajnie irytuje

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Temat zwyczajnie nie ma sensu. Temat nie przybiera od początku formy dyskusji tylko otwartej kłotni, która zmierza do nikąd. Też mógłbym wyciągnąć teraz z 10 brudów na "Wszechpolaków", ale czy to zmieni coś w moich, Twoich czy czyichkolwiek poglądach? No, chyba, że rzucanie mięchem sprawia komuś przyjemność, ale ja już w to nie wnikam...

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papierowa Tęcza napisał/a:
Tremere napisał/a:
i ty jesteś moderatorem, zasrany homofobie.
ale gdyby podeptała to parada wszechmlodziezy, to nikt by nic nie wspomnial.

LECZ SIĘ. tyle ci powiem.
leczyc to nalezy chorych - czyli homoseksualistów - tytul jest ostry, gdyż posunięcie jest haniebne - Wszechpolacy jak święci nie są, tak takiego czegoś by nigdy nie zrobili - dobra, ale broń swoich przyjaciół - tolerancyjny kraj... za to co robią takie organizacje wlasnie [chociazby tutaj widac ich szacunek do pamieci narodowej] powinno sie je zdelegalizowac - nie zastraszysz mnei homofobią - twoje lewackie stanowisko mnie zwyczajnie irytuje

Ojeju jeju. Natomiast ci martw żołnierze którzy zginęli naprawdę martwią się tym że przez przypadek jakiś gej czy lesbijka przeszła po ich łóżku. Ale nieee, media oczywiście robią wielkie halo, bo jak to GEJ oraz LESBIJKA mogła przejść po GROBIE!
Wiesz Normanku, żyjemy w 21 wieku i sądzę że za jakiś czas będziesz skazany oglądać homoseksualistów paradujących po ulicach.
I dla mnie jesteś chory, albo udajesz takiego mena - bo w czym przeszkadzają ci geje ALBO lesbijki? Arrgh.

Aha - a ja jestem BI? Też mam się leczyć? :< Może przyjdziesz i mnie zagazujesz? :<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kto ci pozwolił mówić do mnie po imieniu? Przykro mi, ale musze cie zmartwic, bo aktualny rząd, który jest jaki jest, przynajmniej nie dopuści do czegoś takiego, aby geje albo lesbijki lizały się na ulicy - owszem, widząc coś takiego brzydzę się ich, a wręcz zgarsza mnie to. Wierz mi, halo by było w każdym wypadku, gdyby jakakolwiek organizacja na PUBLICZNYM ZGROMADZENIU stała na grobie nieznanego żołnierza - nie wiem czemu link nie działa, ale tam są zdjęcia, jak ich "przywódcy" stoją na tej płycie w tak bezczelny sposób, że aż się prosi kamieniem w nich rzucić. Nie wiem, może ty nie czujesz sie oburzona tym, że tak postępuja, ale to raczej zle o tobie swiadczy.

Skoro jesteś bi, to twój problem, ale nie mam zamiaru oglądać Cię depczącej płyty grobów przodków moich rodaków, którzy bohatersko zgineli za nasz kraj, ani liżącej się z inną panienką na środku ulicy.

Swoją drogą była to zwyczajna prowokacja z ich strony - doskonale zaplanowana - aby ludzie się wściekali i było wielkie halo - ale niech się potem nie dziwią, że skiny spuszczają im manto, bo chyba w każdym człowieku, który czuje szacunek do swej historii, krew by się gotowała na widok takiego przedstawienia

//EDIT//
Najważniejsze jest to, że płyta grobu nieznanego żołnierza w krakowie nie leży na równi z chodnikiem, po którym się chodzi, lecz jest to grób, którego płyta jest koło metr, półtora metra nad ziemią, wieć nie ZDEPTALI jej przez przypadek :/

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślenie dziecka z XXI wieku "Byli żołnierze, zginęli, [cenzura] mnie to obchodzi" - Dziecka o IQ coś koło buta... No dobra, klapka...


Myślę że to zdanie mówi wszystko co myślę o tym co się zdarzyło.[/center]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Myślenie dziecka z XXI wieku "Byli żołnierze, zginęli, c h u j mnie to obchodzi" - Dziecka o IQ coś koło buta... No dobra, klapka...


Myślę że to zdanie mówi wszystko co myślę o tym co się zdarzyło.[/center]
niestety, to co piszesz jest prawdą. Dlatego też po części zgadzam się z wprowadzeniem lekcji patriotyzmu do szkoły. Skoro rodzicom nie zależy na wpojeniu pewnych bardzo waznych wartosci swoim dzieciom, to niech chociaż szkoła próbuje - zresztą, rok/dwa lata temu wręcz wpajano nam w szkołach miłość do UE, to czemu teraz nie mogą wpajać miłości do ojczyzny?

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papierowa Tęcza napisał/a:
Shaunri napisał/a:
Myślenie dziecka z XXI wieku "Byli żołnierze, zginęli, c h u j mnie to obchodzi" - Dziecka o IQ coś koło buta... No dobra, klapka...


Myślę że to zdanie mówi wszystko co myślę o tym co się zdarzyło.[/center]
niestety, to co piszesz jest prawdą. Dlatego też po części zgadzam się z wprowadzeniem lekcji patriotyzmu do szkoły. Skoro rodzicom nie zależy na wpojeniu pewnych bardzo waznych wartosci swoim dzieciom, to niech chociaż szkoła próbuje - zresztą, rok/dwa lata temu wręcz wpajano nam w szkołach miłość do UE, to czemu teraz nie mogą wpajać miłości do ojczyzny?

Z pewnością ta lekcja by była taaakaaa ciekawa. Ah. Może jako dodatkowa dla chętnych, bo ja nie sądzę, żebym na nią uczęszczała ;P

Oj Boże Tęcza ty jesteś jakiś zacofany [ale nie w sensie umysłowym]. Czasy się zmieniają i to co kiedyś uchodziło za perwersję teraz jest normalne. No sorry, ale czym homo są winni? Że tak ich wychowano/urodzono? Boże, znajdz mi jeden osrodek leczenia homoseksualizmu... jeden.

A co do tego grobu, to fakt - ciesze sie ze to był bohater, że robil cos dla ojczyzny, bardzo fajnie. Ale jego już nie ma, nawet jego prochów nie ma, więc nie mozna tego nazwac bezczeszczeniem. Po to jest ta plyta, zeby nie chodzic po kosciach, jezu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
plejer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludzie dajcie spokój, nie wazne czy to homo czy hetero, biali czy zieloni w tym wypadku - liczy sie ze jakas banda bezmózgowców robi sobie z GROBU ławeczke czy deptak po którym radośnie paraduje jak po estradzie, a przypominam ze jest to taki sam grób jak kazdy inny, dodatkowo grób ludzi dzieki którym mamy dzis Polske a nie Generalne Gubernatorstwo i miejcie to na uwadze. To tak samo jak ja bym urządził na grobie czyjejs matki piknik. Dajcie spokój...

_________________
Turn your hamster into a fighting machine!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2696598
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No otoz to...Najwyrazniej nie mieliby tez nic przeciwko gdyby ktoś deptał grób ich najblizszych...
Wielce tolerancyjni;] Gdzie tu szacunek dla Grobu Nieznanego Zołnierza? : |

Ok, jesli juz tak bardzo jestescie tolerancyjni dla gejow i lesbijek...to przynajmniej postarajcie sie tolerować poglądy innych.Nie każdy musi zgadzac sie z tym co Wy

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
plejer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ktoś prosił o osrodki leczące homoseksualizm, narazie znalazłem zagraniczne, jak znajde cos w Polsce to jeszcze napisze:

Cytat:
# National Association for Research and Therapy of Homosexuality (Narodowe Stowarzyszenie Badań i Terapii Homoseksualizmu) (narth.com) to organizacja psychiatrów, psychologów i innych, którzy wierzą, że zmiana jest możliwa, a którzy pracują z ludźmi chcącymi wyjść z homoseksualizmu. Mogą oni skierować cię do terapeuty w twoim mieście. NARTH, 16633 Ventura Blvd., Suite 1340, Encino CA 91436, U.S.A. Telephone: (818) 789-4440.
# Courage zapewnia wsparcie duchowe mężczyznom i kobietom, którzy zamiast praktykowania homoseksualizmu wybierają życie czyste zgodnie z nauką Kościoła Rzymskokatolickiego. Website: www.couragerc.net. Otrzymasz również informacje w języku hiszpańskim. Możesz także napisać na adres: Courage, c/o Church of St. John the Baptist, 210 West 31st St. New York, NY 10001. Telephone: (212) 268-1010.
# Exodus International jest siecią chrześcijańskich parafii, które pracują z mężczyznami i kobietami, chcącymi porzucić homoseksualizm. Website: exoduseurope.org. exodusinternational.org. Nie musisz być chrześcijaninem, by otrzymać od nich pomoc. Exodus Europe, PO Box 407, Watford WD1 5DU, United Kingdom. Telephone: 181-420-1066.
# Transforming Congregations jest siecią głównych kościołów (włączając w to Zjednoczony Kościół Metodystów) w USA i Australii, które uważają, że homoseksualiści mogą się zmienić. Informacja: transformingcong.org. Transforming Congregations, c/o Trinity United Methodist Church, 724 Nile St, Bakersfield CA 93305, U.S.A. Telephone: (805) 325-0785. Fax (805 322-7470.

_________________
Turn your hamster into a fighting machine!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2696598
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 21:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

plejer napisał/a:
Ktoś prosił o osrodki leczące homoseksualizm, narazie znalazłem zagraniczne, jak znajde cos w Polsce to jeszcze napisze:

Cytat:
# National Association for Research and Therapy of Homosexuality (Narodowe Stowarzyszenie Badań i Terapii Homoseksualizmu) (narth.com) to organizacja psychiatrów, psychologów i innych, którzy wierzą, że zmiana jest możliwa, a którzy pracują z ludźmi chcącymi wyjść z homoseksualizmu. Mogą oni skierować cię do terapeuty w twoim mieście. NARTH, 16633 Ventura Blvd., Suite 1340, Encino CA 91436, U.S.A. Telephone: (818) 789-4440.
# Courage zapewnia wsparcie duchowe mężczyznom i kobietom, którzy zamiast praktykowania homoseksualizmu wybierają życie czyste zgodnie z nauką Kościoła Rzymskokatolickiego. Website: www.couragerc.net. Otrzymasz również informacje w języku hiszpańskim. Możesz także napisać na adres: Courage, c/o Church of St. John the Baptist, 210 West 31st St. New York, NY 10001. Telephone: (212) 268-1010.
# Exodus International jest siecią chrześcijańskich parafii, które pracują z mężczyznami i kobietami, chcącymi porzucić homoseksualizm. Website: exoduseurope.org. exodusinternational.org. Nie musisz być chrześcijaninem, by otrzymać od nich pomoc. Exodus Europe, PO Box 407, Watford WD1 5DU, United Kingdom. Telephone: 181-420-1066.
# Transforming Congregations jest siecią głównych kościołów (włączając w to Zjednoczony Kościół Metodystów) w USA i Australii, które uważają, że homoseksualiści mogą się zmienić. Informacja: transformingcong.org. Transforming Congregations, c/o Trinity United Methodist Church, 724 Nile St, Bakersfield CA 93305, U.S.A. Telephone: (805) 325-0785. Fax (805 322-7470.


Kochanie, POLSKA, o Polsce mówimy ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
plejer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 60
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wybacz, nie szukałem szczególnie - nawet jako argumentu nie uzywam - ot ciekawostka ;p

bardziej mnie interesuje odniesienie sie do mojego 1 posta w tym temacie Wink

_________________
Turn your hamster into a fighting machine!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2696598
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w każdym domu wszechpolskiej rodziny jest taki ośrodek xD nie żebym miał coś przeciwko gejom ale jeżeli byłbym z rodziny, której grób jednego z jej członków w taki sposób zbeszczeszczono to bym wszystkich odszukał i zabił. Samo zabicie nie sprawiłoby mi przyjemności, ale wszystko DO momentu zabicia, owszem biggrin

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |