| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Benedykt XVI w Polsce
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 16:19   Benedykt XVI w Polsce Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pelgrzymka Benedykta XVI do Polski pod hasłem " Trwajcie mocni w wierze " rozpoczyna się jutro. Papież w czwartek odwiedzi Warszawę, następnie Częstochowę, Kraków, Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską i Auschwitz.
Wybiera się ktoś z was? Będziecie oglądać relacje z pielgrzymki? Jak przeżywacie takie wydarzenie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Obchodzi mnie to jak zeszłoroczny śnieg, zresztą jakby nadal żył Jan Paweł II, byłoby tak samo. Nie identyfikuję się z Kościołem katolickim, a cała ta histeria związana z pielgrzymkami przywodzi mi na myśl jedno określenie- "kult jednostki".

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Gru 2005
Posty: 40
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się wybieram na spotkanie z Ojcem Świętym do Krakowa (spotkanie z młodzieżą w sobotę). Byłam bardzo przywiązana do naszego polskiego Papieża, ale chcę posłuchać i Benedykta XVI. Liczę że pokaże mi jak mam dalej iść, może powie jakieś słowa które pomogą mi uwierzyć w siebie i podnieść się po ostatnich przejściach. Bardzo jest mi to potrzebne. A w pozostałe dni będę oglądać relacje w telewizji.

Mam nadzieję że cała Polska przeżyje te dni owocnie

_________________
..... piłka w grze ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7153880
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 06:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja się tam cieszę, że jutro jest wolne Razz

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
TomcioMag Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 204
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
a ja się tam cieszę, że jutro jest wolne Razz


dokładnie, to jest jedyna korzyść z tej pielgrzymki ;]

_________________
Księżyc coś kracze, wrona blaskiem lśni
Zawsze znajdę milionera, co przerzuci węgiel mi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5155919
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 16:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E, no mnie napewno nikt nie zobaczy na żadnej pielgrzymce. Niemniej jednak dobrze, że będzie wolne itp. :P ciekawe, jak będzie wyglądać wizyta Ratziego w Auschwitz :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 16:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
a ja się tam cieszę, że jutro jest wolne Razz

am takie dziwne wrażenie, ze Giertych chciał się przypodobać uczniom. W końcu nie jest zbyt przez znas lubiany. Faktycznie, dzień wolny jest korzyscią (bardzo sie z niego cieszę Mr. Green), ale nie wiem dlaczego np. wprowadzono prohibicję (mi to rybka, jestem niepełnoletni, ale obdarzony empatią Razz). Wygląda to naprawdę jak zmuszanie do jedynego słusznego poglądu. Zamknięcie urzędów też nie jest dobrym pomysłem, i tak są w nich kilometrowe kolejki.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
(mi to rybka, jestem niepełnoletni, ale obdarzony empatią )

niepełnoletni=niepijący? Jakże się mylisz :-P

Ta prohibicja to rzeczywiście poroniony pomysł, i mam pytanie do starszych wiekowo userów [choć obawiam się, że z odzewem będzie krucho] - jak JPII przyjeżdzał na pielgrzymki, to też propagowano prohibicję?
A co do Giertycha to się zgadzam, wykorzystał doskonale okazję by zmniejszyć ogólnomłodzieżowy protest przeciw niemu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 19:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:

niepełnoletni=niepijący? Jakże się mylisz Razz

Jest prawda czasu i jest prawda ekranu, która mówi "Póki się nie przyznam, to mi nic nie udowodnią". No chyba, że stawiasz, wtedy możemy negocjować Mr. Green
Cytat:

Ta prohibicja to rzeczywiście poroniony pomysł, i mam pytanie do starszych wiekowo userów [choć obawiam się, że z odzewem będzie krucho] - jak JPII przyjeżdzał na pielgrzymki, to też propagowano prohibicję?

Pamiętaj, że te pielgrzymki przypadały na rządy łże-elit ( Very Happy ), tj. większość za czasów PZPR lub SLD, a 1 albo 2 za AWS, które nie było AŻ tak ideologicznie katolickie. Tak więc mniemam, że podobnych zakazów nigdy wcześniej nie było.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |