| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Covery...te o ktorych nikt nie wie byc moze nawet ty :D
Autor Wiadomość
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Pią 16 Cze, 2006 19:09   Covery...te o ktorych nikt nie wie byc moze nawet ty :D Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chcialam napisać o jednej rzeczy która ostatnio strasznie mnie wkurza.Sporo wykonawców ściąga teraz piosenki.Tylko ze niewiele jakos osób wie że tą śćiągawki.Np takie Say Say Say Hi Tacka (Piosenka Paula McCartney'a i Michaela Jacksona)
albo S.O.S Rihanny, które w tle ma "Tainted Love" Soft Cella.
Ostatnio jeszcze u kumpeli przesluchiwalam plyte Blog 27.Większość fanów tego zespoliku uważa, że mają one wspaniale piosenki.Te ich piosenki mogą być ale jak tak je przesluchiwalam to co drugą piosenkę skądś znam!A nie mialam skąd nawet bo ich w radiu nie puszczają (większośći) No i co o tym sądzicie??Bo mnie to strasynie wkurza...Moze jestem jakas drazliwa...

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?


Ostatnio zmieniony przez cornelia dnia Sro 02 Sie, 2006 20:28, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 16 Cze, 2006 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszyscy wykonawcy których podałaś (Ci co "ściągają") są to wykonawcy z najniższej półki - A jaki poziom taki poziom, jak widać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 16 Cze, 2006 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja akurat do coverów nie mam, pod warunkiem, ze są dobrze wykonane. Przykłady?
Guns n'Roses Knockin' on Heavens Door (oryg. Bob Dylan)
Judas Priest Johnny B. Goode (Chuck Berry)
Children of Bodom The Final Countdown
Często takie utwory są lepsze nawet od oryginałów i wtedy takie "ściąganie" odbywa się z pożytkiem dla nas- słuchaczy. Natomiast jeśli ktoś nie ma swoich piosenek i chcę zabłysnąć wykonując miernie czyjś repertuar jest dla mnie zwykłą szmatą.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 08:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

słupek, na moje lepszym coverem Childrenów jest Oops I Did It Again Wink

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

covery były i będą, niektóre są nawet lepsze niż oryginały. To nie jest żadne ściąganie. Dajmy na to 'No Quarter' Toola, imo jest lepiej zagrany, niż oryginał Led Zep.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 11:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem jeszcze napisać o zespole Dave Matthew's Band. Grają praktycznie same covery, ale są naprawdę dobrzy w tym co robią, nieco eksperymentują, a nie grają na żywca. Warto posłuchać.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 11:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kicp napisał/a:
covery były i będą, niektóre są nawet lepsze niż oryginały. To nie jest żadne ściąganie. Dajmy na to 'No Quarter' Toola, imo jest lepiej zagrany, niż oryginał Led Zep.

są i będą no ale nikt nie wie np. że blog 27 i rihanna ściągnely te piosenki i to mnie wkurza.te komentarze na ich stronie..."WASZA piosenka who i am jest taka fajna..."

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kurka, zapomniałbym o jednym z lepszych coverów w historii. All Along The Watchtower, jest to piosenka Boba Dylana, ale to właśnie wykonanie Jimiego Hendrixa przeszło do historii. I ta piosenka jest kojarzona z tym drugim, rzadko z Dylanem. Nie dziwię się, bo to właśnie Hendrix dał temu kawałkowi pazur, jakąś energię.

Cytat:
są i będą no ale nikt nie wie np. że blog 27 i rihanna ściągnely te piosenki i to mnie wkurza.te komentarze na ich stronie..."WASZA piosenka who i am jest taka fajna..."

Przecież mozesz też tam dodać komenta i napisać kto jako pierwszy wykonywał daną piosenkę. A nuż, ktoś przeczyta i sie nawróci (małe szanse) Mr. Green

PS. Cornelia albo Nikita, zmieńcie nazwę tematu na bardziej odpowiadającą (choćby po prostu Covery)

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |