| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zbędni użytkownicy
Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 13:47   Zbędni użytkownicy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na tym forum obowiązuje zasada kasowania tych, którzy udzielali się na forum, ale z tego zrezygnoiwali. Ale co z tymi, którzy nie napisali nic? Ba, nawet nie zalogowali się po rejestracji! Przed chwilą sprawdziłem listę użytkowników pod kątem ilosci napisanych postów:
* 0 postów - 552 osoby
* 1 post - 274 osoby
* 2 posty - 130
* 3 posty - 92
To w sumie daje (od 0 do 3 postów) 1048 osób, które niby są użytkownikami. Usuniecie ich byłoby zmianą czysto kosmetyczną, ale wtedy ilość użytkowników byłaby bardziej wiarygodna, a baza danych trochę by się odciążyła.

Co o tym sądzicie? (przede wszystkim Bożena)

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 13:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lepiej napisz do bożeny PW , większa szansa że Twój przekaz dotrze Wink

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 14:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałem najpierw wybadać tzw. nastroje społeczne Razz A potem można Bożenie wysłać PM z linkiem.
EDIT Właśnie wysłałem PW. Zobaczymy co odpowie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer


Ostatnio zmieniony przez Słupek dnia Sob 17 Cze, 2006 14:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 14:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

+1 dla pomysłu.


użytkownicy nie piszący postów od długiego czasu lub wcale powinni zostać usunięci z forum aby zmniejszyć rozmiar bazy danych (a tym samym prędkośc jej ładowania) oraz dać szansę innym na zajęcie nieużywanych loginów

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 15:40   Re: Zbędni użytkownicy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Na tym forum obowiązuje zasada kasowania tych, którzy udzielali się na forum, ale z tego zrezygnoiwali.

To nie zasada. Konta takich osób są kasowane tylko na prośbę użytkownika.
Słupek napisał/a:
Ale co z tymi, którzy nie napisali nic?

Ludzie nie mają obowiązku pisania a rejestracja na forum tego nie zmienia. Jeśli ktoś chce być zalogowany i tylko czytać forum to ma do tego pełne prawo.
Słupek napisał/a:
Ba, nawet nie zalogowali się po rejestracji! )

To jednak nie dokońca jest tak, że ci ludzie tu nie przychodzą. Ona89 zaglądała do działów, które moderuje bez logowania. Jeśli wszystko było w porządku nie logowała się. Dopiero jeśli musiała interweniować czy chciała napisać post to logowała się.
Skasowałam jednak około 300 kont:
Nieaktywnych (nigdy nie zalogowanych, z wyjątkiem użytkowników zarejestrowanych przez ostatnie 90 dni)
Nieaktywowanych (którzy nie dokonali aktywacji konta, z wyjątkiem użytkowników zarejestrowanych przez ostatnie 90 dni)

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 17 Cze, 2006 15:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, fajnie, choć ja bym to rozszerzył jescze na takich co nic nie pisali ostatni raz zaglądali do nas w okolicach 2005 Smile Bo tacy juz też nie wrócą.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Wto 20 Cze, 2006 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek: Przesadzasz

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Czw 22 Cze, 2006 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
No, fajnie, choć ja bym to rozszerzył jescze na takich co nic nie pisali ostatni raz zaglądali do nas w okolicach 2005 Smile Bo tacy juz też nie wrócą.

A tego to ja już bym taka pewna nie była. Niektórzy wracają. Nie należy kasować kont osób, które jednak coś pisały zwłaszcza teraz, gdy zbliżają się wakacje. W ciągu roku szkolnego nie każdy ma czas i możliwość, żeby wchodzić na forum. Na wakacjach zwykle ludzie się nudzą i wtedy powracają na zapomniane wcześniej stronki Wink

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 16 Lip, 2006 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda. Ale ja wpadlam na taki pomysl (moze troche kiepski, i moze zabrac jednak troche czasu) zeby tym ktorzy np. do czerwca 2006 (przyklad) nie napisali ani jednego postu wyslac maila z pytaniem, czy zgadzaja sie na usuniecie z forum. Jesli odpowiedza to zrobimy wedlug ich woli. Ale np. jesli nie odpowiedza w ciagu np. miesiaca, to potraktujemy ich tak, ze po prostu ich wyrzucimy z forum.

Sorki ze pisalam MY ale juz tak zaczelam pisac. To kieruje sie przede wszystkim do Bozeny ale i do moderatorow.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 17 Lip, 2006 08:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ktos napisze nie, to mamy posluchac go, co z tego ze tu nic nie napisal, co z tego ze tu nie wchodzi, ale trzeba uszanowac wole... kocham cie marcia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pon 17 Lip, 2006 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
a ktos napisze nie, to mamy posluchac go, co z tego ze tu nic nie napisal, co z tego ze tu nie wchodzi, ale trzeba uszanowac wole... kocham cie marcia


Ja to wiem biggrin

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |