| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Piersi i miesiączka
Autor Wiadomość
JA
Gość
PostWysłany: Sob 12 Lip, 2003 13:13   Piersi i miesiączka

Mam 13,5 lat a piersi takie małe ( a właściwie to tylko sutki powiększone) że ich nie widać prez bluzke...Co prawda nosze stanik ale najmniejszy rozmiar bo A a większośc moich kolęzanek nosi B ... i jeszce jeden problem wszytkie dziewczyny w klasie oprucz 2 (między innymi ja) dostały juz okres...kiedy ja dostanę pierwszy okres? czy coś ze mną jest nie tak? owłosienie łonowe mam gęste i czarne a mimo to piersi malutkie a miesiączki brak. Sad(((
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 12 Lip, 2003 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też mam 13, 5 i jeszcze nie mam , nie martw sie, ja już co prawda mam biust i owłosienie, ale miesiączki też jeszcze nie mam, nie martw sie

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Ja
Gość
PostWysłany: Nie 13 Lip, 2003 18:37   piersi i miesiączka

ja też mam owłosienie i to już całkiem spore i czarne ale piersi małe...przedewszystkim to sutki powiększona...hmmn...same piersi też troche ale mało Sad
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 17:54   

Piersi ci jeszcze urasna....a o miesiaczke musiesz Sie nie bac do 16 lat.I chyba nie musisz byc taka sama jak inne??
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam 13,5 lat, tak jak ty. Ja mam już miesiączkę i noszę stanik (70 A)...

Już tłumaczę po co ci to napisałam Wink :
Miesiączkę dosłownie dostałam przed kilkoma dniami, a stanik noszę dopiero od... hmm... może 3 miesięcy Wink Ale wiesz co jest najlepsze ?! ja wcale nie czekałam na to by nosić stanik, czy mieć miesiączkę, ona przyszła sama ! Wogóle jej się nie spodziewałam, a dostałam ją na wakacjach (nie było przy mnie mamy, i nie miałam podpasek - zupełny zaskok !!!)

Uwierz mi najlepszą receptą na szybkie dojrzewanie jest nie myślenie o tym Wink Na serio, zapomnij, że nie masz miesiączki i nosisz mały rozmiar stanika i (co jest najwarzniejsze) nie zamartwiaj się tym !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mam znów małych piersi (75 B) i sie nie martwie czy dostane miesziączke czy nie, mnie to nie obchodzi Razz

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Ja
Gość
PostWysłany: Wto 15 Lip, 2003 12:54   

Iśa ja też nosze 70A Smile
To może i w sumie to one nie są ąz tak małe ??? (hyhyh) Smile
Powrót do góry
ona
Gość
PostWysłany: Sob 19 Lip, 2003 23:49   

ja stanika wcale nei nosze, rozmair piersi ja wiem takie raczej malawe Razz nie chce porpaostu jeszcze go nosic ... a miesiaczka ... wczoraj mnei dopadła ... buu, choć tak naprawde marzylam zeby wogle jej nei miec ==' a jutro jade na kolonie i bede miala kilka dni krwawych na koolonijkach =\
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |