| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Czy nie powinno być wiecej szablonów i blog bezpłatny??
Autor Wiadomość
Didlina
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 17:51   Czy nie powinno być wiecej szablonów i blog bezpłatny??

Wydaje mi sie, ze jest bardzo mało i za przeproszeniem głupich szablonów :mrgreen: wiec powinny byc z np. z ddlem a duz ciekawych jest na www.madzia.olp.pl blog tagrze powinien byc bezpłatny bedzie wiecej chcenych tak jak na onecie bo jest bezpłatny :-D
Przejdź na dół
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 18:25   

a bo co?ne umiesz sobie wstawic szablonu?
Przeciez sama mozesz sobie go wstawic.
a poza to te didle dą okropne.
a co do pieniedzy-blog musi byc platny bo skad weźmiesz serwer i miejsce?Trzeba płacic prgoramistom ktorzy tworzą ten serwis,zeby on wogule mogł istniec.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 22:27   

Bloga bezpłatnego też dużo osób by robiło i pozostawiało i zawalało miejsce na serwerze... saa takto 1 zł to nie jest dużo, a niektórym szkoda by se zalożyć bloga po nic.
Powrót do góry
Amy Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Lis 2004
Posty: 92
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 11:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Elfką Wink Blogi płatne 1zł to b. dobre rozwiązanie.
A co do blogów na onecie...
...nic dodać nic ując... Confused
Niedługo to im serwery się przegrzeją :/

_________________
- I love!
- What...what...?
- Someone...
- What did You say...?
- ShUt Up JuSt ShUt Up!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 14:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

blogi na onecie to jedne wielkie badziewia i w goole darmowe serwery sa do kity.
Zlotowka to dla mnie zadna cena, co innego, gdyby mialoby kosztowac z 10 zl

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 17:16   

AmazonkAA napisał/a:
blogi na onecie to jedne wielkie badziewia i w goole darmowe serwery sa do kity.
Zlotowka to dla mnie zadna cena, co innego, gdyby mialoby kosztowac z 10 zl

Co do darmowych to blog.gery jest spoko, a onet nawet nie mówcie, jak dla mnie jest niexle badziewiasty, a połowa blogów to "Mam 15 lat i jestem w ciązy"
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 10:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja dopisze swoje 3 grosze =)
bloi na tenbicie.. szczerze, tak sie przyjżeć dokładniej nie takie złe znowu Wink sama prowadziłam tam z hm.. pol roku, rok. Potem przeniosłam się na jeden z najlepszych poslkich serwerów, który dodatkowo jest darmowy =].
www.mblog.pl znany tez pod www.blog.gery.pl i ze starym adresem www.myblog.pl ^^.
Blogi na onecie? jeszcze większe szajs niz na tenbicie =p.
Na talk-u tez mam =] 1złoty to nie tak dużo więc warto założyć Wink.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
AmazonkAA napisał/a:
blogi na onecie to jedne wielkie badziewia i w goole darmowe serwery sa do kity.
Zlotowka to dla mnie zadna cena, co innego, gdyby mialoby kosztowac z 10 zl

Co do darmowych to blog.gery jest spoko, a onet nawet nie mówcie, jak dla mnie jest niexle badziewiasty, a połowa blogów to "Mam 15 lat i jestem w ciązy"
ej sorry.. ale ta wypowiedz mnie rozwala - mowisz, ze server onetu jest badziewny, tylko dla tego, ze osoby, ktore pisza na blogach, ktore sa na nim stawiane, piszą o jakiś bzdurach?.... fajnie.... no niezle - osobiscie mam tam bloga, i nie zawiodłem się jeszcze na ich serverze, a wytlumaczenie jakiego uzylas jest troche nie na temat...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 16:28   

Po pierwsze tym o tych blogach walnęlam, ze tylko tam jest tyle. Po za tym koleżanki mają, ja sama chciałam wyprubować, badziewiaty jest, wogule cały panel administratorki i notki jakoś tak dziwnie się dodawały... nie podobał mi się, sama jestem za tym co ja mam... o wiele lepiej mi sie prowadzi na tym serwerze
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ooch, na onecie są takie szjsy, że wytrzymać nie można... Piszę notkę.... wstawiam minkę na koniec... i znika mi cała notka! Raz tak się wnerwiłam, że... zrezygnowałam z onetu Razz mblog jeast jak narazie naj Wink

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 13:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swój gust,ja do szablonów na talk-u nic nie mam i do ceny 1 zł też nic.

Moim zdaniem talk,mylog i mblog są najlepsze...No dobra blog.pl jest niby tam najlepszy ale czy awrto wydawać 10 zł na sms-a,jeśli an mylogu możesz mieć identycznego bloga nie płacąc nic?
elfkaNenar napisał/a:
a onet nawet nie mówcie, jak dla mnie jest niexle badziewiasty, a połowa blogów to "Mam 15 lat i jestem w ciązy"

Dokładnie.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alex93 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Sty 2005
Posty: 1
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 13:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jest dużo bezpłatnych blogów!! Mi sie wydaje że najlepiej jest na www.mylog.pl !! a szablonów jest tysiące Wink I sama umiem je robić Wink

_________________
Olka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4549285
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Lut, 2005 14:17   

Podsumowując - najlepszy jest chyba myblog.pl bo rzadko (nigdy?) nie siada. Mylog.pl też jest dobry, ale czasami (często?) ma przerwy techniczne.
Ponoć dobre jest też huzia.pl (takie opcje jak na blog.pl), tylko adres taki troche... taki troche nie-tego. Wink Razz
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zdaje mi się,że najlepszy jest eblog i mylog choć czasme siada:( Ja mam tam bloga
adres:www.ajeczka11.mylog.pl
Papatki wpadnijcie jak macie chwilkę!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Pixa
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lis, 2005 17:06   

Moim zdaniem to eblog jest lepszy od myloga. Założyłam bloga na mylogu i nie pisałam ze 2 tygodnie. Teraz, pojawiają mi się bzdety że nie ma takiego bloga.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |