| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
mOJA KOSTKA
Autor Wiadomość
Selena********* Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 15
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 14:07   mOJA KOSTKA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedys zauwazyłam ze mam silne skurcze w kostce tak jak by mi cos pekało.Codziennie na prawej nodze.Pojechałam na wies na budowe do siebie i poszłam na pole z bratem.BYó one równe.Więc nie patrzyłam pod nogi...i złapałam zająca.Zaczęlam plakac bo bolało nie moglam chodzic.Na brata nie moglam liczyc powiedziałąm ze ma isc po mame a on na to NIE CHCE MI SIE.MUSIAŁAM TYLKIEM ZASUWAC BO PIACHU(NA SZCZĘSCIE MIAŁAM SPODNIE KTÓRYCH NIENAWIDZIŁAM)To sie stało 2 tygodnie temu.Nadal boli.Kilka dni temu byłam z kolegom i tez biegalismy i znowu sie przewróciłam-miałam miniówke więc...skakałam na lewej nodze.Dzisiaj szłam i potknęłam sie i k**** na znowu boli kostka prawej nogi.Nic nie puchnie tylko boli nie moge nia ruszac .Co mam robic ????Mamie mówiłam a ona nic. Mad

_________________
"Prawdziwa historia gwiazdy,która wygasła zbyt wcześnie"- Selena
wejdzcie na www.tejano-latino.blog.onet.pl
www.look-at-me-baby.blog.onet.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 22:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może powinnaś iść do lekarza, albo smarować ją jakąś maścią, może po prostu jest zwichnięta. To raczej nie może być złamanie bo jak miałam złamaną rękę (2razy Very Happy ) od razu zaczęła puchnąć i nawet nie ruszając bolała. Szybkiego zdrowienia.

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 23:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przypominamy, że taka instytucja jak szpital nadal istnieje, a diagnoza i leczenie złamań/urazów są w naszym wspaniałym kraju darmowe.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sob 01 Lip, 2006 12:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a rzeczywiscie, cos smierdzi mi tutaj prowokacja i szydera ze strony seleny i jej kolenych tematow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |