| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
chce uciec z domu
Autor Wiadomość
Selena********* Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 15
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 13:40   chce uciec z domu Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mama caly czas jest zlosliwa.Robi sobie ze mnie sprzataczke.Ja sie staram jak mogea ona zawsze mowi ze jest brudnoi mi kary daje.Tera nie moge spodniczek nosic bo mam wielkiego siniaka za to ze brat zrobił balagan w duzym pokoju!!!!!!!!!!!!!!!Ona go kocha mocniej niz mnie.Ostatnio sie ze mną pokłociła ze lubie tunczyka w sosie wlasnym a nie w oleju(moj tata na nią mówi :BO TUNCZYK NIE JEST W OLEJU)pRZECIEZ TO GLUPOTA.cAŁY CZAS MOWI ZE JESTEM PSYCHIcznie chora.Nie postawie sie jej bo dostane.Ma pretensj eze jak jestem caly dzien w domu i nic nie robie to mnnie sie w glowie kreci.NP. JAK BYL DZIEN MATKI TO PRZYSZLA DO MNIE DO SZKOLY BYŁO PRZEDSTAWIENIE KWIATY DOSTALA A JAK BYL DZIEN OJCA TO MIALA PREENSJE ZE MU PREZENT KUPILAM A JEJ NA DZIEN MATKI NIE.pOMOCY .jUZ PRACUJE NAD PLANEM UCIECZKI Z DOMU-SERIALNIE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad

_________________
"Prawdziwa historia gwiazdy,która wygasła zbyt wcześnie"- Selena
wejdzcie na www.tejano-latino.blog.onet.pl
www.look-at-me-baby.blog.onet.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 14:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twoje posty pachną prowokacją na kilometr. Jesli nie mam racji, to staraj się chociaż pisać bardziej zrozumiale i nie nadużywać caps-locka.

Wybacz, ale dla mnie jakieś plany ucieczki z domu są bardzo głupie i bardzo dziecinne. Jesteś w wieku dojrzewania i wyolbrzymiasz jakieś błahostki. Co do sprzątania, to każdy powinien mieć jakieś obowiązki. Na pewno nie jest tak, że Ty pucujesz cały dom, a matka leży i nic nie robi.

Tego ze spódniczkami i bałaganem w dużym pokoju, to nie rozumiem. Nie dostrzegam łańcucha przyczynowo-skutkowego. Z tym tuńczykiem to dla mnie w ogóle czarna magia.

A ojciec też Ci dokucza?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też tak miałam w którejś klasie, że nie mogłam z matką wytzrymać. Co prawda, nie biła mnie, ale też robiła ze mnie sprzątaczkę i dołowała na każdym kroku. Ale zmieniła się. Bardzo. W 6 klasie napłakałam się dużo przez ojca, przez jego podejście do mnie, moich ocen i obowiązków domowych. Ale też się zmienił. Uciekać nie zamierzam, bo chcę chodzić do szkoły i nie chciałabym stracić mojego pięknego pokoju ^^ , mojej kici, większości znajomych i innych przyjemności. Zresztą dobrze mi z moimi rodzicami, kocham ich mimo wszystko i nie będę im wypominać błędów, bo sama wiele ich w życiu popełniłam. Chociaż lubię sobie czasem pomarzyć, że uciekam z domu, przeprowadzam się do moich kumpli w innej miejscowości, jestem niezależna, chodzę na imprezy i przeżywam z nimi miłosne przygody ^^

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy ucieczka z domu to ostatnie wyjście ;/??
Na pewno nie. Spróbuj porozmawiać z mamą albo tatą. A na pewno mama nie kocha ciebie mniej od brata (czy kogo tam masz), na pewno kocha ciebie tak samo jak rodzeństwo. Mówię Ci. Moi rodzice taż przesadzają przez dwa miesiące miałam zakaz na komputer, bo się nie uczyłam...Ale wiem, że robią to dla mojego dobra...A sprzątanie...To dobrze, że mama chce cię nauczyć byś umiała zadbać siebie i pomieszczenie, w którym przebywasz.

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 01 Lip, 2006 04:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a wesz ze ja sie chce pociac bo wlasnie sie dowiedzialam ze jadam gotycka zywnosc.

A co do prowokacji to sie zgodze ze Slupkiem.

No ale jesli biorac ze to co piszesz jest prawda. To zgodze sie lepiej uciec z chaty.[/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sob 01 Lip, 2006 05:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pociąć się, bo co? Naprawdę światły cel, naprawdę.. potnij się też za mnie, bo piję niezdrowe napoje Wink

Tana14, nie masz racji. Rodzice czasami kochają bardziej jedno ze swoich dzieci. Często jest to dziecko pierworodne, a czasami wręcz przeciwnie - najmłodsze. Cała reszta na tym traci. I jeżeli matka ją bije za bałagan w pokoju brata, to to NIE JEST dla jej dobra.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sob 01 Lip, 2006 10:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uch, polecam pomoc kogos kompetentnego, np psychologa, anizeli uciekanie z domu. To niewiele da, raczej pogorszy sprawe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pon 03 Lip, 2006 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie namawiam nikogo do ucieczki, ale czasem rodzic potrzebuje troche strachu, żeby zrozumieć, przejrzeć na oczy. Jasne, że sa inne sposoby... ale każde mają swoje minusy i plusy. Psycholog mówicie...to bardziej dla matki, nie dla niej, co jej da, że będzie chodzić a mamuśka i tak swoje? A dyskusje z mamą wątpie czy skończą się dobrze, skoro kara ją za bałagan w pokoju brata, to tu by powiedziała, że pyskuje i dała kolejną karę.

Ucieczka jest ostatecznością. Owszem, byłam świadkiem, jak takie ucieczki pomagały. Zmieniały rodziców, ale i tych uciekających, spoglądali inaczej na świat. Ale.... mminusów tez jest okropnie wiele... ]poza tym ucieczka nei gwarantuje, że mama się zmieni.

Radzę spróbować rozmowy z mamą...a jak nei pomoże z tatą, babcię albo kimś takim, kto może mieć wpłym na mamę, i komu zarazem ufasz.


Co do Odi- żałosne... moze potnij się, bo w sklepie nie było już bluzki białego koloru w Twoim rozmiarze? Rozwinęłabym temat...ale mi się nie chce. Rółb co chcesz. Twoje życie, prawda? Twoja skóra, Twój ból, i cholerne blizny, kt.órych nie pozbędziesz się doo końca życia.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'


Ostatnio zmieniony przez Blanka dnia Sro 05 Lip, 2006 04:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
martamisztal Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Lip 2006
Posty: 2
PostWysłany: Wto 04 Lip, 2006 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla mnie rodzina jest najważniejsza!ja sama dopiekłam nieżle moim rodzicom i wiem,że bez nich nie dałabym sobie rady,teraz sama jestem mamą i inaczej patrze na niektore sprawy.staraj sie zrobi wszystko aby wasze relacje były pełne miłości itolerancji
zyczę dużo wytrfałości a gdy będzie naprawde żle to warto szuka pomocy u specjalisty Smile

_________________
marta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9409174
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 04 Lip, 2006 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to ucieknij -____- w końcu zatęsknisz za domem i zrozumiesz, że to była pomyłka..
taka mała szkoła życia

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 01:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka napisał/a:
Co do Odi- żałosne... moze potnij się, bo w sklepie nie było już bluzki białego koloru w Twoim rozmiarze? Rozwinęłabym temat...ale mi się nie chce. Rółb co chcesz. Twoje życie, prawda? Twoja skóra, Twój ból, i cholerne blizny, kt.órych nie pozbędziesz się doo końca życia.


to byl sarkazm.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nizebyt na to wygladało, ale skoro tak, to przepraszam.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
mietek
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 12:12   

Nie uciekaj z domu! To niebezpieczne długo być poza domem, i twoi rodzice beda musieli kare zaplacicd, ze cie nie doplinowali. Nie uciekaj!
Powrót do góry
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napewnoo nie ma wyjscia? powinno jakies sie znalezc.. a jak nie to ja tez bym uciekla z domu.. tylko ze trzeba miec gdzie uciec z domu ;/ .. a nie gdzies pod mostem czy cos ;/

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to wez kase i do hotelu idz jak uciekniesz... pf ; p
Boze, jak chce to niech ucieka...szybko sie skapnie ze to był błąd, zacznie Ci brakowac ciepłej wody, prądu, telewizora, kompa...i rodzinnego ciepła.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |