| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Dziwaczne włosy.
Autor Wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Czw 01 Cze, 2006 20:38   Dziwaczne włosy. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę moim koleżankom. One przez cały dzień potrafią mieć puszyste, lekkie włosy. Ja rozczesuję je rano, są piękne, puszyste, pełne objętości. A po godzinie w szkole, mimo , że nie są przetłuszczone (tłuszczą się dopiero pod wieczór) to zbijają się w takie jakby kępki (moja mama nazywa to strąki). Sa klapnięte i ciężkie. Ogólnie rzecz biorąc wyglądam w nich jak Samara z "ringu". Po szkole wystarczy je rozczesać i znowu są piekne i puszyste. To denerwujące, bo nie moge przecież co przerwę się czesać. Zna ktoś może jakiś sposób na lekkie i "wielkie" włosy nie zbijające się w kępki? :P Bo szampony na objętość i sprężystość to jeden wielki SZAJS.

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 01 Cze, 2006 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pewnie fryzjer Ci powie.

BTW to Samara Z Ringu była seksowna : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Czw 01 Cze, 2006 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Boję się, że pójdę do fryzjera,on mi świetnie poradzi, a za chwilę:
-Jesteś winna 50 zł za poradę. ;P

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pią 02 Cze, 2006 07:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może zastanów się nad ich lekkim (5-7 cm) przycięciem?

Samara z ringu? a kto to do ch*ja jest? aha, dzieci amerykańskiej popkultury..
mnie sie zdawało że w ringu to była Sadako.. ale chyba tylko ja oglądam tutaj japońskie horrory..

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 02 Cze, 2006 07:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdulcia - Tam zapłacisz i dostaniesz profesjonalną radę + ewentualne coś co ma pomóc, a tutaj nie zapłacisz i dzieci (Powtarzam - dzieci) dadzą Ci takie rady że wyłysiejesz w przeciągu miesiąca.

Keeveek - Tak, tak, nie musisz się chwalić, ze taki jesteś super i oglądałeś Japońską wersję - ja też, i co z tego? Odwołaliśmy się do twojej inteligencji, żebyś się domyślił kto to była Samara z "Ringu", no cóż, nie wyszło, ale nie przejmuj się - będziemy próbować dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pią 02 Cze, 2006 07:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

włosy czasami po delikatnym przycięciu stają się nieco prostsze i tak coraz bardziej, znam jeden przykład Razz może ona potem sie wypowie za siebie biggrin

Shaunri - ja oglądałem japońskie wersje wszystkich horrorów których remake'i teraz powstają i jestem zdania że amerykanie ani trochę nie potrafią straszyć a nawet jak zabierają się za ponowne nakręcenie wybitnego dzieła to [cenzura] im to wychodzi. Samara z ringa amerykańskiego [bo "ringu" to japoński film ] miała całkiem znośne włosy, jednak Sadako naprawdę miała posklejane i pozbijane. Ot, odwołanie do Twojej inteligencji.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Pią 02 Cze, 2006 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdulcia, sądzę, iż pomysł przycięcia włosów jest dobrą radą. Dzięki przycinaniu robią się mocniejsze, więc nie plączą się już tak, a co za tym idzie nie mają tendencji do "sklejania się". Sama kiedyś miałam kiedyś cienkie włosy, które się plątały tak bardzo, że gdybym miała je uczesane inaczej niż w warkocz, to wieczorem nie rozczesałabym ich Razz

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 03 Cze, 2006 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze kup sobie cos zwiekszającego objetosc? hm, czemu nie mozesz ich co przerwie czesac? no problem

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Sob 03 Cze, 2006 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszyscy uważają, że jestem lalunią (w pejoratywnym znaczeniu) , bo lubię się malować. Czesanie włosów na przerwach jeszcze bardziej pogorszyłoby sprawę.

Najciekawsze jest to, że mówią tak nawet te dziewczyny, które codziennie chodzą z matkami do Croppa i wykupują pół towaru ;/ Nie, one uważają się za normalne, nieprzesłodzone dziewczyny ;P Wrrr....

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Sob 03 Cze, 2006 18:35   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widze że masz nowy avart?? ok przejdźmy do rzeczy.Poczukaj jakiesgoś szamponu(najlepiej z rekomendacją) lub powtarzany wcześniej temat idź do fryzjera Razz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 04 Cze, 2006 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może po myciu spróbuj rozczesywać włosy dopiero jak wyschną i jakby od dołu...są też odrzywki do włoosów, które mają nadać im puszystości, spróbuj.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 04 Cze, 2006 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rozczesywanie wlosow juz suchych? bedzie miec siano na glowie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 04 Cze, 2006 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałaby włosy przesuszone to owszem ale jak ma zbyt oklapłe to nie powinna.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Czw 08 Cze, 2006 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałabym sobie zrobić "fale" na włosach. Tylko takie subtelne i równe. Jestem na 100 % pewna, że będą mi pasować, tylko.... no właśnie. Ponoć jest to bardzo drogie i niszczy włosy. Co wiecie na ten temat?

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
ania_12 Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Cze 2006
Posty: 15
PostWysłany: Sro 28 Cze, 2006 13:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja niemam takiego problemu ale jeśli chcesz spryskaj je lakierem Smile

[ Dodano: Sro 28 Cze, 2006 12:47 ]
ja robie gofrownica ale to niszczy wlosy przesto robie zadko:)

_________________
ZaWsZe Ty:*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |