| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
prosze o pomoc
Autor Wiadomość
aneta007 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 160
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 23 Lip, 2006 20:44   prosze o pomoc Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór
Mam problem. Wszystkim moim koleżankom zaczynają rosnąć piersi. Ja mam w biuście 77cm a pod 70 cm. te cyfy nie zmieniają się od roku . mam miesiaczki od 6 miesiecy .Kiedy urosną mi piersi?

takich tematów było już łoo hooo hooo, albo jeszcze wiecej
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia7711 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 71
PostWysłany: Nie 23 Lip, 2006 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie martw się, widocznie twoje ciało jescze nie jest gotowe. Kiedyś ci napewno urocną.. troszke cierpliwości .. PZDR Smile

_________________
"Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej, baw się i grzesz - miłością się ciesz ... "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9705996
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Nie 23 Lip, 2006 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piersi rosną do 16 roku życia. A nikt z nas nie jest w stanie powiedzieć Ci, kiedy one Tobie urosną. Każdy rozwija się inaczej, musisz poczekać.

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 23 Lip, 2006 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ile masz lat?
Bo to w sumie ważne...

Poza tym... słuchaj, ponoć jak dziewczyną szybciej rosn.a to i szybciej opadająWinkWinkWink więc się nie martw:)

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
aneta007 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 160
PostWysłany: Nie 23 Lip, 2006 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ide do 1 gimnazjum mam 13 lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Nie 23 Lip, 2006 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uuu.. to masz jeszcze czas. Niczym się nie przejmuj Wink
Ja w tym wieku byłam prawie płaska /ach, ta wspaniała niedowaga ;p/ a teraz jestem taka w miarę normalna Wink

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pon 24 Lip, 2006 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na pewno jeszcze ci urosna:) w koncu masz dopiero te 13 lat, jeszcze duzo czasu:D nie przejmuj sie i nie mysl o tym:)

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pią 28 Lip, 2006 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli piersi nie zaczną Ci rosnąć proponuję się pochlastać bo co to za życie bez piersi?rozłóż tylko coś na podłodze bo rodzice nie darują Ci zachlapanego dywanu, elewacji, zdrapanego paznokciami tynku ze ściany. Możesz też pompować staniki tudzież szyć własne, będziesz dzięki temu lepszą kobietą, będziesz bardziej wartościowa, dostaniesz zniżkę na budyń w sklepie

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
askawtn Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 18 Lis 2005
Posty: 45
PostWysłany: Pią 28 Lip, 2006 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ego_centryczna napisał/a:
Piersi rosną do 16 roku życia.

To nieprawda. Piersi rosną do czasu całkowitego zakończenia dojrzewania czyli w niektórych przypadkach nawet do 20 roku życia. A potem i tak mogą zmieniać swą wielkośc, np. gdy kobieta jest w ciąży, lub gdy przytyje. Gdyby rosły do 16 roku życia, to dziewczęta, które dostały miesiączkę w tym wieku bylyby "bezpierśne" (o mamo co za slowo Very Happy )
rozpoczęcie dojrzewania a pierwsza miesiączka to zupełnie co innego. wydzielanie hormonów i pobudzanie gruczołów mlecznych zaczyna się zwykle już w 9 roku życia a kończy w 16, miesiączka wcale nie równa się dojrzewanie


Co do tematu: Nie martw się! Mojej kumpeli zaledwie przez niecałe 2 lata urosły z miseczki A do dużego C Smile Poczekaj troszkę, a napewno urosną Ci Smile

Zgadzam się z Shaleńcem..no comment... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta007 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 160
PostWysłany: Pią 28 Lip, 2006 13:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pią 28 Lip, 2006 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się po prostu że z takimi problemami to znacznie lepiej pójść na pamietniki bravo pl a nie tutaj. Dobrze jednak ja także mam problem bo od pewnego czasu także się zastanawiam kiedy moje piersi urosną :/

dodatkowo wydaje mi się, że liczba potrzebnych odpowiedzi w tym temacie już sie wyczerpała, dlatego uważam go za zamknięty, nie tolerujemy nabijania postów

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |