| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Blogi (nie tylko te z serwisu dziecionline )
Autor Wiadomość
Ikusia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Sie 2006
Posty: 52
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 02 Sie, 2006 16:41   Blogi (nie tylko te z serwisu dziecionline ) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podajcie adresy waszych blogów i rady jakie dajecie dla przyszłych bloggerów. Ja polecam wam mój www.wika-i-inni.blog.onet.pl
Mojej siorki Oli www.arlena13.blog.onet.pl (ciągle w trakcie robienia)
i Mojej siorki ciotecznej Gaby www.gaba1512.blog.onet.pl


Wchodźcie i komentujcie:)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4532417
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 02 Sie, 2006 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja czytam regularnie kilka blogów, ale nie takich dziecięco-młodzieżowo-pamiętniczkowych, tylko nieco poważniejsze rzeczy. Lecimy z koksem:

Link do bloga Kominek to było przegięcie, dlatego został stad usunięty - Nikita.


Daniel Passent - znany felietonista Polityki, pisze o wydarzeniach bieżących z kraju i ze świata.

euromason - człowiek, który reprezentuje poglądy niezbyt pasujące aktualnej władzy. Krytycznie o poczynaniach kaczorów i im podobnych.

Sam kiedyś miałem blog na tenbicie, ale jego poziom był tak żenujący, że jakiś czas temu go usunąłem. Teraz przymierzam się do zrobienia czegoś nowego, jak będę miał wenę

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ikusia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Sie 2006
Posty: 52
PostWysłany: Sro 02 Sie, 2006 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ikusia do Słupka: Very Happy Podoba mi sie ten Kominek jak masz jeszcze coś fajnego to dawaj na ruszt Very Happy

[ Dodano: Sro 02 Sie, 2006 21:02 ]
No może niektóre rzeczy są w nim nie za bardzo Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4532417
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 02 Sie, 2006 23:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ikusia napisał/a:
Ikusia do Słupka: Very Happy Podoba mi sie ten Kominek jak masz jeszcze coś fajnego to dawaj na ruszt Very Happy

No, niestety, ale kominek jest jedyny w swoim rodzaju. Widziałem parę podróbek, ale jeszcze żadna nie zasłużyła na to, bym ją zasubskrybował w RSS.

Tu jeszcze coś w klimatach euromasona (czyli mojego 3 linku). Dzisiaj znalazłem, wygląda ciekawie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 03 Sie, 2006 08:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

www.discussion.mylog.pl - autorka: Iśka Smile Zobaczcie sami. Wink

Kiedyś też miałam bloga, ale go zaniedbałam i tak jakoś zaprzestałam pisanie. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 03 Sie, 2006 09:36   Re: Blogi (nie tylko te z serwisu dziecionline ) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ja może jeszcze ponarzekam
Ikusia napisał/a:
www.wika-i-inni.blog.onet.pl

Layout średnio udany, ale najważniejsze jest jedno, po cholerę reklamować blog na którym NIC nie ma. Nie liczę tekstów, które można znaleźć na pierwszej lepszej stronce tematycznej.
Cytat:
www.arlena13.blog.onet.pl

Nazywanie Comy ciężką muzą. Turlam się Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Cytat:
www.gaba1512.blog.onet.pl

Ohydny layout, język ziomalski, nie wiadomo o czym (przeskakiwanie od liceum do psa)
Cytat:
http://www.discussion.mylog.pl

Właśnie czytam, wygląda dobrze, często trafia się brak polfontów, ale ogólnie ze składnią jest ok. A wartość informacyjną ocenić będę mógł dopiero po przeczytaniu paru tekstów.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Czw 03 Sie, 2006 19:14   Re: Blogi (nie tylko te z serwisu dziecionline ) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ikusia napisał/a:
www.gaba1512.blog.onet.pl


odnosze wrazenie, ze tego bloga pisze 10-latka Confused . ale chyba ma 16, skoro idzie do liceum.

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Ikusia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Sie 2006
Posty: 52
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 04 Sie, 2006 11:51   Blogi (nie tylko te z serwisu dziecionline ) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gaba ma 13 lat chodzić będzie do gim. przy LO

Do Słupka:

ja dopiero zaczynam tego bloga więc najpierw zajęłam się linkami itp. Ale jak masz jakieś rady co mam robic żeby ten blog stawał sie lepszy to proszę, pisz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4532417
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pią 04 Sie, 2006 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:


Kominek - w pewnych kręgach legenda, przez niektórych ubóstwiany, przez innych znienawidzony autor o ksywie Kominek pisze o tym co mu akurat leży na wątrobie. A teraz młodsi udadzą, ze tego linka nie było, bo wszystko jest wulgarne i kontrowersyjne, a czasem i golizna się trafia.


Musze przyznac ze to naprawde dobry blog. Takie karykaturalne przedstawienie kobiety, mezczyzny, spoleczenstwa i wszystkiego o czym pisze Kominek. Daje duzo do myslenia.

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 04 Sie, 2006 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego (Ikusia) ogladasz ten blog (kominek) skoro nie masz lat 18, a przed wejsciem jest napisane, ze aby wejsc trzeba miec 18 lat. A ty masz (z tego co widze) 10.
Ja polecam (lol) mojego bloga www co prwda w onecie, ale mam nadzieje ze wam sie spodoba.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 04 Sie, 2006 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:

Ja polecam (lol) mojego bloga www co prwda w onecie, ale mam nadzieje ze wam sie spodoba.

Layout z d*py. Dobór kolorów wręcz ohydny. Do tego dochodzą kiczowate obrazki.
Czyli kolejny blog modnej- bravo girl -nastolatki

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pią 04 Sie, 2006 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
Nie wiem dlaczego (Ikusia) ogladasz ten blog (kominek) skoro nie masz lat 18, a przed wejsciem jest napisane, ze aby wejsc trzeba miec 18 lat. A ty masz (z tego co widze) 10.
Ja polecam (lol) mojego bloga www co prwda w onecie, ale mam nadzieje ze wam sie spodoba.


zasady sa po to zeby je lamac Wink

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pią 04 Sie, 2006 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
Nie wiem dlaczego (Ikusia) ogladasz ten blog (kominek) skoro nie masz lat 18, a przed wejsciem jest napisane, ze aby wejsc trzeba miec 18 lat. A ty masz (z tego co widze) 10.

a Ty nie masz czasem takiej pokusy? ; P

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 06 Sie, 2006 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wiesz, ze nie? Nie wiem jak ty, ale chyba jestem twoja przeciwnoscią biggrin

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
monia7711 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Lut 2006
Posty: 71
PostWysłany: Pon 07 Sie, 2006 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moj blogasek www.monia-happy.blog.onet.pl Smile))))))))))))))))))))))))))

_________________
"Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej, baw się i grzesz - miłością się ciesz ... "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9705996
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |