| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy znasz prawdę kolącą oczy?
Autor Wiadomość
mateuszlee Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 1
PostWysłany: Pon 31 Gru, 2007 10:11   Czy znasz prawdę kolącą oczy? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Całe życie coś nie dawało mi spokoju. Nasuwały mi się pytania typu: dlaczego banki oprocentowują kredyty? dlaczego CIA najpierw stworzyło terrorystów, a teraz używa ich do kłócenia świata arabskiego? dlaczego zawalił się budynek 7 ? dlaczego w media chcą nieustannie, aby młodzież miała za autorytety osoby typu doda? dlaczego nasi żołnierze mordują dzieci na Bliskim Wschodzie? i wreszcie dlaczego nic o tym się nie mówi w mediach? I nagle znalazłem odpowiedzi na wszystkie te pytania. Przejrzałem na oczy, przetarłem je i dotarło do mnie, że świat jest zupełnie iny niż myślałem. Ludzie w większości żyją w swym małym światku, nie zwracają uwagi na to, że gdzieś ktoś ważny steruje precyzyjnie ich życiem. Nasuwa mi się jedno słowo: MATRIX. Jeżeli nie wiesz, że każda prawda przechodzi przez 3 etapy, to radzę Ci przejrzyj na oczy. Wszystko jest szopką. Przejrzyj na oczy:

http://video.google.com/videoplay?docid=3803479213130455881

http://video.google.com/videoplay?docid=4618227146744255189

http://video.google.com/videoplay?docid=1364247616051038290

http://video.google.com/videoplay?docid=-5739634563260751371

http://video.google.com/videoplay?docid=330945914471163504

http://video.google.com/videoplay?docid=-1887591866262119830

Ja znam prawdę, a Ty?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Violett Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 28
PostWysłany: Sob 16 Lut, 2008 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie myślałam o tym nigdy...

_________________
Śmiech to zdrowie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 16 Lut, 2008 16:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mateuszlee napisał/a:
Całe życie coś nie dawało mi spokoju. Nasuwały mi się pytania typu: dlaczego banki oprocentowują kredyty? dlaczego CIA najpierw stworzyło terrorystów, a teraz używa ich do kłócenia świata arabskiego? dlaczego zawalił się budynek 7 ? dlaczego w media chcą nieustannie, aby młodzież miała za autorytety osoby typu doda? dlaczego nasi żołnierze mordują dzieci na Bliskim Wschodzie? i wreszcie dlaczego nic o tym się nie mówi w mediach? I nagle znalazłem odpowiedzi na wszystkie te pytania. Przejrzałem na oczy, przetarłem je i dotarło do mnie, że świat jest zupełnie iny niż myślałem. Ludzie w większości żyją w swym małym światku, nie zwracają uwagi na to, że gdzieś ktoś ważny steruje precyzyjnie ich życiem. Nasuwa mi się jedno słowo: MATRIX. Jeżeli nie wiesz, że każda prawda przechodzi przez 3 etapy, to radzę Ci przejrzyj na oczy. Wszystko jest szopką. Przejrzyj na oczy:

No cóż.... znam tą prawdę. A co do USA to to że zawaliło się World Trade Center nie jest winą terrorystów lecz samego rządu. Wszystko powiedziane jest w filmie: 11 września - niewygodne fakty. Tak naprawde to Ameryka sama siebie zaatakowała. Miał być to pretekst do tego aby zaatakować Irak, Iran i te inne. Powód? Złoża ropy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 16 Lut, 2008 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

EJ, a co jest w tych linkach, bo nie wiem czy opłaca mi się oglądać czy nie ? ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 16 Lut, 2008 21:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
EJ, a co jest w tych linkach, bo nie wiem czy opłaca mi się oglądać czy nie ? ;p

Przekonaj się sama ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Pią 29 Lut, 2008 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe.
Teraz znam całą prawdę. Żeby tak wrabiać ludzi z Iraku, a nie powiedzieć, że to nasi, o boże...... Shocked
Wstyd ! Embarassed

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 29 Lut, 2008 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ke?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Pią 29 Lut, 2008 19:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O co Ci chodzi z tym Ke ?

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |