| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Shatanizm - dobry cy zly?
Autor Wiadomość
mietek
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Sie, 2006 21:33   

holyparapet napisał/a:
ja sucham czasem metalu i sie po tym zle czuje, jezdem otumaniona i mam zle wizje krwawych rzeczach i demonach. czy wy ez macie takie reakcje przy suchaniu tej muzyki ?
sry ale mam dyslekslje

A co ma metal do szatanizmu? najgorsza muzyka to jest tehno, takie łupanie niszczy silną wolę i oddala od boga. nie wierzcie "specjalistą", którzy mowia, ze metal jest zły. Mój przyjaciel wcale nie sluchal metalu, a wiem, ze chodzil na rozne imprezy techno. Zapytajcie sie dowolnego ksiedza to powie wam co ja.
Przejdź na dół
Blejdi Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 28
PostWysłany: Pon 07 Sie, 2006 23:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co ma metal do szatanizmu? Tyle co radio do Boga...

---
Metal nie niszczy człowieka ;] Tylko go lekko turbuje. Taki człowiek jak się nasłucha metalu to słuch traci. I jak potem taki człowiek pójdzie do kościoła sie wyspowiadac? Będzie się darł przy konfesjonale na caly glos! Precz z metalem!

_________________
Yey! I'm crazy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4621150
mietek
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 00:08   

Blejdi napisał/a:
Co ma metal do szatanizmu? Tyle co radio do Boga...

---
Metal nie niszczy człowieka ;] Tylko go lekko turbuje. Taki człowiek jak się nasłucha metalu to słuch traci. I jak potem taki człowiek pójdzie do kościoła sie wyspowiadac? Będzie się darł przy konfesjonale na caly glos! Precz z metalem!

A ja znam takiego ksiedza (właściwie, to wikarego tylko), co metalu słucha. Najbardziej lubi Blind Guardjan, Metallikę i TSA, i mówi, że to nie jest grzecz tego słuchać. Tylko takie zespoły jak KAT i Behemotch to wg niego grzech i głupota. I on pewnie też będzie miał słaby słuch i jak do niego metalowiec przyjdzie się wyspowiadać to nie będzie słyszał też.
Powrót do góry
mikrofalowka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 2
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 08:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

3ma, dzieciaki. Wczoraj sobie sluchalsm metalu i musialem isc do kosciola i sie wydrzec na caly glos bo mi Glos kazal. dzisiaj mi pewnie rozkaze zgwalic mojego misia. pomocy bo niewiem co robic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mietek
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 11:42   

mikrofalowka napisał/a:
3ma, dzieciaki. Wczoraj sobie sluchalsm metalu i musialem isc do kosciola i sie wydrzec na caly glos bo mi Glos kazal. dzisiaj mi pewnie rozkaze zgwalic mojego misia. pomocy bo niewiem co robic Sad

To nie głos, tylko ty jesteś nienormalna. Jak najszybciej idź do psychiatry, a jak to nie pomoże, to do egzorcysty. I dużo się módl, a wszystko będzie dobrze Exclamation
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

post mikrofalowki to byla sciema Razz

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 11:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blejdi napisał/a:
Co ma metal do szatanizmu? Tyle co radio do Boga...

No wlasnie Radio do Boga, zadne Cool Radio Ma Ryja Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
mietek
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 11:56   

Shaleniec napisał/a:
post mikrofalowki to byla sciema Razz

A po co by ktoś tu miał ściemy walić. Jak ktoś tu ściemnia to powinien się leczyć. Nie widzisz, ze chłopak ma poważny problem z sobą i swoją psychiką? I trzeba mu pomuc, zanim będzie za późno!
Powrót do góry
rulerka333 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 7
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy mi sie tylko wydaje czy nie szanuje sie ludzi odpowiowiadajocych w tym topicu? nie dosc ze ktos po kims jedzie to jescze sam nieobiektywnie stwierdza ze metal to shatanizm. prosem was o troche umiaru! no i gdzie sie podzial nasz wsechwiedzomcy i zawsem majacy racje Słupek??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
holyparapet Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 27
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wlasnie, rulerka ma rację. noi adresy IP zgadzaja sie slupku ? dlaczego tak po nas jedziecie jakbyśmy zrobili wam wielka krzywde. my poprostu estesmy zainteresowane ta sprawa i chcemy zobaczyc co o tym myslice. a te bole glowy to bylo od siedzenia na sloncu 12h.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rulerka333 napisał/a:
czy mi sie tylko wydaje czy nie szanuje sie ludzi odpowiowiadajocych w tym topicu? nie dosc ze ktos po kims jedzie to jescze sam nieobiektywnie stwierdza ze metal to shatanizm. prosem was o troche umiaru! no i gdzie sie podzial nasz wsechwiedzomcy i zawsem majacy racje Słupek??

Dziękuję za troskę. Dopiero co wstałem, bo w nocy składaliśmy dziewicę w ofierze Szatanowi. Teraz czuję się oczyszczony na cały tydzień.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mietek
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 17:23   

holyparapet napisał/a:
wlasnie, rulerka ma rację. noi adresy IP zgadzaja sie slupku ? dlaczego tak po nas jedziecie jakbyśmy zrobili wam wielka krzywde. my poprostu estesmy zainteresowane ta sprawa i chcemy zobaczyc co o tym myslice. a te bole glowy to bylo od siedzenia na sloncu 12h.

Uważaj, słonce jest symbolem masonerii, a masoneria tak naprawdę zamaskowany satanizm. Musisz uwarzać! Symbole mają większą moc niż myślisz
Powrót do góry
holyparapet Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 27
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 21:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czyli slonce to zlo jest ? Juz nigdy nie bede sie opalac !! nie ma mowy, ale dlaczego slupek jedziesz po wszystkich i nieakceptujesz nowych usrow pozatym bawisz sie w jakies gierki na tym forum udajac detektywa. nie mow ze tak nie jest bo tak jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

holyparapet napisał/a:
ale dlaczego slupek jedziesz po wszystkich i nieakceptujesz nowych usrow pozatym bawisz sie w jakies gierki na tym forum udajac detektywa. nie mow ze tak nie jest bo tak jest

Wiesz co? Trolluj sobie do woli. Stwierdziłem, że mam to w dupie, czy na tym forum jest syf czy porządek. Jak inni lubią się w gównie babrać, to niech się babrają, ja nikomu nie będę mówić już, że to niehigieniczne (metafora taka Mr. Green ).

Mentalny plonk na wasze posty.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rulerka333 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 7
PostWysłany: Wto 08 Sie, 2006 22:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
holyparapet napisał/a:
ale dlaczego slupek jedziesz po wszystkich i nieakceptujesz nowych usrow pozatym bawisz sie w jakies gierki na tym forum udajac detektywa. nie mow ze tak nie jest bo tak jest

Wiesz co? Trolluj sobie do woli. Stwierdziłem, że mam to w dupie, czy na tym forum jest syf czy porządek. Jak inni lubią się w gównie babrać, to niech się babrają, ja nikomu nie będę mówić już, że to niehigieniczne (metafora taka Mr. Green ).

Mentalny plonk na wasze posty.

i bardzo dobze! nie bedzie nam jakis ignorant przeszkadzal w dyskusji!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |