| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Mam okres. Kiedy urosną mi piersi?
Autor Wiadomość
Aga002 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 122
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 13:24   Mam okres. Kiedy urosną mi piersi? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

5 dni temu dostałam okres. Piersi mam 75AA , więc jak wiecie, to prawie nic Sad
Aż dziwne, że okres dostałam nie mając biustu Neutral Mam pytanie: czy od pierwszej miesiączki piersi rosną szybciej i mogą mi niedługo urosnąć Question Exclamation
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 13:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jednak dostalas miesiaczki Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Aga002 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 122
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 13:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja tam nie wiem Razz jak wszyscy mowia ze tak to chyba tak Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie tyle od pierwszej miesiączki, ale jeśli dostałaś ją oznacza to że dojrzewasz, a to się wiąże z urośnięciem biustu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smutna Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Lip 2006
Posty: 119
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pozostaje ci cierpliwie czekac;)) dobrze wiesz ze to nie bedzie tak ze obudzisz sie rano z bisutem "D" heh... wszystko ma swoj czas... skoro dostalas okres to jestes juz prawdziwa kobieta a jak dobrze wiesz kobiety maja piersi wiec zapewne cos sie juz w twoim ciele dzieje i beda sie powiekszaly... biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NIE-KO-NIECZ-NIE - Dziewczyny pocieszają, ja spojrzę realistycznie. Niekoniecznie twoje piersi muszą urosnąć. Może się okazać że dorosną do rozmiaru D, a może się okazać ze będziesz "skazana" na B na całe życie (Skazana w cudzysłowiu ze względu na moje osobiste upodobania).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri> Rozumiem, że nie chciałeś dziewczyny doprowadzić do depresji, ale uczciwość nakazuje powiedzieć, że może nawet tego B nie będzie miała :p

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aga, skoro masz 75AA no to coś już masz, nie? Razz Troszkę urosło Razz Ale tak jak to napisał Shaunri, możesz zatrzymać się na B. Ale to nic strasznego! Sławne kobiety też tak mają. Nie wszystkie mają silikonowe olbrzymy jak Doda Mr. Green Np.: Shakira, Keira Knightley, Cameron Diaz... I jakoś żyją. A do tego mają tłumy fanek i fanów. Na powodzenie też nie narzekają, bo jestem pewna, że nie ma na świecie chociaż jednego mężczyzny który marzy, aby być mężem np. Cameron. Biust w niczym nie przeszkadza Razz Jest nawet takie powiedzenie: Małe jest piękne...

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"biust w niczym nie przeszkadza" Spojrzenie zakompleksionych nastolatek - czemu biust B ma w czymś przeszkadzać? Jedni lubią babcię, inni teściową, jednym podoba się D, innym B, a jeszcze innym faceci O_o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja kuzynka dostała okres jak była prawie całkiem płaska a po roku miała już miseczke B. Ale kazda kobieta jest inna wiec moze zdarzyć sie tak ze pozostana takie jakie masz teraz a moze byc tak ze urosna ci az do miseczki D. Roznie to bywa.

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Aga002 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 122
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no napewno nie zostana takie jak mam bo zadna kobieta nie ma tak ze nie ma biustu. a D w zyciu nie chcialabym miec Shocked wygladac jak doda !! OMG !! ja chcialabym miec duze B lub male C jak bede dorosla. W tym wieku chcialabym miec przynajmniej najmniejszy stanik z miseczkami, a potem juz wiekszy oczywiscie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Doda niema wielkiego biustu, ona ma w sam raz. Spojrzcie na Ewe Sonet Razz Niemartw sie Aga002, kolezanki z mojej klasy tez maja maly biust, tzn. wogole niemaja, a dziewczyny z klasy mojego brata(6 klasa wtedy)mialy juz spore piersi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Aga002 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 122
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

doda sobie juz drugi raz powiekszyla Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty tez powiekszaj Mr. Green nieprzejmuj sie, narazie jestes mloda Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pią 25 Sie, 2006 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aga002 napisał/a:
bo zadna kobieta nie ma tak ze nie ma biustu


i tu sie myslisz. jest wiele takich kobiet

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |