| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Już jutro dzień zagłady:)
Autor Wiadomość
Ikusia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Sie 2006
Posty: 52
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 16:35   Już jutro dzień zagłady:) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już jutro do szkoły!
Pewnie coraz rzadziej bedę wpadać na to forum.
Ale przyznam, że za szkołą się już trochę stęskniłam Wink
Czeka nowa wychowawczyni moi przyjaciele i 4 klasa:) Cool (stara jestem)
Napiszcie swoje postanowienia na ten rok szkolny i to jak podchodzicie do jutrzejszego dnia-dnia zagłady Razz

P.S. Tak jakoś szybko te wakacje zleciały Crying or Very sad Sad Neutral Crying or Very sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4532417
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moje postanowienie? Chcę zdobyć stypendium w I i II półroczu, ale wiem, że to będzie trudne w I gimnazjum...

Jakoś tak dziwnie nie dociera do mnie, że już jutro początek szkoły. Razz
Będzie tak jak zawsze, z taką róźnicą, że będę chodzić do nowej szkoły i poznam kilka nowych osób, i nowych nauczycieli. Trochę mi szkoda, że nie trafiłam do klasy w której są moje kumpele, przyjaciółki, ale i tak się nie przejmuję. ;-) Będzie co ma być...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
skiathos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 1
PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee tam! Jaki dzien zaglady :]
Mi wakacje zlecialy w sam raz. A postanowienia? Nie zawalic sobie zaleglosci ktore zwykle mam, szczegolnie teraz... 3 gimnazjum i tescik ;p Ale ambicje mam i mysle ze dam rade.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita napisał/a:
Moje postanowienie? Chcę zdobyć stypendium w I i II półroczu, ale wiem, że to będzie trudne w I gimnazjum...

Nie wiem jak to u Ciebie wygląda, ale ja w pierwszej klasie stypendium dostałem. Starczyło być finalistą konkursu kutatoryjnego Smile
Nikita napisał/a:
Trochę mi szkoda, że nie trafiłam do klasy w której są moje kumpele, przyjaciółki, ale i tak się nie przejmuję. ;-) Będzie co ma być...

Postaw się w mojej sytuacji. Do mojego liceum poszła tylko jedna znajoma osoba. I dobrze.

A moje postanowienie to nie zmęczyć się zbytnio.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak, tylko kiedy ma być ta zagłada? bo tak wyszło, że u mnie się nikt w klasie nie dowiedziało której rozpoczęcie roku.. więc czekam, i czekam, i nie wiem na którą tam pójde..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie idź, nie warto. Będzie to samo co w zeszłym roku, zapewniam.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ech, a ja to się nawet cieszę, że idę do sql Razz Może jestem dziwna, ale się cieszę Razz

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nieide na pierwszy dzien, bo moja szkola jest nadwymiar katolicka i rozpoczecie jest w kosciele(a ja niejestem wierzacy). Moje postatnowienia:
-Zdac 1kl.Gim. ze srednia 4. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 20:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki napisał/a:
Ja nieide na pierwszy dzien, bo moja szkola jest nadwymiar katolicka i rozpoczecie jest w kosciele

Do katolika szedłeś? W publicznych szkołach zwykle jest tak, że po mszy na którą mało kto idzie jest rozpoczęcie w szkole, ale może u ciebie są jakieś ciekawe zasady.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już nie mogę doczekać sie pierwszej lekcji ^^

1. Jako, że do mojego nowego gimnazjum idę całkiem sama, żadnego znajomego xP, chcę sie pokazać z jak najlepszej strony.
2. Chcę w ogóle przeżyć xD
3. Chcę być doskonała we wszystkim, co robię. Może nie najlepsza, bo to mi się udało tylko w podstawówce, ale doskonała Wink
4. Chcę podchodzić do nauki z pełnym profesjonalizmem.
5. Chcę zostać miss klasy xD Lol, to tylko marzenie, ale do spełnienia Wink
6. Chcę zacząć mówić płynnie po francusku. (Niby umiem go super, ale i tak uważam, że mówienie wychodzi mi kiepsko Confused )
7. Chcę oczarować nauczycieli intelektem Razz

To są moje postanowienia ^^

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 21:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jutro mam dzień zagłądy z innego powodu czeka mnie poważna rozmowa z przyjacielem.

a co do roku szkolnego.
hmm rozpoczęcie na 11 zupełnie mnie to nie obchodzi niewiem czy wogóle pójde kij z tym że nowa buda.
postanowienie?
Zastanowić się i to poważnie co ja właściwie chcę i co robie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smutna Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 31 Lip 2006
Posty: 119
PostWysłany: Nie 03 Wrz, 2006 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi tam sie do szkoly nie spieszy;/ juz ten nowy rok szkolny zaczynam "-nasty" raz i zawsze bylo to samo;/ no i szkoda wakacji po ktorych zostaly juz tylko wspomnienia i kolejne 10 miechow oczekiwania:P ale jest dobrze trzeba sie wreszcie wziasc za nauke biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 04 Wrz, 2006 08:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeśli poszedłeś do katolika a jesteś niewierzący.. w moim mieśćie przynajmniej w takiej szkole, księża i ojciec dyrektor patrzą na obecność na mszach, religia obowiązkowa.. zresztą tam to panuje rygor jak w więzieniu.. i rodzice, i uczniowie podporządkowani..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pon 04 Wrz, 2006 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
jeśli poszedłeś do katolika a jesteś niewierzący.

Niechodze do katolika, tylko do szkoly spolecznej, bo niemozna jej nazwac prywatna Wink Juz chyba powoli dzieciaki wracaja z rozpoczecia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 04 Wrz, 2006 11:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie ma co tak przezywac tej szkoły ; P
ja ostatni rok w gimn. mam juz hyhy

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |