| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Już jutro dzień zagłady:)
Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik napisał/a:
Dziewczynki zatrzymane na etapie pierwszej klasy (podstawówki) i chłopcy bawiący się samochodzikami. Nie mówiąc już o poziomie nauki...

Może to specjalna?
Monik napisał/a:
Kiedy my kończyliśmy ułamki, oni zaczynali.

A nie pomyślałaś o tym, że może mają inaczej ułożony program? Choć akurat ułamki to rzeczywiście podstawa i bez nich mało się zrobi.
Monik napisał/a:
Z niemca tylko dwie osoby mają 4 i 5.

Ja miałem 3 na koniec i bynajmniej nie uważam się z tego powodu za imbecyla. Wszystko zresztą należy od nauczyciela i jego surowości czy też pobłażliwości w ocenianiu.
Monik napisał/a:
A poza tym nie zostawiłabym mojej kochanej 2, kolegów, koleżanek, nauczycieli... ^^

Uważaj, bo może kiedyś będziesz miała ich dość ;p
Marcia10 napisał/a:
chyba ze masz cos ciekawego do powiedzenia na ten temat, to slucham.

Skoro ty nie masz nic ciekawego na ten temat do powiedzenia, to ja tym bardziej.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 15:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:

Skoro ty nie masz nic ciekawego na ten temat do powiedzenia, to ja tym bardziej.


Nie, nie mam.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Może to specjalna?

Nie, to nie specjalna. To jest "niepubliczna niepłatna szkoła podstawowa i gimnazjum".

Słupek napisał/a:
A nie pomyślałaś o tym, że może mają inaczej ułożony program? Choć akurat ułamki to rzeczywiście podstawa i bez nich mało się zrobi.

Hm, może faktycznie.

Słupek napisał/a:
Ja miałem 3 na koniec

Ekhem, ale w której ty klasie jesteś? A poza tym to jak kilka osób ma 3 albo 2 na koniec to w końcu nie cała klasa.
Słupek napisał/a:
od nauczyciela i jego surowości czy też pobłażliwości w ocenianiu.

W tamtej szkole oceny nie zależą od surowości nauczyciela, tylko od zawodu rodzica ucznia. Bo, np., kiedyś prymusi 4 klas mieli wycieczkę. Córce lekarza zabrakło jednej oceny do tytułu prymusa. Więc nauczyciele podwyższyli i pojechała Confused To nie są plotki, tylko wiadomości prosto ze źródła, czyli z ich klasy.
Słupek napisał/a:
Uważaj, bo może kiedyś będziesz miała ich dość ;p

Niektórytch mam już dość, ale przyzwyczaiłam się do tego ^^ A i tak jeśli będę miała dosyć wszystkich, to jeszcze tylko ten rok i następny a potem do widzenia, podstawówko.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 15:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie, to nie specjalna. To jest "niepubliczna niepłatna szkoła podstawowa i gimnazjum".

Znaczy się społeczna? A podobno takie dobre są.
Monik napisał/a:
Ekhem, ale w której ty klasie jesteś? A poza tym to jak kilka osób ma 3 albo 2 na koniec to w końcu nie cała klasa.

Aktualnie 1 liceum. Rozwiewając ewentualne wątpliwości, to 3 z niemieckiego było moją najgorszą oceną na świadectwie. Jechałem na 5 i 6. Już nie pamiętam czy miałem jakieś 4.
Monik napisał/a:
Więc nauczyciele podwyższyli i pojechała To nie są plotki, tylko wiadomości prosto ze źródła, czyli z ich klasy.

To przecież normalne, że czasem nauczyciel naciągnie ocenę, jak jakiś ułamek brakuje do paska. Nie zdziwiłbym się, jeśli to by było rozgłaszane ze zwykłej ludzkiej zawiści.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Aktualnie 1 liceum.

No właśnie, a w tym wieku to nawet dziwne, że tylko jedna 3 ^^
Słupek napisał/a:
Jechałem na 5 i 6

Witaj w klubie ^^
Słupek napisał/a:
To przecież normalne, że czasem nauczyciel naciągnie ocenę, jak jakiś ułamek brakuje do paska. Nie zdziwiłbym się, jeśli to by było rozgłaszane ze zwykłej ludzkiej zawiści.

No tak, ale to trochę nie fair. Bo ktoś się stara żeby dostać z czegoś 6, a komuś innemu naciągną "ot tak". Np. jak nam nauczyciele podawali propozycje ocen na koniec roku, to z przyrody mi wychodziło 5/6. No to mi pani nie naciągnęła oceny, tylko zrobiłam kilka referatów (chyba 4), z każdego była 6 no i na koniec roku dostałam z przyrody 6.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A na co naciągnięto ocenę tej córce lekarza. Bo akurat 6, to jakby ocena za rzeczy ponadprogramowe, wybitne osiągnięcia i jej nie można dać ot tak, za ładne oczy. Choć ostatnio minister Giertych coś kombinuje, żeby zrównać 6 z resztą ocen, bo podobno niektórzy uczniowie nie mają dostępu do materiałów spoza podręcznika Neutral

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dwa słowa: Giertych zwariował.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, on zawsze był porąbany. Idealnym przykładem tego jest ostatni program Co z tą Polską?.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 16:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, giertych naprawde zwariowal. Mundurki? i cos tam jeszcze! zupelnie parabane dziecko

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 16:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
giertych

Nazwiska pisze się z wielkiej litery.
Marcia10 napisał/a:
Mundurki?

Ile razy mam powtrzać, kuffa, że Giertych nigdy nie chciał wprowadzić obowiązku noszenia mundurków, pozostawiając to w gestii dyrekcji i rad rodziców?
Marcia10 napisał/a:
i cos tam jeszcze!

To cośtam jeszcze mnie naprawdę przeraziło. Jak on mógł wymyślić cośtam jeszcze???!!!
Marcia10 napisał/a:
zupelnie parabane dziecko

Jak szedł ten tekst, który ostatnio lansowałaś? Jesteś taka, jak nazywasz kogoś innego czy coś w ten deseń.

I tu mamy kolejny przykład tego, gdy Marcia pisze nie mając nic konkretnego do przekazania.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, ponioslo mnie :/ A on nie chcial wprowadzic mundurkow? Przeż pani nam czytala na apelu!

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 16:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak, ponioslo mnie :/

A ja mam w pupci czy cię poniosło czy nie, liczy się to co napisałaś, czyli bzdury.
Treść listu

A oto i fragment o mundurkach:
Cytat:
Zachęcamy też dyrektorów do wprowadzania jednolitego stroju dla uczniów. Mundurki szkolne nie tylko zwiększą bezpieczeństwo w szkołach i wprowadzą ład w ubiorze, ale jesteśmy pewni, że staną się piękną tradycją i dumą każdej szkoły.

Zachęcanie to całkiem co innego niż nakaz. Tylko się nie tłumacz, że ci się wydawało, na jedno wychodzi, a tak w ogóle to Słupek jest głupi i się czepia.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Giertych jest z innej planety, teraz na Kuroniu się zawziął, co za człowiek. Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 17:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O Giertychu ludzie zapomną, natomiast pamięć o Kuroniu będzie trwać. Szkoda tylko jego rodziny i przyjaciół, którzy bardzo to przeżywają.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 10 Wrz, 2006 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Jak on mógł wymyślić cośtam jeszcze???!!!

On nie potrafi wymyślić niczego. Niczego sensownego. Ale dla tych mniej zdolnych jest jak Guru. No bo teraz to każdy będzie zdawać maturę... Nawet ci, co będą mieli 0 punktów. Ale Wujek Romek da im Świadectwo Dojrzałości, bo Wujek Romek jest cacy.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |