| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Szafki w szkołach.
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 07 Wrz, 2006 20:07   Szafki w szkołach. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o szafkach w szkołach? Takich, że np. nie musielibyśmy nosić wszystkich książek z lekcji na lekcję itd. Każdy miałby swoją prywatną szafkę i mógłby tam trzymać książki, zeszyty, jedzenie itp. : )

A może w waszych szkołach takie są? Bo wiem, że w niektórych szkołach tak jest.

W mojej szkole nie ma żadnych szafek, a wszystkie książki musimy nosić ze sobą co bardzo obciąża kręgosłup. Rolling Eyes Więc w moim przypadku noszenie książek jest niemożliwe i noszę same zeszyty : )
Dlatego od tych wszystkich mundurków wolałabym, aby w szkołach utworzono takie szafki.

A wy co o tym sądzicie ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 07 Wrz, 2006 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestem jak najbardziej za.

tylko w stanach dostaja w zamian tone kser i wszystko gubia ale za to prawie zadan domowych niema ^^''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lord Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 18
PostWysłany: Czw 07 Wrz, 2006 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hyhyhy ja posiadalem taka szafke Very Happy Fajna sprawa, ale w zime troszke przekichane z kurtkami Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Czw 07 Wrz, 2006 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Będę oryginalny i jestem przeciw ;] Ciesze się, że nie ma jakichś szafek, wole mieć wszystko pod ręką w plecaku.

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 07 Wrz, 2006 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swoich szafek w prawdzie nie mamy, ale mamy jedna szafke, i jak coś chcemy zostawić to możemy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 07 Wrz, 2006 23:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie można kupić bodajże za 80zł taką szafkę (często 2 osoby kupują na spółkę). Zastanowię się czy zainwestować, bo mieszkam dość daleko od szkoły i często nie będzie mi się chciało wszystkiego nosić.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Pią 08 Wrz, 2006 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u nas nie ma szafek ;/ a szkoda.. bo przydalyby sie.. w sumie ja daleko od szkoly nie mieszkam bo mieszkam na przeciwko niej.. ale po szkole... z pietra na pietro trzeba caly czas chodzic.. i tak juz przez noszenie ciezkiego plecaka.. na jednym ramieniu ;/ mam krzywy kregoslup.. i jak dlugo siedze to mi boli kregoslup, lub jak odkurzam ;/ ..moze kiedys cos z tym zrobia ;/ ale pewnie juz wtedy bede konczyc liceum Razz

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 15 Wrz, 2006 20:57   

U mnie są szafki w szatni (taa, na kluczyk Smile)
W sali lekcyjnej też są.
W publicznych szkołach tego raczej nie znajdziecie.
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 15 Wrz, 2006 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalie Hetfield napisał/a:
W publicznych szkołach tego raczej nie znajdziecie.

Moja szkoła jest publiczna i nie takie bajery posiada Razz Wystarczy operatywna dyrektorka i odpowiednia renoma, a pieniądze na takie rzeczy jakoś się pojawiają (inna sprawa, że mamy aktualnie deficyt szafek i prawdopodobnie będzie jedna na 2 osoby).

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smutna Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 31 Lip 2006
Posty: 119
PostWysłany: Pią 15 Wrz, 2006 23:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hee a u mnie w szkole nie byloby miejca na szafki:P ale fajna sprawa biggrin po co to wszystko co dziennie dzwigac ;/ ale moze kiedys kiedys.. kiedy nasze dzieci beda mialy dzieci nie bedzie potrzeba nosic zadnych ksiazek bo beda nam jakies chipy do glow wstawiac i bedziemy wszystko potrafic:P hee
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominique Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 4
PostWysłany: Pon 18 Wrz, 2006 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w szkole nie ma czegoś takiego, książki do plecaka i do widzenia.


Poprawione // Nikita.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Livvie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 17
PostWysłany: Pią 29 Wrz, 2006 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w mojej dawnej szkole publicznej byly takie szafki fajna sprawa. no a teraz jestem w gimnazjum i nie ma Sad( ale i tak naprzeciwko domu mam szkole Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 29 Wrz, 2006 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnei niestety nie ma, musimy nosic plecaki ze soba kurtki itp. tez...A przydalyby sie...

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
moniśka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Wrz 2006
Posty: 23
PostWysłany: Pią 29 Wrz, 2006 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bede się też powtarzać i jestem za. U mnie w szkole tego chyba nie będzie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 29 Wrz, 2006 16:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"bo szkoly nie stac" nie znasz tego?

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |