| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Szafki w szkołach.
Autor Wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 06 Maj, 2007 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pierwszaki maja naprawdę ciezkie torby bo kilka grubych kiazek i zeszyty.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 06 Maj, 2007 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalie Hetfield napisał/a:
I tak offtopujesz, wykorzystujesz do tego mój post.



nudna jesteś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Maj, 2007 21:17   

Jak Cię coś nie interesuje to się schowaj w szafie najlepiej.
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 06 Maj, 2007 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też miałam coś takiego w klasach 1-3 że była książeczka na każdy miesiąc (tylko nie podobało mi się wydawnictwo, albo jak teraz przypominam sobie ze mi sie nie podobalo ;P). Ale od 4 klasy jest od razu skok - i dużo się nosi. Wręcz za dużo.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Wto 08 Maj, 2007 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie szafki są - prawie takie jak w USA RazzRazzRazz Polska idzie do przodu biggrinbiggrinbiggrin szafki jak na zdjęciach
http://www.lo1.sandomierz.pl/imgview.php?img=14&path=images/galleries/sale1/&n=30

http://www.lo1.sandomierz.pl/imgview.php?img=15&path=images/galleries/sale1/&n=30

http://www.lo1.sandomierz.pl/imgview.php?img=16&path=images/galleries/sale1/&n=30
otrzymujemy je na 3 lata i możemy tam przechowywać wszystko poza alkoholem i narkotykami RazzRazzRazz
takie szafeczki to świetna rzecz!!! polecam Smile

_________________
O! Cały TY... Na Twój widok totalnie mnie mdli... To właśnie Ty... Malutki iloraz... No ale masz spryt...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Wto 08 Maj, 2007 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ładne, ale zdj. 1 i 2 wyglądają jak w jakichś podziemiach albo piwnicy, a ja lubię dużo światła ;P
AŚKA napisał/a:
możemy tam przechowywać wszystko poza alkoholem i narkotykami

A sprawdzają?

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Wto 08 Maj, 2007 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik napisał/a:
Ładne, ale zdj. 1 i 2 wyglądają jak w jakichś podziemiach albo piwnicy, a ja lubię dużo światła ;P
AŚKA napisał/a:
możemy tam przechowywać wszystko poza alkoholem i narkotykami

A sprawdzają?


co do 1 to moja szkoła jest zabytkowa, ma ponad 400 lat i rzeczywiście - szatnie mamy na pierwszym poziomie podziemi Smile ale bardzo przyjemnie tam jest - w lecie chłodno biggrinbiggrinbiggrin

nie no coś Ty... nie sprawdzają - tylko tak ostrzegli RazzRazzRazz są 2 kluczki do szafek - 1 dla nas, a 2 - w sejfie w sekretariacie na wypadek gdybyśmy zgubili Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Maj, 2007 16:59   

My też mamy, ale nie na kluczyki. Nam w sumie nikt tam nie zagląda, mamy w swojej klasie.
Mamy też szafki na buty, na kluczyk, bo wcześniej zdarzały się kradzieże.
Powrót do góry
Czarna Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 348
PostWysłany: Pią 11 Maj, 2007 10:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W mojej szkole sa i szafki i szatnie plus osobne szafki w szatniach na wf Smile

pierwsze szafki sprzedala szkola dla uczniow a teraz uczniowie sprzedaja je sobie na wzajem.

[ Dodano: Pią 11 Maj, 2007 11:00 ]
A i jeszcze.. ktos stwierdzil wczesniej, ze kregoslup mu siada bo nosi tak CIEEEEEEEEEEZKI plecak i to na JEDNYM ramieniu. a co z drugim? ucieli Ci? sama jestes sobie winna jesli teraz kregoslup Cie boli.... plecak ma po to dwa ramiona by z nich kozystac a torby nosi sie po to na przeciwleglym ramieniu niz jest torba aby tez Ci kregoslup nie siadl... Wiec nie marudz, ze teraz cos Cie boli skoro sama o to nie zadbalas...

Ps. ja jak wychodze z domu to zakladam plecak na jedno ramie, ale jak wyjde za podworko to cholernie mi nie wygodnie do poki nei zaloze go na dwa ramiona... i nie wazne czy mam dwa zeszyty czy ksiazki i zeszyty na 8 godzin..

_________________
Jedna z najglupszych dziewczyn tego swiata....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2551311
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 11 Maj, 2007 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalie Hetfield napisał/a:
My też mamy, ale nie na kluczyki. Nam w sumie nikt tam nie zagląda, mamy w swojej klasie.
Mamy też szafki na buty, na kluczyk, bo wcześniej zdarzały się kradzieże.


a jeżeli ktoś by chciał książki ukraść?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KIER Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 20
PostWysłany: Sob 12 Maj, 2007 08:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

my mamy w szkole szawki na kluczyk ,ale czasami jeden kluczyk pasuje do kilku szafek Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 12 Maj, 2007 09:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to bez sensu takie klucze, nigdy nie wiesz czy ktoś Ci nie grzebał ;/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 12 Maj, 2007 11:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak to już jest z kłódkami - Jak masz gdzieś duze zbiorowisko kłodek, to możesz się założyć, że twój kluczyk będzie pasował do więcej niż jednej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Sob 12 Maj, 2007 11:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KIER napisał/a:
my mamy w szkole szawki na kluczyk ,ale czasami jeden kluczyk pasuje do kilku szafek Mad


u mnie też jest taka możliwość, ale szafek jest około 600, więc 1 kluczyk pasuje średnio do 2-3 Smile nie ma sensu latać i sprawdzać każdą szafkę Smile a poza tym u mnie w szkole taka cywilizowana młodzież, jest, że kradzieży w ogóle nie ma Very Happy na początku byłam zaskoczona Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 12 Maj, 2007 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chociaż tak na prawde jak zostawiasz książki, no to co tu ukraść ? Nieopłacalne, nawet jakby je sprzedawać ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |