| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Wasze zdanie na temat innych orientacji
Autor Wiadomość
MaDz!A Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 121
PostWysłany: Sob 14 Paź, 2006 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie nie ^^ tak tylko napisalam Razz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 14 Paź, 2006 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
aha i skoro COOPER zalozyl ten temat i chce tylko odpowiedzi chlopakow to moze sam jest gejem a nie chce sie przynzac. przeciez to nic wstydliwego. w mojej szkole jest paru gejow.



zakładając temat o gejach albo lesbijkach odrazu ma oznaczac, ze ten ktos jest tym gejem albo lesbijką? -___-'
poza tym, nie róbmy z tego tematu, tematu tabu

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 15 Paź, 2006 09:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dwie kobiety calujace sie mnie mniej odrazaja, niz dwoch facetow trzymajacych za reke...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
MaDz!A Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 121
PostWysłany: Nie 15 Paź, 2006 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no mi tak samo ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 15 Paź, 2006 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo tak wam wpojono w dzieciństwie, że dziewczyny mogą sobie pozwolić na więcej czułości względem siebie niż chłopcy. I teraz podświadomie w to wierzycie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 15 Paź, 2006 12:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale są pewne zachowania, które przez większość są akceptowane, kolega z kolegą nie całują się na powitanie, dziewczyny tak, i wątpie, żeby tych przyzwyczajeń się dało oduczyć


tak szczerze, to madziu trudno mi sobie wyobrazić tych 13 letnich gejów, w tym wieku to jescze nie potrafią z dziewczynami normalnie rozmawiać, a co dopiero mówić o tym, że zdają sobie sprawe z innej orientacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaDz!A Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 121
PostWysłany: Nie 15 Paź, 2006 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie no oni tego nie pokazuja a z reszta nie chodzi mi o 1 gimnazjum ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 15 Paź, 2006 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podsumowując - nie masz żadnych przesłanek by sądzić, że są homoseksualistami, a jednak tak twierdzisz. Idiotyzm.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaDz!A Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 121
PostWysłany: Nie 15 Paź, 2006 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

np. jeden z nich chodzi jak gej, czesze sie jak gej, pofarbowal wlosy (nie ma nic wspolnego do geja), ubiera sie jak gej i na koniec przyznal sie ze jest gejem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 15 Paź, 2006 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MaDz!A napisał/a:
jeden z nich chodzi jak gej

To znaczy jak? Jeszcze nigdy nie słyszałem o takiej metodzie rozpoznawania geja.
MaDz!A napisał/a:
czesze sie jak gej

Także się czeszę, jestem gejem? A może tylko łysi chłopcy z MW nie są?
MaDz!A napisał/a:
pofarbowal wlosy (nie ma nic wspolnego do geja)

Łonowe?
MaDz!A napisał/a:
ubiera sie jak gej

Z moich obserwacji wynika, że ubiór geja (nie myl z metroseksualistami i emo-boys) nie różni się od ubioru heteryka.
MaDz!A napisał/a:
na koniec przyznal sie ze jest gejem

Nie takie rzeczy się ludziom mówiło Smile Jakbyś mnie znała osobiście, to pewnie nie miałbym wielkich problemów z wmówieniem Ci, że jestem homo.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 16 Paź, 2006 06:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o kurcze, ile razy ja z koleżankami mówiłyśmy ludziom że razem jesteśmy.. eh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pon 16 Paź, 2006 19:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
to pewnie nie miałbym wielkich problemów z wmówieniem Ci, że jestem homo.

Caly oboz oszukiwalem przez 2tyg. ze jestem gay'em.
Słupek napisał/a:
Bo tak wam wpojono w dzieciństwie, że dziewczyny mogą sobie pozwolić na więcej czułości względem siebie niż chłopcy. I teraz podświadomie w to wierzycie.

Nic nikomu nie wpajano. To podswiadomie tak dzialamy, czytalem kiedys taki ciekawy artykul...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 16 Paź, 2006 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nic nikomu nie wpajano. To podswiadomie tak dzialamy, czytalem kiedys taki ciekawy artykul...

A ja pozostaję przy opinii, że to nie kwestia naturalnych instynktów, a wzorców kulturowych, które ulegają zmianom. Inaczej byś się zachowywał w antycznej Grecji, Polsce za Jagiełły, w czasach międzywojennych i teraz. Inne zachowania uznawałbyś za naturalne i właściwe.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pon 16 Paź, 2006 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek, Rowniez za czasow Breżniewa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 16 Paź, 2006 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dawny użytkownik prosił, bym zamieścił
Cytat:
"slyszalam ze jesli ktos jest homo to on/ona moze sie leczyc" Homoseksualizm droga Basiu-Tosiu nie jest chorobą i organizacja zrzeszająca psychiatrów amerykańskich uznaje próby jego leczenia za nie_etyczne
Blejdi, na dzień dzisiejszy Polskie Prawo nie zezwala na adopcję dzieci przez osoby tej samej płci.
Podsumowując, czepiacie się czegoś o czym nie macie zielonego pojęcia, pogadać możemy jak się doedukujecie.
Pozdrawiam
scv, jedyny odważny gej na tym forum

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |