| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Wasze zdanie na temat innych orientacji
Autor Wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 17 Paź, 2006 15:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

He, czekałem aż scv przyjdzie i wszystkich zdjedzie ; )


Tak btw, to nadal nie rozumiem po co ten temat - Poruszany gdziekolwiek milion już razy. Temat rzeka - i tak się do niczego nie przekonamy, możemy sobie jedynie pobluzgać trochę...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaDz!A Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 121
PostWysłany: Wto 17 Paź, 2006 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki napisał/a:
Caly oboz oszukiwalem przez 2tyg. ze jestem gay'em.

i uwierzyli? biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Wto 17 Paź, 2006 18:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MaDz!A napisał/a:
i uwierzyli? biggrin

A jak, wydalo sie jak dziewczny na dysce zaczely do mnie gadac, abym podszedl do takiego jednego przystojniaka, a on byl gay'em, czyli jednak nie trudno jest oczukiwac ludzi, a wiec nie wszystkim wieszczie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
MaDz!A Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 121
PostWysłany: Wto 17 Paź, 2006 18:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

^^ a chlopacy i dziewczyny jak sie do ciebie zachowywali??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Wto 17 Paź, 2006 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MaDz!A napisał/a:
^ a chlopacy i dziewczyny jak sie do ciebie zachowywali??

Normalnie, zero jakiejs dyskryminacji, tylko mowili, ze nie maja nic do gay'ow, do czasu az oni zaadoptuja dziecko...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 17 Paź, 2006 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki napisał/a:
A jak, wydalo sie jak dziewczny na dysce zaczely do mnie gadac, abym podszedl do takiego jednego przystojniaka, a on byl gay'em, czyli jednak nie trudno jest oczukiwac ludzi, a wiec nie wszystkim wieszczie...

I skończyłeś zabawę w najlepszym momencie? Lipa Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SZATAN666 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 119
PostWysłany: Czw 22 Sty, 2009 13:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wedłóg mnie to orientacja nie ma znaczenia.

Dziwi mnie strasznie dlaczego są tak częste przypadki, że rodzice wyrzucają dziecko za to, ze ma inną orientację niż hetero.

Sam mam takiego kolege co jest gejem, nikt go nie lubi a rodzicom nie powiedział bo jego rodzice pracują w kościele i on sie boi.
To jest chore!
Strach przed rodzicami, ze wyrzucą z domu za to, że chłopakowi podobają się chłopsy a nie dziewczyny. A jakby przyprowadził do domu kobiete, która nie mogłaby mieć dzieci? Tez by go wyrzucili?!

Nawet dorośli czasem zachowują się głupia i jak dzieci (bez obrazy).

_________________
Kliknij tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2009 00:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kocham cie za tego posta!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SZATAN666 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 119
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2009 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A Ty jak uwazasz?

_________________
Kliknij tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2009 22:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko ma znaczenie. Niekoniecznie duże, ale naturalne jest, że na homoseksualistę patrzymy inaczej na heteryka. Takie przypadki jak wyrzucanie upodobania z domu (podejrzewam, że rozdmuchane przez media w celu wzbudzenia sensacji) to już skrajność, ale nie dziwi mnie że dla rodziców taka wiadomość może wywołać dyskomfort psychiczny. Paradoksalnie, pewną winę mają wg mnie część środowiska gejowskiego - przez parady i inne dziwaczne akcje rodzi się wśród normalnych ludzi pogląd, że homoseksualizm nie jest orientacją/chorobą/zboczeniem, a modą, jakąś oznaką bzdurnego młodzieńczego buntu, który kiedyś delikwentowi przejdzie.

Przyrównywanie bezpłodnej kobiety do geja uważam za nieuprawnione. Po pierwsze, naturalnym jest pociąg mężczyzn do kobiet (płodność jest sprawą drugorzędną, ważniejsze są zewnętrzne oznaki tę płodność, czasem błednie, sygnalizujące). Po drugie, zwykle istnieje jakaśtam mała szansa, że jednak z takiego związku dzieci będą.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2009 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
że homoseksualizm nie jest orientacją/chorobą/zboczeniem, a modą, jakąś oznaką bzdurnego młodzieńczego buntu, który kiedyś delikwentowi przejdzie

Tak samo jak moda na bycie biseksualnym. Wszyscy wkoło teraz gadają, że są Bi. Najczęściej to wśród chłopców emo jest moda na bycie gejem albo bi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 28 Sty, 2009 23:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie ma czegos takiego jak podazanie za moda i dopasowywanie sie do jakiejs orientacji.
znam mase osob bi ktore tak naprawde sa homo, ale uznaly ze spoleczenstwo zaakceptuje je bardziej jezeli pozostawia sobie ta normatywna alternatywe w postaci odmiennej plci. co nie znaczy ze faktycznie w praktyce cokolwiek robia, po prostu twierdza ze sa bi a i tak sypiaja i wiaza sie z ta sama plcia.
ludzie takze mylnie identyfikuja sie z biseksualizmem przez mode na girls kissing/boys kissing, te wszystkie niby *biseksualne* akcje nastolatkow, eugh.
prawda jest taka ze spokojnie 70% osob ktore nazywaja sie biseksualistami jest hetero, a ich biseksualnosc konczy sie na calowaniu po pijaku.
ja definiuje orientacje homo/biseksualna troche inaczej, jako zdolnosc do stworzenia stale zwiazku z partnerem/partnerka tej samej plci (w przypadku bi obiema plciamie)a nie pociagiem fizycznym. no ale ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SZATAN666 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 119
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 16 Mar, 2009 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakiś tydzień temu mieliśmy napisać wypracowanie o odmienności innych osób. Więc ja oczywiście napisałem o orientacji seksualnej. Z wypracowania dostałem 6-, więc nie moze być złe biggrin Oto ono:

Ludzie różnią się od siebie wieloma rzeczami, takimi jak zainteresowania czy styl ubioru ale także orientacją seksualną.
Uważam, że dyskryminuje się pary homoseksualne. Zabrania się takich małżeństw i adopcji dzieci takim osobom. Każdy wie, że były kilka razy organizowane tzw. "parazy równości", czyli sposób protestu osób z inną orientacją niż heteroseksualna. Czy wytykamy osoby z innym kolorem oczu niż np. niebieski? Moim zdaniem miłość to uczucie, które mogą okazywać zarówno mężczyźni do kobiet jak i osoby tej samej płci do siebie. Myślę, że ważniejsze jest to co jest "w środku" każdego człowieka a nie to jak wygląda czy do jakich osób czuje pociąg seksualny.
Mam nadzieje, że w przyszłości osoby z inną orientacją niż heteroseksualna będą mieli takie same prawa jak reszta społeczeństwa.

Oto moje skromne wypracowanie ^^

_________________
Kliknij tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 16 Mar, 2009 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SZATAN666 napisał/a:
Jakiś tydzień temu mieliśmy napisać wypracowanie o odmienności innych osób. Więc ja oczywiście napisałem o orientacji seksualnej. Z wypracowania dostałem 6-, więc nie moze być złe biggrin Oto ono:

Ludzie różnią się od siebie wieloma rzeczami, takimi jak zainteresowania czy styl ubioru ale także orientacją seksualną.
Uważam, że dyskryminuje się pary homoseksualne. Zabrania się takich małżeństw i adopcji dzieci takim osobom. Każdy wie, że były kilka razy organizowane tzw. "parazy równości", czyli sposób protestu osób z inną orientacją niż heteroseksualna. Czy wytykamy osoby z innym kolorem oczu niż np. niebieski? Moim zdaniem miłość to uczucie, które mogą okazywać zarówno mężczyźni do kobiet jak i osoby tej samej płci do siebie. Myślę, że ważniejsze jest to co jest "w środku" każdego człowieka a nie to jak wygląda czy do jakich osób czuje pociąg seksualny.
Mam nadzieje, że w przyszłości osoby z inną orientacją niż heteroseksualna będą mieli takie same prawa jak reszta społeczeństwa.

Oto moje skromne wypracowanie ^^


ile masz lat???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SZATAN666 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 119
PostWysłany: Pon 16 Mar, 2009 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

12? xD

_________________
Kliknij tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |