| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Wasze zdanie na temat innych orientacji
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja to po prostu wiem, wy polacy tego nie zrozumiecie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 22:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A żydzi przerabiają dzieci na macę. Ja to po prostu wiem Mr. Green

Tak się nie prowadzi dyskusji. Argumenty się czymś popiera, a nie bierze z pupy.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale po co mam argumentowac cos co dla was nie istnieje? wiesz czym jest braterstwo, wiez emocjonalna ze swoim narodem? nie. polacy umieja sie tylko klocic i byc zazdrosnymi. dlatego izrael notuje jeden z najmniejszych procentow morderstw (o konfliktach militarnych nie bedziemy rozmawiac) wsrod obywateli na swiecie, nie istnieje tam cos takiego jak przemoc na tle nietolerancji a gwalty zdarzaja sie raz na miesiac.
dlatego nie wierze ze rabini gwalca dzieci rownie jurnie jak ksieza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
ale po co mam argumentowac cos co dla was nie istnieje?

Co to znaczy "was"? Ja tu się wypowiadam tylko za siebie.
Tremere napisał/a:
wiesz czym jest braterstwo, wiez emocjonalna ze swoim narodem?
W sumie nie, tylko co to ma do dyskusji?
Tremere napisał/a:
o konfliktach militarnych nie bedziemy rozmawiac

Tiaaa, niewygodne dane zamieść pod dywan. Bo w końcu Palestyńczyk to nie człowiek? Smile Poza tym:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_murder_rate
W 2003-4 więcej morderstw niż w Polsce. Nowszych danych dla Polski niestety nie mają. Danych nt. gwałtów nie chce mi się w tej chwili szukać.
Tremere napisał/a:
dlatego nie wierze ze rabini gwalca dzieci rownie jurnie jak ksieza.
To nie jest kwestia wiary tylko statystyki. Śmieszy mnie trochę, że nabijasz się z "katoli", a sama wyznajesz jakiś HC syjonizm, gdzie Żydzi i Izrael są super, a reszta świata (zwłaszcza "katole") to jacyś podludzie.

BTW, gdyby nie wy, to katoli by nigdy nie było. To wszystko wasza wina biggrin

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niestety katole to jedyny blad zydow Razz
a morderstw dokonuja arabi ktorzy mieszkaja na terenie izraela, wiem co mowie. zyd ktory zabija drugiego zyda jest poczytalny umyslowo.
Cytat:
Tiaaa, niewygodne dane zamieść pod dywan. Bo w końcu Palestyńczyk to nie człowiek?

a czy ja za to odpowiadam? mogli oddac to co nalezy sie izraelowi i nie byloby klopotu ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 22:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakim prawem się niby należy?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 23:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bo to nasza ziemia obiecana, a arabi sie wepchneli tam gdzie nie trzeba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 23:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Arabowie jesli już ;] Szczerze to uważam, że ta dyskusja do niczego nie doprowadzi, bo każdy będzie wynajdywał jakiś brud u drugiego..

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 23:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gdyby nie to ze sie powstrzymuje to nazwalabym arabusow jeszcze gorzej, wiec nie poprawiaj mnie prosze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 23:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozumiem twoje oburzenie, ale nie myśl, że ja jestem w stosunku do ciebie jakaś złośliwa czy cóś ;p

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<wyciera łzy> Toś Tremere teraz poziom pokazała, że ho-ho-ho : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak po mojemu to Żydzi się wepchnęli na teren, na którym Palestyńczycy mieszkali setki lat Smile

A argument z Ziemią Obiecaną też niezły, równie dobrze mogę sobie wymyślić, że Eris obiecała mi Izrael i na tej podstawie wyganiać stamtąd Żydów.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po co w ogole na ten temat mamy dyskutowac, dla mnie sprawa jest jasna, wy tego nie zrozumiecie bo nie jestescie zydami. mowi sie kol yisrael arevim zeh lazeh, a ludzie spoza i tak zrobia z nas mordercow-syjonistow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz, ja nie uznaję polilogizmu rasowego i w związku z tym nie uważam, by rozumowanie Żyda miało się jakoś szczególnie różnić od rozumowania Polaka. Bardzo chętnie przyznałbym Ci rację, bo nie mam żadnych powodów by księzy na siłę bronić, problem w tym, że ustawicznie wkopujesz się brakiem jakichkolwiek merytorycznych argumentów.

Jeszcze mi się taka ciekawostka przypomniała Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=5SEwvdFghFM&feature=related
Nie wiem ile w tym prawdy, ale coś może być na rzeczy. Wrzucam tak dla równowagi do twojej syjonistycznej propagandy.

EOT z mojej strony.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 17:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to austriak, widzisz roznice miedzy polskim polakiem a amerykaninem polskiego pochodzenia? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |