| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
W jakiej sieci macie kom.?

W jakiej sieci masz kom.?
w Era Tak Tak
16%
 16%  [ 10 ]
Orange
32%
 32%  [ 20 ]
HeyaH
6%
 6%  [ 4 ]
Sami Swoi
1%
 1%  [ 1 ]
Plus GSM
34%
 34%  [ 21 ]
Inne
8%
 8%  [ 5 ]
Głosowań: 61
Wszystkich Głosów: 61

Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 21 Paź, 2006 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo największą zaletą Oranga jest marketing. Idea, która jest była najmniej popularną siecią, zrobiła świetny interes, zmieniając jedynie nazwę.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 21 Paź, 2006 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Idea, która jest była najmniej popularną siecią, zrobiła świetny interes, zmieniając jedynie nazwę.



hmm z tym to bym się nie zgodziła.
Jest popularną siecią i to bardzo nawet przed zmienieniem nazwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 21 Paź, 2006 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Inversja napisał/a:
hmm z tym to bym się nie zgodziła.
Jest popularną siecią i to bardzo nawet przed zmienieniem nazwy.

Nie masz racji. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś wyglądało to tak, że najwięcej użytkowników miała Era, potem Plus, a na szarym końcu Idea. Nie wiem jak jest teraz, ale nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że Orange wyprzedził Plusa.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sob 21 Paź, 2006 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek, Era najpopularniejsza Question Chyba nigdy tak nie było, pamiętam jak dostałem pierwsza komórke- wtedy tylko ja i mój kolega mieliśmy w szkole, a wiekszość "dorosłych" korzystała z sieci Plus'a. Potem się to odmieniło i Idea prowadziła, dalej Plus GSM i Era
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 21 Paź, 2006 22:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ziomie, ja nie mówię, jak było w Twoim otoczeniu, bo nie wiem. Napisałem tylko to co wiem z różnorakich artykułów prasowych napisanych przed powstaniem Orange i okraszonych odpowiednimi statystykami, których nie mogę znaleźć w Google. Mam tylko informację, że udział Orange w rynku wynosi obecnie 34.3% ( czyli 11 mln, Plus 10,4 mln, wyliczyłem, że Era ma gdzieś tyle co Plus, więc bardzo wyrównanie). Jakbyś miał jakieś statystyki z ubiegłych lat, to bardzo bym się cieszył.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 10:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, przed Orange Era była najpopularniejsza.
Teraz na pierwszym miejscu Orange, Plus i dopiero Era Tak Tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 10:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O bosh, znałem bardzo mało osób, które posiadały Ere, większość miała Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 11:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Era była pierwszą siecią w Polsce, więc może Ci, co posiadali tam komórkę, nie chcieli mieszać i zmieniać sieci. Ja od początku mam Plusa i nie zamierzam tego zmieniać Razz

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 11:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik napisał/a:
Ja od początku mam Plusa i nie zamierzam tego zmieniać Razz

Ja też, mój ojciec od kilkunastu lat ma tą samą taryfę. Wkurza mnie jak ludzie mają sieć Idea, Plus, Era to mówią- "a bo w tym jest najtańsze" [cenzura] prawda, one wszystkie są takie same, bo robią sobie nawzajem konkurencje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 11:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki napisał/a:
[cenzura] prawda, one wszystkie są takie same, bo robią sobie nawzajem konkurencje.

Pieprzycie towarzyszu. Porównaj sobie ceny jakie miał Simplus, gdy Heyah wchodziło na rynek. Teraz nie wiem, czy nie zmienili cen, ale jeszcze niedawno Plus był najdroższą siecią.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 13:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak, ale bardzo często jest tak, że promocja są bardzo podobne, i kiedy np idea wprowadziła sms za 3 grosze, zaraz era wprowadziła podobne, potem posypały się smsy za 1 grosz, na co heya odpowiedziała smsami za 0 groszy. kiedyś z promocjami było podobnie, jak któraś wprowadzała, to następna sieć robiła coś podobnego. chociaż fakt, np w idei promocje z których ja korzystam (pakiet smsów, i 2 tanie nr) są mi bardzo na ręke.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek, Nie ma nic za darmo, jak tańsze SMS'y to droższe dzwonki i tak na odwrót...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ke?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki napisał/a:
jak tańsze SMS'y to droższe dzwonki i tak na odwrót...

E... Polifonia, Monofonia i Real Music jest prawie wszędzie za tyle samo, jeszcze nie widziałam, żeby sieć zawyżała ceny dzwonków, tapet, gier etc. z powodu obniżania kosztów wykonywania połączeń i wiadomości tekstowych. Przecież ich nic nie kosztuje to, że nawijasz przez telefon pół godziny Razz Tam nie siedzi taki gostek i nie kręci korbką, przeklinając pod nosem: "Cholera, ile ona jeszcze będzie gadać??" ^^

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak, ceny się nie zmieniają, co nie zmienia jednak faktu że coraz więcej różnych tapetek, wyświetlaczy, a one nie są w cenie smsa, czy minuty rozmowy, do tego usługi typu wiadomości w telefonie, pogoda, i mimo że ceny są małe, o zysk się raczej nie martwią, wręcz przeciwnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |