| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
nowa moda??
Autor Wiadomość
MKS Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 55
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 16:21   nowa moda?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostatnio po krakowie coraz częściej widze osoby mające buty i spodnie jak skejci a podkoszulki jak metale kurtki tak samo to jest pomiesznaie z poplontaniem może to moda od th bo tam widziałem takie 1 śmiesznego skejcika
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 16:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pewnie była przecena ubrań w Biedronce.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 16:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Raczej nie, kup jakiś Cosmopolitan i poczytaj o modzie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A Cosmo to nie babska gazetka? Myślałem, że ziomy czerpią inspirację raczej z Bravo Confused

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
A Cosmo to nie babska gazetka?

Jakbyś zauważył jeden mały szczegół:

MKS napisał/a:
widze osoby

Chyba nie jest sprecyzowane do męskiej płci...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko, osoby które mogłyby się tak ubierać na pewno nie są targetem dla Cosmo.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MKS Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 55
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a więc precyzuje widzałem samych chłopaków w wieku koło 17-20 lat a więc nie są to jakieś małe dziecaki którym nagle się coś spodoba a uwas nie widać tak ubranych ludzi?? Najczęściej reaguje wybóchem śmiechu jak widzę tak ubranych chociaż jestem dosyć tolerancyjny co do ubioru
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MKS napisał/a:
Najczęściej reaguje wybóchem śmiechu jak widzę tak ubranych chociaż jestem dosyć tolerancyjny co do ubioru

Dosyć tolerancyjny co do ubioru? W/g mnie, to co widzisz na ulicy to nie jest jakaś ogromna przesada. W takim razie, skoro tylko trochę odmienny styl wywołuje u Ciebie, jak to napisałeś "wybóch" (napisane specjalnie, moderatorzy, nie poprawiajcie Wink) śmiechu, to na jaki nie reagujesz śmiechem, skoro jesteś tolerancyjny? Jeśli ktoś ubierze nie podobającą Ci się koszulkę? To nazywasz tolerancją?
Może ci, którzy tak się ubierają, zareagowaliby śmiechem na "wybóch"? Bo wiesz, mnie bardziej śmieszy właśnie to, że człowiek w wieku 16 lat nie potrafi poprawnie napisać podstawowych słów, niż to, że ktoś ma odmienny styl ubierania się niż ja.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 19:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ostatnio moda żadko jest normalna, kto często zwiedza sklepy pewnie już się przyzwyczaił do różowych męskich koszulek i innych podobnie brzydkich rzeczy (no w damskiej modzie też trudno o rewelacje), a moda w gazetach, nie zawsze to co jest tam przenosi się na rzeczywistość..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaDz!A Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 121
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i z reszta jak przegladam ciuchy w gazetach to az nie wierze: okropne buty - 900zl, zwykla kurtka (w innym sklepie by kosztowala z 50zl) - 1000zl Neutral
o co tu chodzi?
a co do rozowych koszulek u chlopakow to jest bleee...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 22 Paź, 2006 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm ja tam nic do różowych koszulek u chłopaków nie mam : P powiem wręcz przeciwnie nie którym to nawet pasuje gorzej jeśli nie... xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MKS Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pon 23 Paź, 2006 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o to że połowa ich ubioru to 1 styl a druga to zupełnie inny styl obie kultury może nie zwalczają się ale za sobą nie przepadają i jest conajmniej dziwne tak się ubierać nie obchodzi mnie to czy facet ma obcisły i różowy czy zwykły podkoszulek chociaż za metroseksualistami nie przepadam i rozumiem też ludzi ubranych w glany itd... ok słuchają czego lubią i się z tym identyfikują ale ta ,,nowa moda'' niby z jaką kulturą się identyfikuje ??i co oni teraz będą mówić ziomal itd a nosic długie włosy i słuchać metalu...może ty się tak ubierasz skoro tak ich bronisz i rozumiesz jeśli tak to nie chciałem cie uraźić a co do mojej ortografji to nie od dziś mam z nią problemy a nie chce karzdego zdania pisać z słowniekiem w ręku, dlatego robię błędy . Masz 11 lat może jeszcze nie znasz się na subkulturach czy co skoro uwarzasz że nie jest to niczym dziwnym to co dla ciebie jest dziwne w ubiorze??!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pon 23 Paź, 2006 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Amerykanie nie zwracają uwagi na takie rzeczy Razz

MKS napisał/a:
co do mojej ortografji to nie od dziś mam z nią problemy a nie chce karzdego zdania pisać z słowniekiem w ręku, dlatego robię błędy

Lepiej jakieś korepetycje, tylko przykład....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 23 Paź, 2006 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ceny, to już kwestia metki, też ostatnio koleżanka przyszła w prawie identycznej kurtce jak ja mam, tylko inne guziki i kolor, a kupiła w zwykłym sklepie, co do tych za 900 zł.. no ale to już zazwyczaj nie te z modą młodzieżową ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MKS Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pon 23 Paź, 2006 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co innego swój styl co innego poprostu popisywanie się tym ile się ma pieniędzy bo 900 zł za kórtke to nie jest kwestia tego że jest dobra ale zwykłe szpanowanie pieniędzmi, a co do tego że amyrykanie nie zwracają uwagi to podaj konkretniej przykłady a pozatym tu jest polska a nie USA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |