| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Tragedia gdańskiej gimnazjalistki
Autor Wiadomość
MaDz!A Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 121
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki napisał/a:
a może mi się przyśniło, bo ich nie oglądam...

biggrin LoL dobre biggrin


ale dziwne jest to ze nikt nie wezwal pomocy z innej klasy, nikt nie krzyczal, nikt jej nie pomogl z kolegow i kolezanek. moze jej nie lubili i sie cieszyli Neutral bo z tego co widzialam to ci chlopacy nie wygladaja na zadnych maczo Neutral tylko chyba jeden
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że połowa klasy podejrzewała, że to żarty, ale nie wiadomo co ta dziewczyna krzyczała, może się nie odzywała i wszyscy podejrzewali....nie wiem, czytałem gdzieś, że nauczyciel sobie wyszedł na lekcji, oprawcy zdjęli jej spodnie, bieliznę i zaczęli udawać ruchy przypominające gwałt, w ogóle to ona im się podobała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja myślę, że połowa klasy podejrzewała, że to żarty

Uhaha,o [cenzura], ale żarty.
Laki napisał/a:
ale nie wiadomo co ta dziewczyna krzyczała

Gąbkę w zęby i już sobie pokrzyczała (moje spekulacje, nie fakt), poza tym na lekcjach czasem jest tak głośno, że mało kto się tym przejmuje.
Laki napisał/a:
zaczęli udawać ruchy przypominające gwałt

Pewnie zgwałcić nie umieli.
Laki napisał/a:
w ogóle to ona im się podobała.

Tia?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 21:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Laki napisał/a:
w ogóle to ona im się podobała.

Tia?

Inaczej jakby zgwałcili "jaką kolwiek" dziewczynę, a ta im się tak podobała, że już wytrzymać nie mogli. A w ogóle to Słupku kochany nie ironizuj tak i nie czepiaj się wszystkiego co napiszę...Wiem, że piszę beznadziejnie i dziecinnie, ale czasem przymknij oko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Augustyn Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 16
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakikolwiek odruch ze strony klasy mógł uratować Anie. Wystarczyłoby walenie w drzwi, krzyk, COKOLWIEK! Moim zdaniem zostać ukarana powinna cała klasa - za OBOJĘTNOŚĆ.


Cytat:
Ja wiem czy takie dziwne... Jakby w twojej/waszej klasie 6-ciu byczków zaczęło wyprwiać podobne rzeczy to wierzcie mi - Siedzielibyście chicho.

Pięciu małych chłopców jak z podstawówki... może jeden troche wyrośnięty.
Ja nie siedziałbym cicho w takiej sytuacji! Cóż może uczynić mi człowiek? zła się nie ulękne

_________________
"Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!" Mt 10,16
"Weź udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa!" 2 Tm 2,3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Inaczej jakby zgwałcili "jaką kolwiek" dziewczynę, a ta im się tak podobała, że już wytrzymać nie mogli.

Ja tu raczej widzę powszechne u niektórych zwierząt zachowanie, gdzie gwałt służy ustaleniu hierarchii w stadzie. Podobne zachowania występują w zdegenerowanym środowisku więziennym. Myślę, że w tym wypadku nie było mowy o jakimś podobaniu się czy nie.
Cytat:
A w ogóle to Słupku kochany nie ironizuj tak i nie czepiaj się wszystkiego co napiszę...Wiem, że piszę beznadziejnie i dziecinnie, ale czasem przymknij oko.

Wybacz, jestem cyniczny z natury, czasem mam gorszy dzień i moje wypowiedzi wyglądają tak jak wyglądają.
Augustyn napisał/a:
Wystarczyłoby walenie w drzwi, krzyk, COKOLWIEK! Moim zdaniem zostać ukarana powinna cała klasa - za OBOJĘTNOŚĆ.

W sytuacji stresowej ludzie nie zachowują się racjonalnie. Łatwo nam mówić po fakcie, gdy nie jesteśmy bezpośrednimi świadkami. Podejrzewam niestety, że spora grupa tych uczniów popierała takie "widowisko".
Augustyn napisał/a:
Pięciu małych chłopców jak z podstawówki... może jeden troche wyrośnięty.

Gdzie ich niby widziałeś, ze wydajesz takie osądy? Może wcześniej terroryzowali grupę, może inny byli jeszcze słabsi?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lord Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 18
PostWysłany: Pią 27 Paź, 2006 12:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gdzie ich widzial? pewnie w gazecie tam tez widac jaka jest ich postura Confused

Pozatym jeden byl zalogowany na eplusie i tam bylo jego zdjecie...

http://img339.imageshack.us/img339/9978/5722420lsd0.jpg <=== zdjecie jednego z nich

(jesli naruszylem regulamin prosze o usuniecie tego linka)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 27 Paź, 2006 15:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a skąd masz to zdjęcie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lord Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 18
PostWysłany: Pią 27 Paź, 2006 15:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bylo na stronie eplusa czy jakos tak i sie rozchodzilo po necie wczoraj wieczorem jego strone zamkneli i usuneli ale link do zdjecia mialem na GG;)
przegladajac jego strone stwierdzilem ze naprawde bylo cos z nim nie tak... cale 2/4 strony bylo w napisach "Sex" Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 27 Paź, 2006 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi moi kochani - W takim wieku lat 14-u, jakie znaczenie ma czyjaś postura...? Liczy się tylko to czy ktoś odważy się wsadzić drugiemu kozik pod żebro czy nie. Osobiście mając lat tyle ile mam też bym przecież cicho nie siedział - Ale obiektywnie patrząc na sytuację to zapewne nie byłoby się czego bać - Bo toż to małe dzieci.

Jednak kiedy jesteś członkiem klasy i (zapewne) 6-ciu najgroźniejszych, zdziczałych klasowych bandytów noszących noże po kieszeniach i tłukący wszystko co się da rozbiera dziewczynę modliłbyś się żeby następnie nie rozebrali i Ciebie. Taka prawda - Klasy bym nie obwiniał.

Walenie by pomogło, krzyczenie i tak dalej. Czy wy w gimnazjum nie byliście? Tam jeśli dobrze pamiętam nawet jak nauczyciel w klasie jest to się krzyczy ; ).


Ale mimo wszystko cieszyć się pozostaje że tacy z was herosi, miłoby było jakbyście naprawdę potrafili się w takiej sytuacji zachować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 27 Paź, 2006 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szczerze, to trzeba mieć jako przeciwników jescze takich ludzi, żeby wiedzieć jak to jest. klase mam teraz jaką mam, ale w sumie ich zachowanie ogranicza się do przeszkadzania na lekcjach itd, w gimnazjum, mimo że moja szkoła do jakiś najlepszych nie należała to jakiś takich ludzi w klasie nie miałam, więc szczerze jak by tak było, ale gdyby z 20 osób solidarnie się przeciwstawiło to na pewno by chociaż w jakimś stopniu złagodzili to co było.. no chociaż to przydało by się już wcześniej, bo jeśli od początku nie reagowali na wyzywanie jej itd, to czego można oczekiwać.. dziwię się tylko że ona wcześniej nic z tym nie zrobiła, skoro ją tak to męczyło.. gdzie rodzice, znajomi, nauczyciele? nie chciała tej pomocy, czy nikt nie chciał jej pomóc?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pią 27 Paź, 2006 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
http://img339.imageshack.us/img339/9978/5722420lsd0.jpg <=== zdjecie jednego z nich

Tuż to małe dziecko.. Nie wygląda na 14 latka. BTW: dzisiaj w szkole uczciliśmy minutą ciszy śmierć- jak to p. Dyrektor powiedziała Naszej koleżanki. Pogrzeb był podobno ok. 11.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 27 Paź, 2006 17:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki napisał/a:
BTW: dzisiaj w szkole uczciliśmy minutą ciszy śmierć- jak to p. Dyrektor powiedziała Naszej koleżanki. Pogrzeb był podobno ok. 11.

Tak było chyba wszędzie. U nas też.
Augustyn napisał/a:
Moim zdaniem zostać ukarana powinna cała klasa - za OBOJĘTNOŚĆ.

Tak, i jeszcze parę osób z równoległej. Może również byli zamieszani?
Shaunri napisał/a:
Powiedzcie mi moi kochani - W takim wieku lat 14-u, jakie znaczenie ma czyjaś postura...? Liczy się tylko to czy ktoś odważy się wsadzić drugiemu kozik pod żebro czy nie. Osobiście mając lat tyle ile mam też bym przecież cicho nie siedział - Ale obiektywnie patrząc na sytuację to zapewne nie byłoby się czego bać - Bo toż to małe dzieci.

Jednak kiedy jesteś członkiem klasy i (zapewne) 6-ciu najgroźniejszych, zdziczałych klasowych bandytów noszących noże po kieszeniach i tłukący wszystko co się da rozbiera dziewczynę modliłbyś się żeby następnie nie rozebrali i Ciebie. Taka prawda - Klasy bym nie obwiniał.

Walenie by pomogło, krzyczenie i tak dalej. Czy wy w gimnazjum nie byliście? Tam jeśli dobrze pamiętam nawet jak nauczyciel w klasie jest to się krzyczy ; ).


Ale mimo wszystko cieszyć się pozostaje że tacy z was herosi, miłoby było jakbyście naprawdę potrafili się w takiej sytuacji zachować.


No właśnie. Prawda jest taka, że każdy boi się o siebie, a jeśli koleżanka/kolega potrzebuje pomocy, to najpierw wybiegamy w przyszłość i ustalamy, czy będą z tego przykre konsekwencje dla nas, a dopiero potem, jeśli stopień niebezpieczeństwa jest minimalny lub go brak - działamy. Chodzi tu tylko o pomoc, kiedy koledzy przezywają przyjaciółkę itp. Nikt nie odważy się na więcej. A nuż jego zaatakują?

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 27 Paź, 2006 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nasty - Prosta zasada - Niewyćwiczony oddział xx osób, nieznający siebie wystarczająco dobrze, niezgrany, oraz nienauczony podstaw batalistyki NIE JEST W STANIE się zmobilizować to wspólnego działania - Jeden wyjdzie, reszta schowa się pod ławkę. Zejdź na ziemię.

Co do pomocy (Znowu - zejdź na ziemię) - Wbrew pozorom nikt, praktycznie nikt się ludźmi niechcącymi specjalnej pomocy nie interesuje. Jeśli potrzebujesz pomocy - sam musisz ją znaleźć. Nikt nie podejdzie i nie spyta "Ojej, co Ci jest" bo go to szczerze nic nie obchodzi - Nie prosisz o pomoc - znaczy nie potrzebujesz. Na palcach jednej ręki mogę zliczyć ludzi którzy w moim życiu z własnej, nieprzymuszonej woli mi pomogli nie wymagając niczego w zamian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaDz!A Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 121
PostWysłany: Pią 27 Paź, 2006 19:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ci chlopacy byli pokazani w gazecie i nie wygladali na takich zboczencow ani zadnych mocnych kolesi Neutral hormony im nie wytrzymaly i musieli zobaczyc damskie cialo na zywo i je podotykac...dobrze ze nie zgwalcili. ale ja na miejscu Ani przenioslabym sie do innej szkoly a nie zabila...chociaz do konca nie wiem co by bylo gdyby...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |