| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Tragedia gdańskiej gimnazjalistki
Autor Wiadomość
Ja14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 121
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 25 Paź, 2006 21:03   Tragedia gdańskiej gimnazjalistki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/1423640,11,item.html


Przeczytajcie sobie bo ja już...


Ostatnio zmieniony przez Ja14 dnia Sro 25 Paź, 2006 21:31, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 25 Paź, 2006 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Brak mi słów dla debili. Nie wiem, skąd się tacy biorą, ale powinno ich się karać jak pełnoletnich. Znając życie, wszystko ujdzie im płazem.

PS. "gdańskiej" pisze się z małej litery

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ja14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 121
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 25 Paź, 2006 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

już poprawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Augustyn Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 16
PostWysłany: Sro 25 Paź, 2006 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Głupota ludzka może doprowadzić do wielkiej tragedi....
Źle wychowane dzieciary, obojętność reszty klasy, nieodpowiedzialność nauczycieli. To wszystko doprowadziło do upokorzenia, wielkiego upokorzenia, w konsekwencji- do samobójstwa.
Spoczywaj w pokoju Aniu! [*]
Niech Bóg przyjmie Cie do swego Królestwa

_________________
"Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!" Mt 10,16
"Weź udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa!" 2 Tm 2,3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A gdzie była wtedy reszta klasy? Nie reagowała? Dziewczyny stały i patrzyły się jak ich koleżanka jest upokarzana? ... Nie wyobrażam sobie tego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita napisał/a:
A gdzie była wtedy reszta klasy? Nie reagowała?

Na to wygląda. Ten fakt mnie najbardziej przeraża.

Zresztą, z tego co się orientuję, ta szkoła ma bardzo złą opinię w Gdańsku.

Rozmowa o tej tragedii na forum jednego z gdańskich liceów

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita napisał/a:
A gdzie była wtedy reszta klasy? Nie reagowała? Dziewczyny stały i patrzyły się jak ich koleżanka jest upokarzana?

No to właśnie jest bardzo dziwne, ale jak to działo się normalnie w klasie Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 18:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wiem czy takie dziwne... Jakby w twojej/waszej klasie 6-ciu byczków zaczęło wyprwiać podobne rzeczy to wierzcie mi - Siedzielibyście chicho.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki napisał/a:
No to właśnie jest bardzo dziwne, ale jak to działo się normalnie w klasie

Zamiast się pytać, przeczytaj uważnie jeden z wielu artykułów na ten temat (praktycznie na każdym portalu, blogu, gazecie).

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Ja wiem czy takie dziwne... Jakby w twojej/waszej klasie 6-ciu byczków zaczęło wyprwiać podobne rzeczy to wierzcie mi - Siedzielibyście chicho.


No na pewno nie siedziałabym cicho.
A najgorsze jest to, że tych paru chłopaków czeka jedynie 3 miesiące w poprawczaku i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A najgorsze jest to, że tych paru chłopaków czeka jedynie 3 miesiące w poprawczaku i tyle.

Czytaj uważnie. 3 miesiące do zakończenia postępowania, czyli areszt. Dopiero potem ich ukarają.

Osobiście uważam, że najlepiej, jakby ich ktoś porządnie przecwelił.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaDz!A Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 13 Paź 2006
Posty: 121
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale wiecie co jest najdziwniejsze...ze ta dziewczyna nie krzyczala lub kto inny, lub nikt nie pobiegl po nauczyciela...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podobno jest jakieś nagranie w internecie z tego "gwałtu", nie żebym chciał oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to idioci ze strachu skasowali nagranie z komórki, a teraz to już techników sprawa, by je odzyskać. Przecieków do sieci nie było.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Czw 26 Paź, 2006 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z tego co wiem, to idioci ze strachu skasowali nagranie z komórki, a teraz to już techników sprawa, by je odzyskać. Przecieków do sieci nie było.

Na szczęście, bo coś ostatnio chyba w "Faktach" pokazywali nagranie, a może mi się przyśniło, bo ich nie oglądam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |