| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
chudzina
Autor Wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 14:57   chudzina Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Very Happy czesc Very Happy
mam 13 lat i waze jedyne 33 kilo. co mam zrobic aby przytyc ?? dodam ze jak probowałam jesc duzo to mi brzuch wywalilo i wygladalam jak w ciaży a rece mialam nadal chude. na rekach mam kosci na wierzchu. co mam z tym zrobić ?? Confused
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 15:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pisałam już to niedawno Wink :

kasia0001 napisał/a:

Nie wiem czy to jest skuteczny sposób, ale wiele osób próbowało mi pomóc lecz ja się poddałam i żadnych eksperymentów nie wykonuję ;]] ..ale może Ci się uda, jeśli to cokolwiek pomoże ;p :

Np.Sniadanie:1 duzy jogurt jagodowy albo bananowy,płatki kukurydziane z mlekiem,pieczywo czosnkowe(4 kawalki) lub jajka na bekonie,biała kiełbasa,frytki. Obiad:schabowy z frytkami, spaghetti bolobnese.mozesz w ciagu dnia pijac cappuccino z cukrem,sok pomoaranczowy z kartonu,jogurty i kefiry.procz tego czekoladowe rogaliki,czekoladki,jak bedziesz glodna chleb z dzemem

Musisz jes duzo nabiału .. w sensie .... joguhrty, maslanki, kefiry... najlepiej jesc to z bananem...i ten posilek okolo 3/4 razy dziennie ...
na obiad codzinnie jesc kurczaka... kurczak czyli inaczej mieso... musisz jesc duzo miesa, a do tego jesc rowniez duzo nabiału ...
Makarony, owsianka, ...
i tak gdzies np. przez cala zime ;] caly czas jesc to samo... nie przerywac cyklu ... !! ..

Ogólne założenia diety pozwalającej przytyć kilka kilogramów są takie same jak zasady racjonalnego żywienia:

- zjadaj dziennie 4 - 5 posiłków, regularnie co 3-4 godziny, najlepiej o tej samej porze
- aby pobudzić apetyt, przed posiłkiem wypijaj szklankę soku
- codziennie zjadaj owoce i warzywa
- unikaj fast foodów, potraw smażonych i tłustych, które są niezdrowe i długo zalegają w żołądku
- zrezygnuj z napojów gazowanych i bardzo ostrych przypraw, które podrażniają żołądek
- po obfitym posiłku pozwól sobie na półgodzinny spokojny wypoczynek (np. drzemkę).

W codziennej diecie uwzględniaj przede wszystkim węglowodany (białe pieczywo, kasze, makarony, kluski). Twój codzienny jadłospis musi zawierać około 3500 kcal, z czego połowę powinno przypadać właśnie na węglowodany. Ich nadmiar łatwo przekształca się w tkankę tłuszczową

To wszystko co znalazłam, trochę się powtarza Wink

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jezzzu. pójdź do lekarza, czy coś...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ale jesli masz 145cm wzrostu to waga jest OK Neutral
Jesli bedziesz miec juz 160cm to najlepiej wazyc 42-45 kg. Ja mam 167cm i waze 47kg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od wzrostu...Jeśli masz te 145 cm to waga 33 kg może być.

Ja mam 40 kg/ 170cm i nie narzekam : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie widac ze jestes za chuda czy wygladasz akurat?? Bo ja akurat chcialabym wazyc 45kg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja? widac, że chuda jestem bardzo : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze lepiej przytyc ;> ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakby można było przytyć ot tak to bym już dawno przytyła.
Nie chce mi się ci tłumaczyć tego - po prostu nawet jeślibym bardzo chciała to nie przytyję zbyt wiele ; ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
rotorvator Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 31 Lip 2006
Posty: 242
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zazwyczaj ciezko jest przytyc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak samo ze mną, mogę przez 3 dni prawie nic nie jeść albo obżerać się a i tak moja waga nie ulega zmianie co wydaje się troche dziwne lecz tak jest ;/

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasia0001 napisał/a:
Tak samo ze mną, mogę przez 3 dni prawie nic nie jeść albo obżerać się a i tak moja waga nie ulega zmianie co wydaje się troche dziwne lecz tak jest ;/


U mnie to samo, ech.

Wszyscy dookoła mi mówią, że co to za problem przytyć : / A to jest naprawdę ciężko. Jeszcze jak się ma szybką przemianę materii i "kruche" kości to już całkiem : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jaa mam bardzo mocne kości lecz mam chude palce.. i cały czas mam zbite xD przez pilke.. bo jak sie ucze mocno ścinać w siatce czy cos.. to czasami z palcami cos ise dzieje.. i nie moge zgiac xD

a ja tez mam szybką przemianę materii

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może masz uwarunkowany genetycznie zespół Marfana? Razz
odpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita napisał/a:
szybką przemianę materii

O, o, o, dokładnie! :> Jak mi ktoś mówi, jak ja to robię, że jestem taka szczupła, to zawsze odpowiadam "dobra przemiana materii" ^^ Bo jem tyle co inni, czasem nawet więcej, tabliczkę czekolady potrafię zjeść w jeden dzień, a nie przytyję. I to jest baaardzo wygodne :]

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |