| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Poprawianie postów użytkowników.
Autor Wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sro 13 Gru, 2006 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita napisał/a:
jak poprawiam czyjś post to nie w aki sposób jak tutaj i podpisuje się, że to ja.

To to nie ty? O_O Bo ja tego posta nie poprawiałam i byłam pewna, że ty.

_________________
Just freelove...
Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja edytowałam ten post. Będę to robić z każdym postem, który wpadnie mi w oczy aż dostaniecie oczopląsu. Robienie błędów ortograficznych czy literówki można zrozumieć, ale żeby nie wiedzieć, że nowe zdanie zaczyna się z wielkiej litery to obciach.

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kilka osób również robi takie błędy, czemu ich posty nie są poprawiane?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki wystarczyło uważnie przeczytać mój post: (...) Będę to robić z każdym postem, który wpadnie mi w oczy (...)
Ani ja ani moderatorzy nie jesteśmy w stanie poprawiać wszystkich postów. Nowe posty przeglądam wyrywkowo i trafiło na ten post.

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ani ja ani moderatorzy nie jesteśmy w stanie poprawiać wszystkich postów.

Wniosek - siły porządkowe na forum mają niewystarczającą wydajność.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rotorvator Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 31 Lip 2006
Posty: 242
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 17:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a jezeli pisanie zdan z malej litery to STYLIZACJA ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 18:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeju internet to rozrywka, po co zawracac sobie glowe j.polskim czyli: duze litery, przecinki, znaki polskie typu źćśńął... ITD...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CHoCoLaTE napisał/a:
jeju internet to rozrywka, po co zawracac sobie glowe j.polskim czyli: duze litery, przecinki, znaki polskie typu źćśńął... ITD...

Neutral

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no co? nikt przeciez tego nie pisze. czasami znajduja sie takie osoby co pisza tak np.Bożena,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CHoCoLaTE napisał/a:
nikt przeciez tego nie pisze.

Boście buce.

Innego komentarza warci nie jesteście.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 19:01   

CHoCoLaTE napisał/a:
jeju internet to rozrywka, po co zawracac sobie glowe j.polskim czyli: duze litery, przecinki, znaki polskie typu źćśńął... ITD...


Internet nie tylko służy do rozrywki.

Stawianie dużych liter, przecinków i znaków polskich stawia Ci problem? Mi akurat nie. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale nigdy nie pisałam w ten sposób jak niektórzy użytkownicy tego forum. Był pewien czas, kiedy chciałam "spróbować" pisać w ten sposób. Jedna osoba zwróciła mi uwagę, mówiąc, że ciężko jest czytać tekst bez znaków polskich. Ale tu już nie omijałam przecinków czy kropek, bo to już bezmózgowiec musiałby być ze mnie, żeby nie wiedzieć, że przed "że", "a", "bo, "ponieważ", "ale" itd. nie daje się przecinków. Od samego początku gdy zasiadłam przed gg lub forum, zawsze pisałam tak jak trzeba.
Dla mnie to po prostu wstyd wykazać się czymś takim.

Nie niszczmy języka polskiego!
Powrót do góry
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W edytowanym poście poprawiłam orty a małe litery na duże zmieniłam przy okazji.
Rotorvator rozpoczynanie zdania z małej litery to stylizacja. Wulgaryzmy to "poetyckie środki wyrazu" jak wyraził się kiedyś jeden z użytkowników. Jak wobec tego nazwiesz błędy ortograficzne? Razz
CHoCoLaTE owszem Internet to rozrywka, ale czy ktoś daje ostrzeżenia za pisanie z błędami? Do poprawiania tych postów nikt nie był zmuszany. To dziewczyny poświęcały swój czas żeby to zrobić. Te posty świadczą o piszących. Nie mówię o błędach ortograficznych, które mogą przytrafić się każdemu czy o pomyłkach, ale o zwykłym lenistwie, niechlujstwie i olewaniu czytających. Niby, dlaczego Internet ma być rozrywką tylko dla piszących? Czy ludzie, którzy czytają posty bez polskich znaków z masą błędów, z pogubionymi literami mają udawać, że wszystko jest w porządku skoro ich to razi? HoCoLaTE czy Ty piszesz posty dla siebie? Przecież posty pisze się żeby inni je czytali, więc może należy się dla tych ludzi trochę szacunku?

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jej, no wielki problem, bo ktoś pisze z malej.
matko, co wy chcecie tym osiagnac?
chocbyscie staneli na rzesach, to wiekszosci uzytkownikow nie oduczycie ( w tym mnie), bo jestem tez na innych forach i NIE DAM RADY przestawic sie na pisanie tak jak wy chcecie. Razz
rozumiem, ze bledy was bola, ale dajcie spokoj. nie robmy z tego forum jakiejs oazy polskosci, naprawde to bez sensu.
jeny, nie mozemy pisac tak jak chcemy? przeciez nikogo nie raza moje ortografy, bo ich nie popelniam, a pisanie z malej litery [stylizacja btw. jak to powiedziala rotorvator] i porownywanie tego z gurami i krulami, albo bluzgami to chyba najgorszy przyklad.

nie chce lamac jakos szczegolnie regul, no ale booze, przeciez nie mozna od kogos wymagac zmiany stylu na klasniecie. kazdy jest kazdym, kazdy jest sobą, a narzucanie komus zmiany osobowosci to grzech.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stylizacja? A jaki to styl? Także udzielam się na innych forach (ze średnią wieku inną niż tutaj) i tam ludzie piszą po polsku, z zachowaniem zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji, a nie po polskiemu, jak tutejsi pół-analfabeci. Jeśli chcesz pisać tak jak chcesz - droga wolna, ale na swoim blogu, pamiętniku lub we własnej wygódce. W innych miejcach obowiązuje pewien kanon zasad, który należy respektować.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kanon zasad to kanon zasad.
watpie zeby adminowskie zachcianki mozna bylo nazwac kanonem zasad.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |