| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Poprawianie postów użytkowników.
Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zasady, które ludzie z własnej, nieprzymuszonej woli stosują w literaturze, mediach, Internecie to adminowskie zachcianki? Szacunek do własnego języka to adminowskie zachcianki?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zasady, które ludzie z własnej, nieprzymuszonej woli (...)

ale ja nie chce ich stosowac, wiec jezeli ktos mi je nakazuje to wtedy sa to adminowskie zachcianki ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie. To jest twoje nieprzystosowanie do życia w społeczeństwie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Czw 14 Gru, 2006 23:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
kanon zasad to kanon zasad.
watpie zeby adminowskie zachcianki mozna bylo nazwac kanonem zasad.


To nie są moje zasady. Zauważ, że to inni użytkownicy zaczęli zwracać uwagę na błędy. Na Forum można pisać dowolnym stylem, jednak warto pomyśleć czy treść jest czytelna dla innych użytkowników. Nie stosowanie znaków interpunkcyjnych czy wielkich liter zmniejsza czytelność wypowiedzi. Ludzie oczekujący pomocy czy chcący porozmawiać piszą tak, że inni muszą skupiać się na deszyfrowaniu treści ich postów. To zniechęca... Jeśli chodzi o polskie litery (z ogonkami) to niektórzy nie mają możliwość takiego pisania. Taka wypowiedź jest mniej czytelna, ale można ją zrozumieć. Jednak tekst bez znaków interpunkcyjnych jest oznaką zwykłego niechlujstwa i braku szacunku dla osób, które to czytają. Czy to tak trudno wstawić kropkę, przecinek czy nacisnąć [Shift] na początku zdania?
Tremere wcześniejsze posty pisałaś z ogonkami i używałaś interpunkcji. Skoro nie sprawiało Ci to trudności to nie opowiadaj, że nie dasz rady się przestawić. Poza tym czy ktoś Cię zmusza do poprawnego pisania? Nie! Pisz jak Ci się podoba, ale nie miej pretensji, że ktoś poprawia Twoje niechlujnie pisane posty (oczywiście dotyczy to również innych).
Pisząc bez przestrzegania podstawowych reguł nie macie wtedy prawa zwracać uwagi ludziom piszącym "pozdroofka", "jush", "tesh", itp. czy stylem FrEaK (potocznie "PoKeMoN").

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

matko, ale ja pisze z ogonkami niektóre wyrazy. po prostu szkoda mi na to czasu, jezeli mam ochote, to pisze tak, jezeli nie to inaczej.
zreszta - nigdy nie zwrócilam uwagi na czyjes pismo, co najwyzej rzucilam krotkie 'pokemon' i na tym się konczyło. prosze bardzo, mozecie edytowac moje posty. sadze ze jezeli skupicie sie na takich duperelach to zabraknie czasu na inne rzeczy.
spojrz prawdzie w oczy Bożeno - to forum powoli upada, uzytkownicy zachowuja sie obrzydliwie, klotnie sa na kazdym kroku, nie wspomne juz że ze 100 aktywnych zrobilo sie moze 20.
po prostu daliscie nam za duzo luzu tracac czas na byle co. a my to wykorzystalismy, co tu ukrywac.
syzyfowa praca, ale ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
matko, ale ja pisze z ogonkami niektóre wyrazy

Które? KTÓRE? W tym poście nie zauważyłam ani jednego takiego słowa.
Tremere napisał/a:
szkoda mi na to czasu

Ściemniasz. Kiepska wymówka. Przecież chyba nie szukasz na klawiaturze przez pół minuty przyciska "Alt", prawda? No sory, ale ja się na to nie nabiorę.
Tremere napisał/a:
prosze bardzo, mozecie edytowac moje posty

Tak? Dziewczyno, zapisuj sobie, co mówisz do ludzi. W innym temacie, którego nazwy nie wymienię ze względu na przekleństwo, zastrzegałaś sobie, aby ktoś, cytuję, "grzebał się w Twoich postach". Powtórzyłaś to kilka razy. To wygląda żałośnie.
Tremere napisał/a:
sadze ze jezeli skupicie sie na takich duperelach to zabraknie czasu na inne rzeczy.

Na jakie rzeczy zabraknie nam czasu? Na jakie? Wymień chociaż 2.
Tremere napisał/a:
uzytkownicy zachowuja sie obrzydliwie, klotnie sa na kazdym kroku,

Sory, że to powiem - zanim ty się pojawiłaś, było OK. No dobra, były sprzeczki np między Marcią a Słupkiem, ale to brzmiało jak żarty, nikt nie brał tego na poważnie. A teraz ty tworzysz jakieś tematy, że niby z jakiej racji moderatorzy edytują Ci posty?
Tremere napisał/a:
nie wspomne juz że ze 100 aktywnych zrobilo sie moze 20.

I jest bardzo miła atmosfera, a jak zabraknie nam jednego użytkownika,
to uwierz, nie będziemy płakać.
Tremere napisał/a:
daliscie nam za duzo luzu tracac czas na byle co.

Na co tracąc czas?
Tremere napisał/a:
a my to wykorzystalismy

Jak to wykorzystaliście?

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 22:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monik napisał/a:
Tremere napisał/a:
matko, ale ja pisze z ogonkami niektóre wyrazy

Które? KTÓRE? W tym poście nie zauważyłam ani jednego takiego słowa.
Tremere napisał/a:
szkoda mi na to czasu

Ściemniasz. Kiepska wymówka. Przecież chyba nie szukasz na klawiaturze przez pół minuty przyciska "Alt", prawda? No sory, ale ja się na to nie nabiorę.
Tremere napisał/a:
prosze bardzo, mozecie edytowac moje posty

Tak? Dziewczyno, zapisuj sobie, co mówisz do ludzi. W innym temacie, którego nazwy nie wymienię ze względu na przekleństwo, zastrzegałaś sobie, aby ktoś, cytuję, "grzebał się w Twoich postach". Powtórzyłaś to kilka razy. To wygląda żałośnie.
Tremere napisał/a:
sadze ze jezeli skupicie sie na takich duperelach to zabraknie czasu na inne rzeczy.

Na jakie rzeczy zabraknie nam czasu? Na jakie? Wymień chociaż 2.
Tremere napisał/a:
uzytkownicy zachowuja sie obrzydliwie, klotnie sa na kazdym kroku,

Sory, że to powiem - zanim ty się pojawiłaś, było OK. No dobra, były sprzeczki np między Marcią a Słupkiem, ale to brzmiało jak żarty, nikt nie brał tego na poważnie. A teraz ty tworzysz jakieś tematy, że niby z jakiej racji moderatorzy edytują Ci posty?
Tremere napisał/a:
nie wspomne juz że ze 100 aktywnych zrobilo sie moze 20.

I jest bardzo miła atmosfera, a jak zabraknie nam jednego użytkownika,
to uwierz, nie będziemy płakać.
Tremere napisał/a:
daliscie nam za duzo luzu tracac czas na byle co.

Na co tracąc czas?
Tremere napisał/a:
a my to wykorzystalismy

Jak to wykorzystaliście?


nie mam ochoty z tobą rozmawiać, nie lubie cie.
szanuj siebie.
i mnie przy okazji.
mała róznica miedzy nami jest.

a do do ogonkow - szukajcie a znajdziecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rotorvator Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 31 Lip 2006
Posty: 242
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

monik, moze zamiast prowadzic plytkie dyskusje poprawiajcie nam posty, ha?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
nie mam ochoty z tobą rozmawiać, nie lubie cie.

Ja też Cię nie lubię.
Tremere napisał/a:
i mnie przy okazji.

Szanuję kogoś dopóki, dopóty ktoś szanuje mnie.
Tremere napisał/a:
mała róznica miedzy nami jest.

W jakim sensie? (spodziewam się odpowiedzi, ale dobra)
rotorvator napisał/a:
monik, moze zamiast prowadzic plytkie dyskusje poprawiajcie nam posty, ha?

Jesteście rozbrajające == Cholera, kto się kłócił, żeby absolutnie, w żadnym wypadku nie poprawiać postów? Nie to nie, nie będziemy wam się "babrać" w postach.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ciesze sie ze doszlysmy do konsensusu kochanie!
ja ciebie jak najbardziej szanowalam, dopoki nie zrobiłas z siebie wielkiego paniska.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
ja ciebie jak najbardziej szanowalam, dopoki nie zrobiłas z siebie wielkiego paniska.

Zrobienie z siebie wielkiego paniska w tym przypadku chyba oznacza to, że Ci się sprzeciwiłam.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Czarna Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 348
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny dajcie juz spokoj z tymi klotniami.

Jestesmy na forum goscmi, skoro "wladza" sobie zyczy tak to powinnismy to uszanowac zwlaszcza, ze wiekszosc "gosci" sie z tym zgadza.

_________________
Jedna z najglupszych dziewczyn tego swiata....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2551311
rotorvator Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 31 Lip 2006
Posty: 242
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 22:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie, monik.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 15 Gru, 2006 23:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie mam ochoty z tobą rozmawiać, nie lubie cie.

lolz
Monik napisał/a:
Nie to nie, nie będziemy wam się "babrać" w postach.

Prawidłowo. Moderatorzy nie są od poprawiania ortografów. Dać osta, ban za recydywę i będzie spokój.
Czarna napisał/a:
Jestesmy na forum goscmi, skoro "wladza" sobie zyczy tak to powinnismy to uszanowac zwlaszcza, ze wiekszosc "gosci" sie z tym zgadza.

Przede wszystkim nie to, że władza sobie życzy, ale chyba większość użytkowników, wspieranych przez netykietę.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 16 Gru, 2006 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

slupek wez te swoje blyskotliwe pomysly o ostrzezeniach zachowaj dla siebie, nie rob sam sobie wstydu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |