| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ściąganie w szkole.
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Sty, 2007 18:26   

Wy świnie jedne! Razz

Ja w gimnazjum siedziałam przy biurku, ściągę napisałam na kartce A5 z zeszytu. Jak zwykle pod dupę. Koleżanka obok to samo. Została przyłapana na tym, ale babka zabrała jej tylko ściągę. Po chwili stało się tak samo ze mną. Już trzebabyło oddawać sprawdziany, a ja jeszcze pisałam. Pani mi wydzierała z ręki, ale jeszcze pisałam. Ale już wydarła mi z taką siłą... ;] i napisała (już nie pamiętam dokładnie co, ale związane z tym, że nie uwzględni mi tej kartkówki). A jak już oddała, to jednak uwzglęniła Smile

A moje ściąganie związane ze sztuką. Do nauki było w pieron Razz Siedząc w 2 ławce przy oknie zawsze śiągałam. Zeszyt na ławkę i otwieram. A babka był naprawdę młoda. No koło trzydziestki. Zawsze mówiła: "Ale proszę, nie ściągajcie". Jeśli mi kazała schować zeszyt, to leżał on na plecaku. Ręka moja oczywiście na dole. I pytała się: "Co masz tam na dole". A ja: "Nic". I wystawiłam rękę, no i jak mówię nic to nic. Ale co tu się dziwić - wgapiona w dziennik i tyle. Albo też zeszyt pod kartkę jako podkładka... Te czasy były świetne ;D
Przejdź na dół
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Czw 11 Sty, 2007 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ławka nie ma znaczenia raczej ;D heh ^^ ( jesli się umie ściągać Mr. Green )
a ja z polaka ostatnio położyłam się prawie na ziemie żeby zobaczyć co w zeszycie jest napsiane .. no i dostałam 4+ bo to była kartkówka z lektury a ja lektur nie czytam xD

i kolega zazdrośnik, że ściągam z zeszytu i ksiązki zabral mi ksiazke ;/ ehh tak to bym miala 5 xD
tszyy ^^

sam nie umie ściągać to komuś zabiera ściągi ^^

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 12 Sty, 2007 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja praktycznie nie ściagam, bo po co?? Wolę się nauczyć, no chyba że sytuacja jest wymagająca, ale to też nie zawsze bo ściagać nie umiem. :_)

kasia0001 napisał/a:
a ja lektur nie czytam xD

Ja też, bo po co sobie głowę zawracać jakimiś "Syzyfowymi pracami" ??
Preferuję raczej fantasy :_)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Pią 12 Sty, 2007 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja ogółem nie czytam ksiązek tylko gazety ;D nad czym mamusia ubolewa ^^ bo będąc w 1-4 klasie wypozyczalam codziennie po 3 ksiazki xD .. dziwne, ze taka bylam ^^ .. a teraaaz tak strasznie nie lubie czytac .. tzn. tylko ksiazek .. bo tak to lubie.. a jak musze jaakis tekst z polaka czytac to czytam jak najszybciej aby miec juz to z glowy xD .. moze dlatego w szkole zajelam 1 miejsce w konkursie szybkiego czytania Mr. Green ? hiieeh xD

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Nie 14 Sty, 2007 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja na ściąganie mam niezawodny sposób :

mam piórnik takiego lwa z głową i nóżkami, to se w domu wzielam jedna z nich rozprułam, wyjełam tą gąbke i tak mam superaskie miejsce na ściagi. Podskakuję

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Sissa11 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 05 Lis 2006
Posty: 306
PostWysłany: Pon 15 Sty, 2007 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe jaki temat sie zrobił biggrin
JA jutro mam spr z angla z duzej ilości słówek...Chyba założę sweter rozpinany, zapnę kawałek z doły, ścisge przylepei d o swetra, babka niekumata to sie nie skapnie heh

_________________
Niki-kochany piesek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
713939
Adrian1312 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 30
PostWysłany: Pon 15 Sty, 2007 21:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobry pomysł życze powodzenia na spr. ja mam w środe TEST a w czwartek kartkówke Study niepoddaj się Rambo

_________________
Miłość jest jak wiatr nie widzisz jej ale czujesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7213140
Ja14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 121
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 15 Sty, 2007 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie wróćmy do tematu. Ja mam taki breloczek przy piórniku. Jest to pani hipopotam (takie tam niezbyt fajne, ale ważne , że przydatne) No i ona ma dziurę w rozkroku (w sukience), a dokładniej taki specjalny pojemniczek do różnych różności. I tam można wkładać ściągi. Szczególnie z Hiszpańskiego (uff)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cropper Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 126
PostWysłany: Czw 08 Lis, 2007 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lol ja kiedyś...byłem kompletnie nie przygotowany a to były już takie ważne sprawdziany... Więc była długa przerwa. To ja na długiej przerwy wchodze se do klasy, nie ma nikogo...miałem i juz przygotowany karton, gumkę recepturkę, ipineski i taśmę...na czym to polega? Z kartonu wycinasz takie ,,jajo" na nim piszesz ściąge. przednią część jaja przypinasz pineską od dołu ławki a druga zwisa wolno.Z drugiej strony jaja przymocowywujesz gumke, a drugi koniec przypinasz pineską do ławki. Na klasówce ciągniesz jajo do siebie i ściagasz. jak nauczyciel idzie, poprostu puszczasz to jajo i ono znów jest płasko z ławką...Tak sprawdzian z którego nic nie umiałem napisałem na 5- lol...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
PostWysłany: Pią 21 Lis, 2008 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eee tamm...ja uwielbiam sciagac zawsze sciagam i mnie ne nigdy nie zlapali najlepsze scigi sa na kotce (piszecie sobie przy kostce siadacie ta 1 noga tak jak by po turecku nie wiem jak to powiedziec no i kostke zakrywacie skarpetka i na kartkowce sobioe odsuwacie i juz gotowe Smile ) haha a dzisiaj na kartkowce chlopaka sobie zrobil najgorsza jaka moz byc(na rece) i zapomnil a pan mu mowi ze jak chcesobie robic zeby puzniej sobie chociasz zmyl a wszyscy sie smiali nawet pan i nic nie powiedzial Razz Very Happy

[ Dodano: Pią 21 Lis, 2008 15:11 ]
ja14...hispzanski jest dla ciebie trudny??(trudniejszy dla mnie jest francuzki)
jak tak to opoweidz jak bys cos chciala(heh bo mieszka)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 21 Lis, 2008 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

danly - A Polski to już najtrudniejszy : )

W jakich to szkołach uczą tylu języków na raz : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
PostWysłany: Pią 21 Lis, 2008 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh w hiszpani
ucze sie hiszpanskiego jak wy polskiego angielskiego jak wy francuzkiego zamiast niemieckiego a w soboty chodze do polskiej szkoly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2008 00:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty się uczysz Angielskiego jak my Francuskiego? Czyli hmmmm...? Nie bardzo rozumiem - w Polsce Francuski za bardzo popularny to nie jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2008 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wiem...ja mieszkam w hiszpani!!! ucze sie hiszpanskiego angilskiego i francuzkiego a na dodatek w soboty 4 godziny polskiego bo chodze w soboty do polskiej szkoly
rozumies juz??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2008 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po prostu użyłeś złego porównania..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |