| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Co zrobić
Autor Wiadomość
olgaku Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Cze 2005
Posty: 10
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 08:19   Co zrobić Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Więc mój kolega wyznał mi już dawno miłość a ja miałam mu powiedzieć co czuje na obozie ale nie było godnej sytuacji.I jak wróciliśmy spytałam czy dalej mnie kocha.A on powiedział że zmęczyło go 7 miesięcy czekania ale nie powiedział że mnie nie kocha. I ja potem wysłałam mu smsa że go kocham bo jestem tego pewna.Tylko że on nie ma kasy na komórce i nie odpisał.Czekam aż wejdzie na gadu-gadu.Ale co ja mam teraz zrobić?Co mam mu powiedzieć?Pomóżcie Love Love Love Love Love Kwiat Embarassed
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 09:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

watpie zeby cie kochal dalej po 7 miesiacach.o_0 nie rob sobie zbyt duzych nadziei. moze nie powiedzial wprost, ze cie nie kocha tylko dlatego, ze nie chcial ci zadawac az taiego duzego bolu?

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 09:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja jestem zdania, że jeśli naprawde kochał, to nadal ona jest w jego sercu. Tylko czy oby on nie myli miłości z np. zauroczeniem czy podobaniem się... owszem długo czekał, ale jeśli nprwde kocha, powinien zroxumiec.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 13:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam podobne zdanie jak Blanka. Jeśli kochał to może i dalej Cię kocha ale wydaje mi się żedługo zwlekałaś z odpwowiedzią...Pogadaj z nim szczeże na gg i może jakoś dojdziecie do porozumienia. Możesz mu też wspomnieć o tym że kochałaś go i że nie było oazji do pwoiedzenia tego...I możesz spróbować to powiedzieć mu przez gg albo umów się z nim na spacer czy pizze!

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gdyby kochal nie powiedzial by tylko ze go zmeczylo czekanie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no nie wiem cyz w tmy wieku istnieje taka milosci ktora przetrwa az 7 miesiecy:/ tzn. ze przez 7 miesiecy sei nie widza i on dalej kocha.. raczje malo prawdopodobne o_0

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 16:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aha no i pozatym to ze nie ma kasy na komurce to pewnie tylko glupia wymowka, gdyby zalezalo to by napisal... chociazby z neta albo od kogos..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie byłaś z nim, a Cię kochał Laughing hehe, a teraz nagle Cię nie kocha Laughing a ty nagle po 7 miechach stwierdzasz, że go kochasz Laughing wręcz śmieszne

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra... mam pomysł...może wymyślimy jakieś nazwy inne, bo słowa "kochać" i "miłość" są cholernie nadużywane. Zawsze się wpieniam kiedy jakas dziewczyna widzi chłopaka 2 raz w życiu, nigdy z nim nie gadała i uważa, że go koch. Po prostu coś mnie bierze wtedy brrr. Jeśliby to była prawdziwa miłość, toby mógł chłopak poczekać. No ale nie oszukujmy się; prawdopodobieństwo, że to naprawdę miłość jest równe z główną wygraną w lotto...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sob 06 Sie, 2005 15:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też jestem za tym:) i w pełni się zgadzam z przedmówcąWink

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |