| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Papierosy i Okres
Autor Wiadomość
ewela Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 26
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 11 Wrz, 2005 21:04   Papierosy i Okres Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prosze o pomoc mam jedno pytanie...
Niemiałam juz okresu z dwa lub trzy miesiace czy to jest normalne....bo miałam tak ze jak dostałam pierwsze raz to potem przez pół roku niemiałam?
i jeszcze jedno pytanie czy papierwosy wpływają na okres...cos sie moze stac...moja qmplea pali i nic jej nie jest? (moja siostra zadała to pytanie bo ona sie wstydziła i chciała żebym ja to zrobiła)
prosze szybko o odp pozdrawiam i z góry dziękuje
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6333898
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 11 Wrz, 2005 21:12   

Ewela - zalezy czy normalne, od tego ile juz miesiaczkujesz. Na poczatku, wiadomo, przerwy moga byc dlugie, albo super regularne i nagle okres znika na pol roku Smile Natomiast, jezeli juz jakis czas jest tak nieregularnie, 3-4 lata, przejdz sie do lekarza (ginekologa, wbrew pozorom on nie zjada).

Co do papierosow -nie.
Powrót do góry
ewela Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 26
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 11 Wrz, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pierwszy raz miałam okres w tym roku pod koniec stycznia...
czyli papierosy niemają wpływu na okres? bo mają siostre wszyscy straszą i ona sie strasznie boi...ale ufam ci..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6333898
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |