| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Stulejka
Autor Wiadomość
rafi48 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 14
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 05 Lis, 2007 14:21   Stulejka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam stulejke i czy moge sobie jakoś sam z tym poradzic czy konieczne jest pójście do lekarza. Piszcie bo to jest dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Camilla Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 04 Maj 2007
Posty: 58
PostWysłany: Pon 05 Lis, 2007 17:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę że to ci pomoże zrozumieć
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stulejka
bo chyba sam nie znajdziesz tego czego chcesz się dowiedziećSmile

_________________
....:::Brak Natchnienia Na Opis:::....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
rafi48 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 14
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 05 Lis, 2007 17:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Ale jeśli jeszcze ktoś miał z tym do czynienia pisac !!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pon 05 Lis, 2007 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nazywaj jakoś tematy, żeby było wiadomo i masz już jeden, nikt nie odpowiada- znaczy, że Shaunriego i Słupka nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
rafi48 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 14
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 07 Lis, 2007 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Odpowiadajcie dalej na moje pytanie moze ktorys z was miał tez taka sytuacje. Ile moge zwlekac z decyzja? odp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 07 Lis, 2007 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra, straciłem cierpliwość - Jaką decyzją Ty mi wytłumacz?

Męczy Cię to to idź do rodziców a następnie do lekarza i dajże nam w końcu spokój...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koźi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 04 Gru 2007
Posty: 5
PostWysłany: Czw 06 Gru, 2007 08:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do lekaza ić albo powiedz rodzicą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 08 Gru, 2007 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aby zwalczyć stulejke konieczna jest wizyta u lekarza. A ile możesz zwlekać to nie wiem.
Jeżeli ci to przeszkadza już teraz to idź ale im lepiej tym szybciej....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hades Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 14
PostWysłany: Czw 20 Gru, 2007 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmy to zalezy tez czy dobrze rozpoznales. janp. na poczatku nie umialem sciagnac skorki z rzaledzia, ale pod wanną codziennie probowalem coraz dalej(tak po trochu) no i w koncu sie udalo no i wyczyscilem to wszystko co tam bylo i ta skora sie troche wyrobila takze sprobuj Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Czw 20 Gru, 2007 22:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hades:

Zemną było tak samo...
Ale zawsze dla pewności możesz sie zapisać do lekarza, albo po rozmawiać z tatą.
Jak byś poszedł do lekarza to mógłbyś się także o pare rzeczy zapytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cosinusik Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 31
PostWysłany: Nie 06 Sty, 2008 12:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jestem tydzień po zabiegu plastyki napletka i przedłużeniu węzidełka. mam 16 lat i prawie rok zwlekałem ze stulejką. to nic strasznego. rano przyszedłem do szpitala, lekarz zrobił mi ankiete(uczulenia, wcześniejsze operacje, tatuaże itp.) później pieleniarka przyniosła mi maszynke do golenia i kazała sobie wydepilować włoski łonowe. potem lekarz jeszcze raz obejrzał mojego małego i kazał wrócić na sale. około 14 pielegniarka zaprowadziła mnie na sale kazała się rozebrać i położyć na stole. ja miałem znieczulenie miejscowe, tzn. dostałem 3 zastrzyki w penisa(mało przyjemne). spowodowało to że miałem wzwód(nie ma sie co wstydzić lekarze cały czas widzą penisy:) sam zabieg trwał ok 45 miunt. po założeniu opatrunku chwile poleżałem na sali az minoł wzwód(te znieczulenie jest lepsze od viagry:P) i poszedłem do domu. opatrunek zmieniałem za każdym razem kiedy sikałem. najmniej przyjemne było to ze musiłem chodzić cały czas ze zdjętym napletkiem i slipki ocierały o głowke co nie było fajne. teraz już jest wszystko ok. szwy rozpuściły się w wodzie i wrumianku(dobrze jest moczyć siusiaka właśnie w rumianku). jeszcze jedno, zanim zagoi sie ranka trzeba penisa nosić głowką do góry. jutro idę na wizytę kontrolną, ale mam nadzieję że wszystko będzie w porzadku.

[ Dodano: Pon 21 Kwi, 2008 11:01 ]
jestem teraz ponad 3 miesiąc po zabiegu. jest super. po zabiegu nie ma ani śladu, polecam wszystkim, którzy mają problem, żeby zrobili z tym porządek

_________________
Tak jak ciało bez ducha jest martwe,
tak też jest martwa wiara bez uczynków.

Jk 2,26
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |