| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
jak rozebrac choinke ;)
Autor Wiadomość
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Pon 12 Kwi, 2004 10:25   jak rozebrac choinke ;) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak rozebrać choinkę

Okazuje się, że we własnym domu czycha na nas wiele interesujących i czasem niebezpiecznych zagadnień. Weźmy np. uroczy sobotni lutowy poranek (co prawda za oknem wiosna, a nie zima) kiedy to nagle okazuje się, że trzeba rozebrać choinkę. Przystępujemy więc do rozebrania choinki.
Wyciągamy z szafy pudełka na bombki, a następnie kota, który zdąrzył już wejść do szafy. Rozkładamy i otwieramy pudełka na stole w pobliżu choinki, żeby było nam łatwiej wkładać do nich bombki. Podchodzimy do choinki i najpierw zdejmujemy z niej kota. Następnie zabieramy się za zdejmowania bombek zaczynając np. od góry. Metody zdejmowania od dołu w dniu dzisiejszym nie sprawdziłem. Dobrze jest zdejmować bombki w taki sposób aby nie mieć w rękach więcej niż dwóch bombek. Zdejmujemy pierwszą bombkę i wyjmujemy kota z pudełek po bombkach. Wkładamy bombkę do pustego pudełka. Powtarzamy czynność z następną bombką w międzyczasie wyjmując kotu z pyska łańcuch choinkowy. I znów zdejmujemy bombkę i wkładamy ją do wolnego otworu. W międzyczasie należy odebrać kotu bombkę, którą turla po podłodze ot tak, żeby sobie nie zrobił krzywdy. Kiedy wszystkie bombki leżą już w swoich przegródkach, możemy zdjąć szpic. Uprzednio jednak otwieramy drzwi od pokoju i wpuszczamy z powrotem do środka kota, albowiem darł się tak, że nie szło spokojnie pakować.
W tej chwili została nam już choinka przystrojona tylko i wyłącznie w lampki. Zdejmujemy lampki, układamy je w lini prostej na podłodze. Bierzemy pudełko a potem wyplątujemy z kabla od lampek kota, uważając żeby przy tym nie przegryzł kabla. Wkładamy ostrożnie lampki do pudełka opędzając się od rozbawionego kota. W końcu mamy choinkę saute w pokoju - dodam, że jest przepis dotyczący choinki sztucznej. Prawdziwą w tym momencie można już śmiało wyrzucić.
My, posiadacze sztucznych, musimy ją ładnie złożyć. W tym celu zdejmujemy najpierw z choinki kota a następnie przystępujemy do składania gałązek. Wygląda to tak, jakbyśmy przylizywali choinkę do góry. Robimy to metodycznie zaczynając od czubka i schodząc w dół. Od czasu do czasu należy przygiąć z powrotem te gałązki, które zdążył już z powrotem odgiąć kot. Kiedy choinka jest już cała zalizana, idziemy po foliowy worek (czy coś innego w czym trzymacie drzewko). Metody są różne. Ja położyłem choinkę na podłodze, przed nią worek foliowy. Następnie wyjąłem z worka kota i przystąpiłem do wpychania choinki do środka. pychanie nie jest łatwe, albowiem gałązki zapierają się z całej siły o brzeg worka i nie chcą wejść do środka. W międzyczasie, trzeba wyjąć ponownie kota z worka, lub zepchnąć go z niego bo akurat tam postanowił się położyć.
Po jakimś czasie postawiłem choinkę i zacząłem wciągać worek od góry. W tym momencie wszedł któryś z domowników i uświadomił mi fakt, że choinkę należy wkładać do góry tą drugą stroną zaczynając od stojaka - faktycznie, idzie znacznie szybciej, ale wcześniej trzeba zdjąć z choinki kota. Kiedy choinka zapakowana, możemy śmiało odkurzyć. O kota nie trzeba się martwić - widząć odkurzacz wychodzi sam! I tak oto, nie wychodząc z domu można przeżyć przygodę swego życia!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
Zbychu_madafaka_
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2004
Posty: 30
PostWysłany: Wto 13 Kwi, 2004 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yyyyyy za dużo literek , czy można poprosić streszczenie?? ^_^ Wink

_________________
"Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego powiedział czwarty po czym w piątke poszli do lasu"

-------------------------------------------------------

"Jeśli bóg stworzył mnie na swoje podobieństwo- to bóg jest piękny ;>"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
ajm go to hell
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 13 Kwi, 2004 16:35   

Popieram Zbycha Smile
Powrót do góry
Zbychu_madafaka_
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 09 Kwi 2004
Posty: 30
PostWysłany: Sro 14 Kwi, 2004 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No , Zbychu ma zawsze racje Rolling Eyes .Hrhrhr Razz

_________________
"Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego powiedział czwarty po czym w piątke poszli do lasu"

-------------------------------------------------------

"Jeśli bóg stworzył mnie na swoje podobieństwo- to bóg jest piękny ;>"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
ajm go to hell
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Czw 15 Kwi, 2004 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no i macie zonka. jak ktos nie chce to niech nie czyta i jego problem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
Kania Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi się czytać zbyt długie,ZBYchu ma rację. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4973663
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem całe, tylko co w tym tekście jest śmiesznego???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Weronika
Gość
PostWysłany: Nie 18 Lip, 2004 12:11   

Zgadzam się z każdym za długie to i wogóle co w tym ,śmiesznego? Kot?
Powrót do góry
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

albo to jets troche bez sensu albo mi sie zdaje... co prawda nie przeczytałam do końca bo za długie Confused ale wogóle... ta ma byc śmieszne czy jakie? Rolling Eyes

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 13 Kwi, 2009 08:58   

wiedz że wikększości brakuje poczucia chumoru i mają problemy z czytaniem bo tekst dla 2 klas jest długi......dla mnie ( umiem czytać inczej niż większość) było śmieszne ,i wcale nie za długie ...minuta i przeczytane ......no dobra lekcje czytania na jakiś korepetycjach dla 2 klasistów ..a marne poczucie chumoru już nic nie uratuje ...TAKIE JEST MOJE ZDANIE....
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |