I słusznie że się boisz, może to kwestia sumienia, Na wszystko jest czas, jest czas na sianie i jest czas na zbieranie plonu swej pracy. Tak samo jest czas na miłość. Żeby coś robić musisz być do tego gotowy, seks to nie tylko przyjemność ale i obowiązek i wyrzeczenia w twoim wieku nie możesz sobie na to pozwolić, gdyż nie sprostasz temu w razie czego np. ciąży.
Pomogła: 39 razy Dołączyła: 25 Wrz 2003 Posty: 2010
Wysłany: Pon 01 Cze, 2009 19:46
No to zadaj sobie pytanie czy tego chcesz czy nie, bo tego nie napisałeś. Mamy Ci pomóc w podjęciu decyzji, w zwalczeniu strachu ? Myślę że powinieneś jeszcze poczekać, bo nie bałbyś się gdybyś tego chciał (no chyba że ciąża, choroby - coś konkretnego). Odmów grzecznie dziewczynie, powiedz że ją kochasz czy coś tam i że bardzo Ci się podoba, ale po prostu nie jesteś jeszcze gotowy i uwaźasz że to za duża odpowiedzialność.
Żebyś wiedział w co się pakujesz zadając się z dziewczyną, tą jedyną, to byś się nie wahał ani chwili i na pożegnanie byś jej pomachał. Ja sam się boję, i się nie pokoje, że jeszcze coś spłodzę i ona stanie na mej drodze. Teraz twoja jest jeszcze taka młoda, i wielka jej uroda, i niewielkie ma wymagania, lecz wiedz że kłopot się skrada. Przyjrzyj się babci, gdyż taką będziesz miał żonę, gdy dasz jej koronę i kwiat młodości jej przeminie. A nim to się stanie, to skarbonka bez dna, co fochy swe ma, to przynieś jej kwiaty, bo jesteś bogaty, Kup jej bieliznę by zasłonić goliznę, i pilnuj czy w tej bieliźnie nie jest na lewiźnie. Gdy się do niej zbliżysz, to głowa ją boli, wciąż cię tak szkoli i strofuje, aż życie ci zbrzydnie , to tamto jej brakuje, na koniec ci podziękuje, bo ma lepszy model, zagraniczny, obsceniczny. To co że ci wszedł w szkodę, jak ona ma z nim wygodę, wciąż z nim się pieści, gdy on pieniążkami szeleści.
Grunt to humorek, na jutrzejszy wtorek.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach